Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

mobiletin yokuşları iyi çıkabilmesi için yapılabilecekler...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yeni Gilera Runner 180 sp Arıyor :)
    Airsal Silindir Takarsan Hiç tınlamadan çıkarsın yokuşları acayip güç geliyor Motora ben taktırınca Sırf Denemek için Gidip Arka dişli küçük ken bide % 15 egimli rampa çıktım. Çok Rahat hatta Otobüs Kamyon Sollaya sollaya çıktım .Acayip Güç Geliyor Ama düz Yolda 100 km Anca yapıyor Yokuşta 75 Düz Yolda 100 anlamıyorum Ya nasıl iş bu Motor Düzlükte o yokuşu çıkışına bakılırsa 150 yapacak gibi geliyor ama Güç Var ama devir 100 de kalıyor.Her yerde Aynı performans Düzdede Aynı Yokuştada
    o %15 egimli Yolda Son Gaz 150 km Gördüm. Ama Size Bir Tavsiye Yokuş Aşagı Sakın Motoru Stop edip inmeyin İneceksenizde Kayış Sök Çünkü Sen Son HIz Stop ettigin Motorla inerken Piston Yagsızlıktan geberiyor. Çünkü silindire yag ve yakıt girmiyor buda Yokuş aşagı motormu kitlermiş yaw dedirtiyor. Arkadaş 22 km Yokuş aşagı motoru Stop ederek indi. 14-15. Km motor kitledi Aşırı Sürtünme Ve ısı Ama ARa ara Gaz Vermek Lazım..! Umarım Demek istedigimi Anlatabilmişimdir. Bu arada Herkez Antalya Gibi 22 km Yokuş bulamaz Ama 1 km De olsa Gerek yok Ara ara gaz Lazım. Rölantide Çalışsın o bile yeter (Amma yazmışım Bee

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Alıntı ennes07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Airsal Silindir Takarsan Hiç tınlamadan çıkarsın yokuşları acayip güç geliyor Motora ben taktırınca Sırf Denemek için Gidip Arka dişli küçük ken bide % 15 egimli rampa çıktım. Çok Rahat hatta Otobüs Kamyon Sollaya sollaya çıktım .Acayip Güç Geliyor Ama düz Yolda 100 km Anca yapıyor Yokuşta 75 Düz Yolda 100 anlamıyorum Ya nasıl iş bu Motor Düzlükte o yokuşu çıkışına bakılırsa 150 yapacak gibi geliyor ama Güç Var ama devir 100 de kalıyor.Her yerde Aynı performans Düzdede Aynı Yokuştada
    o %15 egimli Yolda Son Gaz 150 km Gördüm. Ama Size Bir Tavsiye Yokuş Aşagı Sakın Motoru Stop edip inmeyin İneceksenizde Kayış Sök Çünkü Sen Son HIz Stop ettigin Motorla inerken Piston Yagsızlıktan geberiyor. Çünkü silindire yag ve yakıt girmiyor buda Yokuş aşagı motormu kitlermiş yaw dedirtiyor. Arkadaş 22 km Yokuş aşagı motoru Stop ederek indi. 14-15. Km motor kitledi Aşırı Sürtünme Ve ısı Ama ARa ara Gaz Vermek Lazım..! Umarım Demek istedigimi Anlatabilmişimdir. Bu arada Herkez Antalya Gibi 22 km Yokuş bulamaz Ama 1 km De olsa Gerek yok Ara ara gaz Lazım. Rölantide Çalışsın o bile yeter (Amma yazmışım Bee
    5 senelik konu senin sayende hortladı hocam
    umt123 bunu beğendi.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

FinalCUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Bana mı öyle geliyor...Yoksa hep denk mi geliyorum...
    Moped konuları çoğalmayamı başladı..
    Ki öyleyse ne güzel..
    eminim benim gibi ilk motoru moped olan bir sürü kullanıcı vardır şu forumda.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Evet ya biraz öyle olmuş 5 Senelik Konu Horlamış yaa Doğru Ama olsun Tekrar Konuşalım bu konuları

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Konuyu hortlasmisiniz...
    Ve ben harika güldüm...
    Allahta sizleri güldürsün...

Ben olsam belediyeyi mahkemeye veririm....

Bayir yukari yol yapan belediyeyi hemen mahkemeye veriridim anasini satayim..

Bütün yollari bayir asagi yapsin selepsizler yani dimi ama...
    ennes07 bunu beğendi.
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yani Yaa zaten Durmaya karar versen 2 köy aşagıda ancak Duruyorsun

uğursakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://turbotuning.gen.tr/konugoster...ooocularr.html

aynı soruyu burda sormuşlardı dün cevapladım..

pejoyu bırak diyen arkadaşada bir cevabım olucam hastalık varsa bırakamaz... schooter herkezde var ama pejo farklı.. ne kadar kurcukladın ne yaptın herşeyi belli oluyor.. resmen yaptıgın oyuna göre gidiyo motor. digerleri sabit fabrikadan nasıl cıktıysa öyle biniliyor...

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Bununla istediğimiz yere cıkabiliriz

İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    MONDİAL 125 UKT
    merhaba arkadaşlar bir pejo 103 mobilletin orijinal dişlileri falan üzerinde bu motorla arka teker arasınka kaçta kac aktarma oranı oluyor bılen varmı yada nasıl hesap ediliyor

kasnak ıle 56 dis arası 1 re 5 ama motorun uzerındekı deprıyaj kaçta kac oran oluyor bunu nasıl hesaplarım acaba ???

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler