Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklette Güvenlik, Böyle Olur... :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Abi akünün 3 günde bitmesi normal, tabi sen bu 3 gün içerisinde motoru çalıştırmadıysan hiç şarz olmadan sürekli boşalma durumundadır
    Hergün çalışırsa motor aküye birşey olacağını sanmıyorum, alarmdan daha az enerji tüketiyor çünkü. Olmadı amperi biraz daha yüksek kuru akü kullanırız (sulu aküler tam deşarj olmaya müsait değildir bozulur). Ok bu büyük bir sorun değil, görüşelim bir ara
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    görüşelim
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    işte bir türk zekası helal olsun size çok ii olmuş hem maaliyetide okadar çok diil!!!!

süleyman=jawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa 250(classic) 69 KARA JAWA EFSANESİ...!
    Abi elinize sağlık ya gerçekten müthüş proje kutluyorum saygılar.....
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="red"]Ölüm, ölüm dediğin nedirki GÜLÜM Ben senin için en büyük sevdam M0T0RUMDAN vazgeçmişim ...[/COLOR][/SIZE][/FONT]

cbr-mali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr-125 2006
    bunu bende motorsikletimi koymuş olduğum apartman boşluğunu ara sıra gözlemlemek için denemiştim ama malesef 4.ncü katta olduğum için görüntü çok kopuyordu ve randıman alamadığım için sistemi iptal ettim.Bu anten vazifesi gören kablo değişirse çekim gücü artarmı? Ve ne tip bir kablo ile değiştirmek gerekir? Bunu bilen varmı?

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik ederim çok kreatif insanlarmışsınız.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gültekin olcay"ı baya bi çalıştırmışın ama belli oda merakla beklemiş ne çıkacak diye ama malesef gözardı edilen bi gerçek payı var güvenlik kameraları sabittir alıp götürülebilecek bir yere takılmazlar siz motora takmışsınız olm ...alan hırsıza bide kamera hediye yani... kameranın çekim alanı 40-50 km ise sorun yok ama adam sırtladı attı kamyonete motoru götürdü napacan elde kameranın alıcısı istanbulumu dolaşacan

Gültekin-Olcay arasında çalınma olayından sora geçen konuşma

Gültekin
    -olci alıyo alıyo buldum motoru
    Olci
    -Gülo nerdesin olm
    gültekin
    -kameranın çekim alanına girdik şu an Şile"deyim..ama kameranın önü kapalı göremiyom
    olci
    -de get lan zaten dediydim bu bi işe yaramaz diye haybeye uğraştırdın beni
    gültekin
    -ama sende bulamazsın dediydin bak yayını alabiliyoz
    olci
    -iyi, seyret o zaman
    bunun gibi bişi olacaktır işallah çalınmaz...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    fotolar süper, anlatım güzel ve akıcı, olcay başrol için biçilmiş kaftan ama barış abiye katılmadan edemeyeceğim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olm başlık yanlış yerde bunda faydalı bişi yokki daha zarara sokucanız milleti
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Çok yararlı ve başarılı bir çalışma olmuş.Umarım kullanmak nasip olmaz.Ancak kameranın görüş açısı ve alıcı mesafesinden dolayı biraz pasif kalabilir diye düşünüyorum arkadaşlar yaww.Bence olması gereken;bir kaç ayrı açıda (mesela birisi km sayacı içinde ya da yakın bi yerinde;motorun üzerinde oturabilecek kişiyi görebilen bir açıda) 2-3 kameranın kullanılması,gizli bir yerden kendini şarj edebilecek şekilde bir elektrik sistemi ile çalışıyor olması ve alıcı mesafesinin uzun olmasıdır.Bu sayede Allah muhafaza çalınması durumunda,kör noktadan göremeyen bir kamera olsa bile diğer kameraya şahsın yakalanması oranı artacak,akü gizli olduğu için devre dışı bırakılması zor olacak,alıcı mesafesi uzun olduğu için motorun ya da şahısların nerede oldukları tesbit edilebilecektir.İmkanlar keşke el verse de böyle yaratıcı fikirleri hep beraber geliştirebilsek.
    Yine de çok güzel ve başarılı bir çalışma yaptığınız için sizleri kutluyorum

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    bu şarkı burada bitmezzz...
    çoook pis planlarım var.
    olm başlık yanlış yerde bunda faydalı bişi yokki daha zarara sokucanız milleti
    görürsün sen barış abi
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    ne işinize yaradığını hala anlamış değilim. Motorun dışında bir yerde daha çok işinize yarayabilirdi ama motorun içerisinde bana göre biraz gereksiz. Ama tam Zihni Sinir Poroce'si olmuş o kesin. Yani koruma ve korunmaya yönelik bir özelliği yok. Araç takip sistemi gibi bir şey daha faydalı olabilirdi ;)
    nacizane fikrim.
    Hayatonda

ismail_bilge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zat
    guzel olmus ellerınıze saglgık bıde benım motora yaparsanız sevınırım

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Hort,faydasını görün.

Not : bir zihni sinir köşesi yapmalı.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Eyongun elindende her iş geliyor valla helal olsun.Simdi bise sorcam peki bu kameranın gece görüşü varmı malum genelde gece götürüyolar motoru

Motosikleti
    HONDA 600RR
    Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyongun elindende her iş geliyor valla helal olsun.Simdi bise sorcam peki bu kameranın gece görüşü varmı malum genelde gece götürüyolar motoru
    karanlıkta gostermeyecegi için hayal gucunu kullanman gerekecek maalesef...
    [CENTER][B][COLOR="Red"]*** THE WEBMASTER[/COLOR] BY_KANUNSUZ[COLOR="Red"] ***[/COLOR][/B]
    ::evil::[/CENTER]

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    HELAL OLSUN BE GÜZEL BİR PROJE OLMUS AMA kamerayı on taraflara monte etseydiniz daha güzel olmaz mıydı acaba
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

çok çok güzel ellerinize sağlık
    Once Emniyet

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paraya kıyıp gprs taktırmak lazım bölece o hırsızları yakalar motorsiklet net şenliklerine kadar bodrumda saklar panayır günüde bir sandalyeye bağlar üstlerine çürük yumurta attıktan sonra polise teslim ederiz

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Harbi süper olmuş teşekkürler
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler