Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Fiyat olarak en uygun sigorta sirketi hangisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Motosikletinizin sigortasini yaptirdiniz sirketin ismi, kaca yaptirdiginizi ve onerdiginiz sigorta varsa ismini yazabilirmisiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200
    ben motoru ikinci el aldım aldığım adam sakaryda 100 liraya yaptırmıştı ben kocaeliye geldim çok gezdim 396tl den tutta 450tl ye kadar uçuk rakam çıkarttılar en son bi küçük sigorta dükkanına girdim abla ya durumumu anlattım baya aradı soruşturdu 125tl ye AXA sigortadan çıktı onu yaptırdım. sonuçta 25tl büyük bir fark değil sigorta başlangıcı olduğu için öyleymiş yenileme 100tl tutar dedi bana düşük geldi kocaeli piyasasına göre.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    valla hocam bu aralar allianz en uygun diye biliyorum ama yinede gezip soruşturmak lazım.

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Plaka sakarya plakasimiydi hocam ?

alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200
    plaka 54 SAKARYA plakası ama kocaelideki sigorta şirketleri çok ucuk teklifler yapıyorlar. piyasada 50-60 arası büyük şirket var resmi olarak genelde küçük komisyoncu sigorta dükkanları 4-5 büyük şirketin aynı anda satışını yaptıkları için sizin motoru tarattıkları zaman size en ucuz atıyorum 140tl dediler aslında sadece kendi satışını yaptıkları 5-6 tane şirket arası en uygun sigortadır siz gezin farklı farkı dükkanlara küçük işletmelere sorun çok değil 2-3 gün araştırrsanız 100tl kara geçersiniz. kimi marka modelde axa en uygunu kimi modelde güneş sigorta kiminde allianz uygun oluyor değişebilir.

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı alper_sahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka 54 SAKARYA plakası ama kocaelideki sigorta şirketleri çok ucuk teklifler yapıyorlar. piyasada 50-60 arası büyük şirket var resmi olarak genelde küçük komisyoncu sigorta dükkanları 4-5 büyük şirketin aynı anda satışını yaptıkları için sizin motoru tarattıkları zaman size en ucuz atıyorum 140tl dediler aslında sadece kendi satışını yaptıkları 5-6 tane şirket arası en uygun sigortadır siz gezin farklı farkı dükkanlara küçük işletmelere sorun çok değil 2-3 gün araştırrsanız 100tl kara geçersiniz. kimi marka modelde axa en uygunu kimi modelde güneş sigorta kiminde allianz uygun oluyor değişebilir.
    Bu kucuk sigorta isletmelerinin isimlerine nereden ulasabilirim, binlarin bagli olduklari biryer varmidir liste halinde isimlerinin bulundugu ?

Cihat Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı
    2.el aldıgım mh driftimi sigorta yaptırmaya gıttım anadolu sigorta bana 450 tl dedi ve şok oldum napıcam bilmiyorum uygun bir yer var sigortalamk istiyorum hala aklım almıyor 450 tl nedir

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

uygun bir yer varmı ? sigortalamak için

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    GÜnlük değişiyor fiyatlar.. Sürekli takipte olmak lazım..

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    groupama şirketi nispeten ucuz oliiii

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Allianz sigortadan yaptırdım ktm duke 200 128 tl ödedim 30-07-2013 tarihinde

Allianz sigortayı başkasına sormuştum 176 tl fiyat çekmişti . İstersen özelden atayım adamın numarasını Kasımpaşa'da yeri.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allianz sigortadan yaptırdım ktm duke 200 128 tl ödedim 30-07-2013 tarihinde

Allianz sigortayı başkasına sormuştum 176 tl fiyat çekmişti . İstersen özelden atayım adamın numarasını Kasımpaşa'da yeri.
    Hocam senin plaka 34 mü? Nasıl bu kadar ucuza yaptılar anlamadım.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Evet 34 plaka.
    Motor abimin üzerine yaşı 42 birde gecen seneden indirim var .gerci benim yaş da 40 belki ondan dolayı bu fiyat çıktı .

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet 34 plaka.
    Motor abimin üzerine yaşı 42 birde gecen seneden indirim var .gerci benim yaş da 40 belki ondan dolayı bu fiyat çıktı .
    Teşekkürler abi. Ben Cbf150'nin sigortasını 265 liraya yaptırdım. Büyük ihtimal yaşla alakalı bir durum.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    benımde sigortam bu hafta sonu bıtıyor .yaşla alakalı olduğunu bılmıyordum .aynı sigorta şirketıne sordum axa indirimden bahsetmedi yaşla ilgılı bır seyde demedı en uygunu 256 tl dedi bakalım araştıracağım daha

Osman___ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    Konu ile alakalı olduğu için burdan sormak istiyorum. Motor eskidikçe sigorta azalıyor mu ?**

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benımde sigortam bu hafta sonu bıtıyor .yaşla alakalı olduğunu bılmıyordum .aynı sigorta şirketıne sordum axa indirimden bahsetmedi yaşla ilgılı bır seyde demedı en uygunu 256 tl dedi bakalım araştıracağım daha
    Bende daha önce sürekli Axa da yaptırdım bu yıl indirilmi hâli 204 tl dedi ben vakit var dedim acele etmedim bir kaç yere fiyat sordum Demir sigorta 168 tl dedi en düşük ,sigorta yaptırdığım yeri arkadaşımın tanıdığı birisi bir fiyat sorayım dedi sordu 128 tl deyince hemen yaptır dedim
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    yaş 21 axa 204

Motosikleti
    lifan emisol
    Yas 24, motor sifir lifan 150 2013 model. Aldigim teklifler arasinda acayip ucuk rakamlar mevcuttu kimi sigortada. 1000 tl nin uzerinde en az 5 sirket vardi. Ray sigorta 700 anadolu sigorta 500 tl ve allianz 385 civari bi fiyat cikardi. Piyasada bana en uygunu axa sigorta cikti 263 tl ile istanbul icin. Sanirim herkese her sirketten farkli sonuclar cikiyor bilmiyorum ama arastirmadan tekliflee almadan sigorta yapmayiniz diyorum.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    bakın arkadaşlar, olaya böyle bakmayın, ben "ben anadoludan 100 liraya yaptırdım" diyenlere inanmayın, bu işer bu uygun veriyormuş, şu uygunmuş felan gibi işlemiyor maalesef, ben her sorduğum 100 lira 200 liraya yaptırdık diyorlar, hemen onların söylediği firmalardan teklif alıyorum, 400 - 500 lira teklif veriyorlar, bu tamamen senin sig. puanın ile ilgili... benim puanım ortalaması en uygunu Halk veriyor oda 250 liraya verdi... bir ton firmadan aldım düşünün en uygunu buydu... eğer ben motorumu iki sene kazasız sigorta ettireyim, o zaman benimde sigortam 100 liraya gelicek... indirimi var cartı var curtu var maalesef.

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    anadolu 230 tl bu ayın üçünde yaptırdım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)