Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ön cam / rüzgarlık montaj elemanları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Intruder VL 250
    Merhaba arkadaşlar.

Suzuki Intruder VL 250 için ön cam buldum, ancak bağlantı aparatları bulamıyorum, resimlerdekine benzer (resimdekiler yamahaya ait) parçaları yaptırabileceğim bir yer konusunda yardımcı olabilecek var mı?
    Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kardeşim ülkemizde esnafımız çok tok tur ya da gözü çok aç, paranla yaptıramazsın rezil olursun, hepsinin işi gücü vardır uğraşamazşar. bunu yapacak adam ya demirci yada ferfoje denilen işi yapan adamlardır ve orjinali gibi yaparlar (canı isterse)

arada tanıdık birisi yada forumdan bir tavsiye ile gitmedikçe zor.

ama yapmak istediğin şey kolay onu söylüyüm..

kolay gelsin.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Kardeş tam ölçüleri bul. Gerekirse intruder forumlarına gir nette. Bu parçaları kolay yaptırabileceğini düşünüyorum herhangi bir sanayide.
    Bu işlere meraklı bir usta bulup yaptırabilirsin.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ülkemizde esnafımız çok tok tur ya da gözü çok aç, paranla yaptıramazsın rezil olursun, hepsinin işi gücü vardır uğraşamazşar. bunu yapacak adam ya demirci yada ferfoje denilen işi yapan adamlardır ve orjinali gibi yaparlar (canı isterse)

arada tanıdık birisi yada forumdan bir tavsiye ile gitmedikçe zor.

ama yapmak istediğin şey kolay onu söylüyüm..

kolay gelsin.
    Ferforje değil de CNC tezgahı olan torna atölye'leri yapar-da kimse uğraşmaz(satoyama'nın değişiyle...). Sana bir arkadaş tavsiyesi= E-bay'yi biraz kurcala belki bişeyler çıkar(2.el de var)...kimseye boyun bükme-paranla rezil olursun(Türk esnafı)...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Suzuki Intruder VL 250
    Icimi kararttiniz dostlar :/ ebayi kurcalayacagim

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Ölçüleri bul, birine AutoCAD' de çizdir O çizim ile CNC kesim atolyesine git "Bunu Kes!" de. Ancak ozaman üşenmezler

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    bu parça için tornacıya giderseniz, lazerci de kestirir nikelajcı da kaplatır bir de üstüne kendi fiyatını koyar orjinaliyle aynı fiyata satar
    sadece yukarıda ki iki parça ise malzeme dahil 60-70 tl ye lazerci keser 15-20 tl de nikelaj tutar yani 100 tl yi gözden çıkar
    malzemenin adedi az olduğu için pahalıya çıkar yaptırmışken 3-4 takım yaptır aşağı yukarı aynı fiyata gelir diğerlerini de
    internete koy masrafın çıkar, başkalarınında işi görülür

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölçüleri bul, birine AutoCAD' de çizdir O çizim ile CNC kesim atolyesine git "Bunu Kes!" de. Ancak ozaman üşenmezler
    ben autocad te çizdim iki tane sisi bar bağlantı elemanı, flaşa attım, malzemeyi aldım lazerciye gittim adam 50 lira dedi. atelye de jet taşıyla kestim , zımpara, polisaj derken, param cebimde kaldı ya tanıdık olacak araya sıkıştıracak, yoksa iki parçaya dünyanın parasını istiyorlar

Motosikleti
    Suzuki Intruder VL 250
    Çizimleri daha önce burada DIY bölümünde paylaşım yapan bir arkadaştan rica ettik, gerçi o da makineyi elinden çıkarmış ama, pek ilgi göstermedi sağolsun.
    Neyse, halledersem burada paylaşırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler