Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi Gpr 125 Nude

Motovento
    REKLAM ALANI
    flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Selamlar.2. el gpr 125 nude edindim.Uzun süredir 2 zamanlı motosiklet kullanmak istiyordum.Şu an modifiye niyetim var.İzmirliyim.Bu konuda bana yardımcı olabilecek işinin ehli kim vardır ? Silindir karbüratör filtre egsoz akla gelebilecek herşeyi değiştirmek istiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkürler.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Athena kit'ler vardi ebay den bir bak istersen.

Motosikleti
    Gördüm ama daha önce yurt dışından birşey sipariş etmedim...Nasıl olacağı konusunda bir fikrim yok...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    İzmirde 2 zamanlı konusunda tecrübeli bir usta yok mu yahu ? Ufak bir cevap verseniz ?

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    bırak 2 zamanlı konusunda tecrübeli ustayı Adam gibi dürüst motorla gercekten ilgilenen usta yok izmirde... Hepsi ne kadar çok para alırsam o kadar iyi derdindeler...

Motosikleti
    İyi ustalar var canım o kadar da değil dürüstüde var.Fakat 2 zamanlıyla uğraşmak başka birşey.Bu konuda çıraklığından beri tanıdığım 14 senelik ustama bile güvenip teslim edemiyorum bu motosikleti...

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    BENİM TANIDIGIM İZMİR / TİRE DE ÇOK ÇOK İYİ İKİ ZAMANLI MOTOR USTASI HATTA UZMANI DİYEBİLİRİM BİRİSİ VAR YAKIN ARKADAŞIMIN DAYISI AYNI ZAMANDA GEL GELELİM HERİF ALKOLİK İÇMEKDEN MOTOR LA UGRAŞMIYOR SABRIN VARSA BAŞKA BİRDE BİZİM BAYINDIRDA VAR ESKİ USTALARDAN ÖZGÜL MOTOR ONUDA İKİNCİ SIRAYA KOYABİLİRİM BENİMDE MOTORUMU GÖTÜRDÜGÜM Bİ USTA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)