Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF 150 JANT VE LASTİK SORUNU

Motovento
    REKLAM ALANI
    jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Merhaba benim motor arka lastikte bi sorun var nedendir anlamadım ama lastiğin havası tam yola çıkıyorum yolda biraz yanlıyım veya başka bişey birdenbire hava tamamiyle sönüyor tahminim jantın deforme olan biyerinden kaçırıyor lastiğe havayı basıyorum bazen 3-4 gün inmiyor bazında yukarda anlattığım gibi jantın bozuk olan yeri denk geldiniz hava hemen yarım saat sonra fıssss patlak yok,delik yok çıldırıcam ne dersiniz janttanmı eğer jant yamuksa nasıl düzelttirebilirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba benim motor arka lastikte bi sorun var nedendir anlamadım ama lastiğin havası tam yola çıkıyorum yolda biraz yanlıyım veya başka bişey birdenbire hava tamamiyle sönüyor tahminim jantın deforme olan biyerinden kaçırıyor lastiğe havayı basıyorum bazen 3-4 gün inmiyor bazında yukarda anlattığım gibi jantın bozuk olan yeri denk geldiniz hava hemen yarım saat sonra fıssss patlak yok,delik yok çıldırıcam ne dersiniz janttanmı eğer jant yamuksa nasıl düzelttirebilirim...
    Hocam motorcularda 5 lira bi fiyata satilan patlak tamir sivisi diye bi sivi var. onu al kendin uygula. Sorununu cozer
    jackal_64 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı brtvrdrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motorcularda 5 lira bi fiyata satilan patlak tamir sivisi diye bi sivi var. onu al kendin uygula. Sorununu cozer
    O sıvıyı daha önce uyguladım fakat bi süre idare etti sonra yine oldu..tavsiyen için sağol

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bazı cbf janları fabrikasyon olarak yamuk çıktı.. o janttaki yamukluktan kaçırıyor olabilir... jant değişimi iste servisten...değişen çok motorcu arkadaşım var...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı cbf janları fabrikasyon olarak yamuk çıktı.. o janttaki yamukluktan kaçırıyor olabilir... jant değişimi iste servisten...değişen çok motorcu arkadaşım var...
    Haklısın ramazan benim de ön jantta ve disk te vardı yamukluk garantiden değişti ikiside ama şimdi motoru garantiden çıkarrtım nasıl yapıcaz bakalım

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum benimde arka jantta aynı sorun vardı lastik sürekli iniyordu,arka jantı garantiden değiştirmeyi düşünüyordum ama sağlam bi çukura girip arka jantı yamulttum,hal böyle olunca kendim değiştirmek zorunda kaldım serviste montaj dahil 235 tlye arka jantı değiştirdim lastik inme sorunum düzeldi

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum benimde arka jantta aynı sorun vardı lastik sürekli iniyordu,arka jantı garantiden değiştirmeyi düşünüyordum ama sağlam bi çukura girip arka jantı yamulttum,hal böyle olunca kendim değiştirmek zorunda kaldım serviste montaj dahil 235 tlye arka jantı değiştirdim lastik inme sorunum düzeldi
    Üfff çok para be mücahit içine bolca ilaç sıksak faydası olurmu acaba?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    235 i vercen aga kaçarı göçeri yok

ha verdikten sonra dükkandaki mallara zam yapıcan tek mantıklı çözümü bu bu işin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)