Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

aldığım her motor sidikli çıkar (yardım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    Merhba arkadaşlar. benim motorun ön amürtisör keçesi ölmüş yağ tutmuyor bir günde boşalıyor.konyanın altını üstüne getirsekte aynısından bulamadım usta farklı keçeler denedi daha beter oldu
    benimki çift taraflı conta veya keçe imiş hatta bu contanın birde ayrı sert bir çember gibi motorun görünen kısmında duran üst ekide var ama olursa olmazsa keyfe keder yani.rakamları belli halde fotolarını koydum eğer farklı illerde bulunuyorsa veya burada var temin edebilirim diyen arkadaşlar varsa ücretini havale ederim bana gönderirlerse yardımcı olurlarsa sevinirim.
    başlığa gelince önceki motorunda vites kolu keçesinden kaçırıyordu kaç usta baktı bi keçe bulupta sorunu gideremediler bende sattım gitti.eh şimdide bu şimdiden teşekkürler

Allah rahmandır rahimdir, ama arpa ekene buğday vermez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    yıne mı sen . bı kurtulamadın şu hurdalardan
    mbuyuk bunu beğendi.

Motosikleti
    klx250
    yenisi faça bir şahinden daha pahalı müdür nasıl alacaksınki
    dekarator bunu beğendi.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    faca sahınde parca bol.
    sen bı contayı bulaman konyada naber.
    sinadra bunu beğendi.

çilekeş03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sport F5 150-23 Racing
    usta http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-ybr-250-on-amortisor-kece-seti-kawasaki-en-500-er-5-kece-140590358/detay bu ürünü bi incele forumda K2440 67 37 AO numaralı keçenin YBR 250 ye arandığını görmüştüm.Senin keçenin numarasıyla aynı yanılmıyosam.
    Forumdaki konunun linkinide koyayım bi incele istersen.http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/31094-yamaha-ybr-250-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-36.html
    inşalah işine yarar usta.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    amortisörün parlak milinin çeresini ölç,
    ve bırde o parlak olmayan kovanın içinide ölç ve duruma göre bilgi verebilirsen,
    burada çevremdeki arkadaşları arayıp sorabilirim...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    keçenin ölçüsü nedir 37x11x50 ybr 250 ninki.. orjinalden başkası para etmiyor orjinal keçede 60 tl tanesi
    şimdi gördümde senin keçeyle benimki aynı heralde usta orda keçe ilgili yazan çizen benim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Keçe budur usta piyasadaki 10-15 liralık keçeleri boşuna takıp masraf etme italyan malı keçe mevcut..

Motosikleti
    klx250
    ilgi ve alakanızdan dolayı hepinize bizzta teşekkür ediyorum arkadaşlar. ölçüleri numaraları inceleyip araştırıyorum bakalım bulabilecekmiyim..
    sedat bey sizdeki keçeyle birebir aynı olduğundan eminmisin

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    abi serkanında dediği gibi parlak milin ve yuvanın çapını ve keçenin kalınlığını hassas bi şekilde ölçermisin sana zahmet...

buralardan da balakım keçeye...

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    http://www.rialli.com/ara/?ara=ke%C3%A7e

Birde bu var her ölçüde var sanırım ölçüyü öğrendikten sonra bulabilirsiniz

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    abi konya gibi bi yerde nasıl olurda keçe bulunmaz bulunmasını geçtim keçe yapan bi yer yokmuymuş konyada hayret bulabilirsem tekrar dönüş yaparım kolay gelsin

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı alosyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgi ve alakanızdan dolayı hepinize bizzta teşekkür ediyorum arkadaşlar. ölçüleri numaraları inceleyip araştırıyorum bakalım bulabilecekmiyim..
    sedat bey sizdeki keçeyle birebir aynı olduğundan eminmisin
    Abi %90 eminim çünkü o keçede yazan herşey benim arızalı keçedede yazıyor hatta yukarda dediğim gibi ybr 250 topiğinde yazıp çizen benim yani keçelerimiz aynı..keçe ölçüleri 37x50x11

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

http://www.pwrich.com/Products_txt.a...D=405&keyword=
    ekledğim linkteki xl 200 ün keçe ölçüsünü görebilirsin benim keçe ile aynı yani doğruymuş hatta twister 250 nin keçeside aynı
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    keçe sorunu bende daha önceleri yaşamıştım bulamayınca içindeki yayları çıkarıp geçme yerinden ayırıp içe gecen tarafı deyilde dışta kalan taraftan 2 cm kadar kesip tekrar yerlerine yerleştirmiştim 30 numara yag koydum sağlıklı bi şekilde çalıştı epey bindim öyle çalışır vaziyette satmıştım

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    biraz fazlasını verip orjinal keçe alırsanız, bir sonraki değişim süresi uzun olacağından işçilik vermeyecek ve karda olacaksınız. tercih her zaman sizin tabi ki...

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz fazlasını verip orjinal keçe alırsanız, bir sonraki değişim süresi uzun olacağından işçilik vermeyecek ve karda olacaksınız. tercih her zaman sizin tabi ki...
    Haklısın keçe değişimi oldukça zahmetli bende istemem bi adet keçeye 60 tl vermek ama söküp takma parası ayrıyetten bi keçe parası daha ve tüm amortisör param parça edilip tekrar toplanıyor..piyasa malı keçeden 2 adet alıp üst üste 2 sinide çaksan gene yağ kaçırır gene kaçırır..Tecrübemi aktarayım dedim..

Motosikleti
    klx250
    iyiki bu başlığı açmışım epey faydası oldu tekrar teşekkürler hepinize..tüm tavsiyeleri değerlendiriyorum..sayenizde sorunu çözeceğime inanmaya başladım sağolun

usta çift taraflı keçe bulamamış iki ince keçeyi birini aşağı birini yukarı gelecek şekil taktım dedi ama yağa yazık oldu direksiyona şöyle bir bastım yağ dışarı cızgırdıydı

Motosikleti
    2000 ford
    iyiki bu başlığı açmışım epey faydası oldu tekrar teşekkürler hepinize..tüm tavsiyeleri değerlendiriyorum..sayenizde sorunu çözeceğime inanmaya başladım sağolun

usta çift taraflı keçe bulamamış iki ince keçeyi birini aşağı birini yukarı gelecek şekil taktım dedi ama yağa yazık oldu direksiyona şöyle bir bastım yağ dışarı cızgırdıydı
    Sonuç olarak oldumu olmadımı şimdi..

Motosikleti
    klx250
    henüz olmadı mealesef. konyada yok, int bulup alsam bile bir haftada ancak gelir :(

Motosikleti
    2000 ford
    henüz olmadı mealesef. konyada yok, int bulup alsam bile bir haftada ancak gelir :(
    Özel mesaj attım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)