Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SPY 5000M 2-way motosiklet alarmi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250~
    Xmax 250 scooterda ana üniteyi, anteni ve hareket sensörünü nereye yerleştirebiliriz. Uzaktan çalıştırma ve sinyal bağlantısını yapmayacağım. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    İstanbul Anadolu yakasında en uygun montajı kaç paradır bu alarmın? Motor Honda ps150i.

Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Arkadaşlar bugün alarmın WiFi si motoru birden bire görmemeye başladı. Şu an çalıştıramıyorum alarmı. Bilgisi olan yada yardımcı olabilecek varmı? Bu arada pili takıp çıkardım düzelmedi. Şarja koydum belki şarjı bitmiştir diye olmadı. Akü de sorun yok, motoru çalıştırdım olmadı.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Alarmin sigortasini kontrol et

Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Nerededir bu sigorta

Motosikleti
    yamaha mt-25
    alarm ünitesinden aküye giden + kablosunun üzerinde bıçak sigorta var. resimdeki mavi renkte.

Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Arkadaşlar tüm sigortaları değiştirdi usta. Akünün yanındaki ana sigorta da değişti. Ancak alarm yine çalışmadı. Olay şu. Tüm sigortalar değiştiğinde çalıştı alarm. Ama 1 saat sonra tekrar kilitledi kendisini. Kumanda çalışıyor. Ama kilit durumuna gelmiyor. WiFi çekmiyor gibi görünüyor.Problemi ne anlamadım. Yapan usta beceremedi sanırım. Salla pati bağladı zaten. Sadece alarm çalışıyordu diğer fonksiyonları zaten yoktu. Şimdi alarm da çalışmıyor. Yardım edebilirseniz sevinirim.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Dostlar Kontağı kapattıktan sonra 3 kere uyarı veren hatırlatıcıyı kapatmak mümkünmü...?

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar Kontağı kapattıktan sonra 3 kere uyarı veren hatırlatıcıyı kapatmak mümkünmü...?
    hayır diye biliyorum
    bende bazen gecenin 3ü 4ü eve geliyorum
    kontağı kapattıktan sonra o ses çıkmasın diye
    motoru park et > kontağı kapat > alarmı kilitle > alarmı aç>aç>aç yapıyorum alarm ebediyete kadar devre dışı kalıyor
    sonra motorun brandasını örtüp alarmı tekrar kilitliyorum sesli veya sessiz kafama göre

Motosikleti
    SYM Joymax
    Alarm çok iyide bazı noktaları sinir ediyor.Ali'den aldığım alarm tam istediğim gibiydi ancak oda bazen özellikle alt katlarda kumanda çekmiyordu.Bunda da bu saçmalıklar.Merak edenlere link

http://s.click.aliexpress.com/e/z419PF2

Alarm çok iyide bazı noktaları sinir ediyor.Ali'den aldığım alarm tam istediğim gibiydi ancak oda bazen özellikle alt katlarda kumanda çekmiyordu.Bunda da bu saçmalıklar.Merak edenlere link

http://s.click.aliexpress.com/e/z419PF2
    spy5000m den bahsediyorsaniz eğer sizde bilirsinizki linkteki ürün spy5000m değil

he spy 5000m de de bazen sinyal sorunu oluyor ama arada sırada
    öyle sürekli bir sinyal kaybı hiç yaşamadım

Motosikleti
    SYM Joymax
    Tabi spy5000m değil.Spy'ya benzeyen iyi bir alternatif.Mikrodalga sensörü ve hatırlatma uyarısı yok.Çok stabil ama çekimi kalitesi zayıf...
    Bu Spy'daki hatırlatıcı uyarıya bir çözüm bulamazsam sökecem artık can sıkıcı halde dikkat çekiyor...

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Tabi spy5000m değil.Spy'ya benzeyen iyi bir alternatif.Mikrodalga sensörü ve hatırlatma uyarısı yok.Çok stabil ama çekimi kalitesi zayıf...
    Bu Spy'daki hatırlatıcı uyarıya bir çözüm bulamazsam sökecem artık can sıkıcı halde dikkat çekiyor...
    Alarmin kahverengi baglantisini iptal edin.

benim bir sorunum var
    günlerden bir gün motoru parkettim
    stop ettikten sonra 3 kere siren sesi geldi buraya kadar herşey normal sonrasında alarmı kilitle tuşuna bastım kumandadan alarm kilitlenmedi işim vardı oylece bıraktım
    motorun üstündeki spy5000m düzgün çalışıyor ama 2 kumandada sinyal gönderipte alarmı kilitlemiyor
    alarmın güç kablolarını çıkarıp taktım olmadı
    spy 5000m mavi kutusunun arkasındaki code learning düğmesinden kumandayı tanimlamaya çalıştım yine olmadı
    alarm düzgün çalışıyor gözüküyor ama kumandadan sinyal gitmiyor spy5000m alarm ile kumandası arasındaki iletişim yok oldu sorun ne olabilr?

Motosikleti
    Cb 250 R
    Her gün motora binmiyorum. Aküyü bitirir mi? Bu alarm

Motosikleti
    Cb650f
    Arkadaşlar merhaba, daha önce Kaan Elektronik ile sorun yaşayan oldu mu? Telefonla arıyorum defalarca cevap veren yok, kalkıp dükkana giidiyorum, elemenların elinde telefon kapıda güneşleniyorlar. Kumanda eşleştirme için gittim, sorunumu anlatıyorum, bizim bir usta var diyo, bağlantıları kontrol etsin falan. İlgilenmedi bile. Ne alakası var, kumanda eşleyeceksin, Satış sonraası destek yok. Anlaştığı yerle bir olup şirket mi kurdunuz? Çok sinirlendirdiler beni sabah sabah. Çin'den alırım bundan sonra daha ucuz, bende hata, Milliyetçiliğimiz tutuyor bazen ama işte... Adamını seçemiyorsun, dışarıdan bakınca adam gibi gürünüyor.

Motosikleti
    Cb650f

ACİL

kardeşim aynısı bende oldu, nasıl çözdün?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bir sorunum var
    günlerden bir gün motoru parkettim
    stop ettikten sonra 3 kere siren sesi geldi buraya kadar herşey normal sonrasında alarmı kilitle tuşuna bastım kumandadan alarm kilitlenmedi işim vardı oylece bıraktım
    motorun üstündeki spy5000m düzgün çalışıyor ama 2 kumandada sinyal gönderipte alarmı kilitlemiyor
    alarmın güç kablolarını çıkarıp taktım olmadı
    spy 5000m mavi kutusunun arkasındaki code learning düğmesinden kumandayı tanimlamaya çalıştım yine olmadı
    alarm düzgün çalışıyor gözüküyor ama kumandadan sinyal gitmiyor spy5000m alarm ile kumandası arasındaki iletişim yok oldu sorun ne olabilr?
    kardeşim aynısı bende oldu yeni. Nasıl çözdün?

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Arkadaşlar 2018 pcx için alarm ihtiyacım var. Spy 5000 ve spy 1000 arasında kaldım benim için önemli olan motorun direksiyonuna birisi dokunduğun alarm devreye girip ötmesi zincirim var ama dokunduklarındada ötmesini istiyorum. Sizce hangisini almalıyım uzaktan calıstırma falan ihtiyacım olmayan şeyler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2018 pcx için alarm ihtiyacım var. Spy 5000 ve spy 1000 arasında kaldım benim için önemli olan motorun direksiyonuna birisi dokunduğun alarm devreye girip ötmesi zincirim var ama dokunduklarındada ötmesini istiyorum. Sizce hangisini almalıyım uzaktan calıstırma falan ihtiyacım olmayan şeyler.
    Aynı ikilemdeyim SPY1000 de olur gibime geldi. Ya da vazgeçip pille çalışan alarmlardan mı taktırsam. Çünkü bunlarla elektrik sistemine müdahale olacak motor garanti dışı kalabilir. Takipteyim.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Pilli alarmlardan iki kez kullandım, (şu an idareten kullanıyorum) memnun kalmadım ancak çok memnun kalan arkadaşım da var. Biraz şans işi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Garanti durumundan dolayı uzaktan çalıştırma ve sinyal bağlantılarını yapmayacağım. Bu nedenle spy1000m düşünüyorum. Sizce uygun mudur?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)