Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YAMAHA XJ6 Koruma Demiri & Koruma Takozu Montajı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha XJ6N
    Merhaba arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım. Motor kullanmaya da yeni başladım, kendime güzel sıfır bir Yamaha XJ6 Naked aldım. Teslimat bana uzak bi şehirden kamyona yapıldı. Bende işlem vs esnasında sonradan uğraşmamak için motor koruma demiri ve koruma takozu siparişi verdim ve montajını talep ettim, ne yazıkki takoz sonradan kargo ile gönderildiği için yalnızca koruma deviri var üzerinde.

Montaj klavuzuna bakarak, takozun demirin üzerine montajının yapılamayacağını fark ettim. Öyle tam bakıma alabileceğim bi yer, arka sehpa vs gibi şeyler mevcut değil. Serviste biraz uzak. Sizce ne olabilir bunun sebebi? İkisi aynı anda kullanılamayacak aksesuarlar mı ki hiç sanmıyorum. Koruma demiri baya bi sağlam monte edilmiş, vites kolunun bağlantı noktalarına kadar vidalanmış nerdeyse. Sökmek baya bi işçilik ister. Önce takoz sonra demir takılır deniyorsa 700 km civarında oldu, ilk bakım subap ayarı için servise götürdüğümde yapılacak mecburen. Sizin önerileriniz nelerdir.

Teşekkür ederim şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum'a hoşgeldin öncelikle. Şu an şehir dışında İstanbul'dayım. Geldiğimde haberleşiriz, sorununu çözmek için neler yapabileceğimize bakarız.
    Hiç birşey yapamazsak forum mucidi İrfan abiye Karamürsel'e gider yaptırır geliriz

Motosikleti
    Yamaha XJ6N
    Çok teşekkür ederim, baya bi makbule geçer
    Görüşmek üzere

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler