Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Virago 250 Marş basıyor devir alıyor fakat bir süre sonra gaz yemeyip duruyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Virago250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 250
    Merhaba Arkadaşlar,
    Yaklaşık 3 aydır motorumu kullanmıyorum.Fakat ondan öncede gaz yememe problemi ve gazdan düşme problemi vardı.
    Geçen sene Ümraniyedeki Yıldız motora götürdüğümden beri motor devirden düşüyor ara ara ve gaz yemiyor.
    Kartal yakacıkta oturuyorum.Pendikteki servisine ve kadıköydeki servisine götürmek istedim bakmak istemiyorlar.
    Biraz önce aküyü şarj ettirdim.Geldim çalıştı ama gene devirden düşmeye ve gaz yememeye başladı.Sonrada stop etti ve bidaha çalışmadı.
    Şimdi Ateşliyor ama çalışmıyor.Görüşleriniz ve önerileniz nelerdir?
    Anatolian Eagles dan bir arkadaşım Hasanpaşadaki selahattin ustaya götür dedi.Fakat telefonunu kaybettiği için numarasını veremedi.Aranızda Bu ustanın numarasını bilen varsa verebilir mi?Zira Çekiciyle götürcem motoru ona.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Vıy kimse yoq mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    doganugursen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight ve keeway supershadow
    benzinin bitmiş senin genç :D

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deponun dibinde pislik yada su olabilir.Karbüratörde su yada pislik olabilir.Bunlara ek olarak hava ayarı bozulmuş olabilir.Hava filtresi tıkanmış olabilir.Karbüratör malifoltunda çatlak olabilir.Hepsini kontrol etmek lazım.Senin yapabileceğin şeyler eğer elinden geliyorsa;benzin hortumunda depoyu komple boşaltmak boşalttığın benzini kontrol etmek eğer benzinin dibinde su yada pislik varsa nedenlerinden biri bu olabilir.Depoyu komple boşalt yarım litre bir litre civarı benzin koy biraz çalıştırmayı dene.Yine çalışmıyorsa karbüratörün içini de temizlemek lazım.Karbüratör malifoltunu gözle kontrol et çatlak falan varmı diye.Hava filtresi sök bir temizle.Yine olmuyorsa mecburen tamirci yolu gözükür.Benim aklıma gelenler bunlar daha deneyimli arkadaşlar belki benim aklıma gelmeyen sebepleri yazabilir.

MZ781 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251/1993 , Bajaj Boxer 150
    Virago kaç model? "ara ara " demişsin bu problemden ötürü elektril değil gibi.Benzin avans,hava ayarı gibi duruyor.?...

Virago250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 250
    hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.Hasanpaşadaki ergün ustaya götürdüm platin motor.Bakalım ne diyecek.Thracian çok teşekkür ederim.MZ781 çok teşekkür ederim.98 model virago 30bin km de.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler