Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

SPY 5000M 2-way motosiklet alarmi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    31 inde gönderilen alarm bugün elime ulaştı birde montajını yaptırabileceğim yer bulursam süper olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

bana 116 $ a geldi ancak şu aralar dükkana koyduğum için gerek kalmadı kurdurmama , almak isteyen olursa satabilirim özelden ulaşabilirsiniz

245 tl ye verebilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar bu gün alarmi baglattim fakat biraz karisikmi benmi cozemedim yada yanlismi bağlandı, alarmi komple nasil kapatcaz Çözemedin.Alarmi kilit acik konuma getiriyorum fakat sonra kilit kapali ikonuna dönüyor.Kahve renkli kabloyumu baglamadi usta acaba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Birde kumandadan aktif ediyorum fakat kapatmak isteyince kendiliğinden aktif oluyor.Bu özellik sabitmi yoksa baglanti hatasimi var.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    hayılrı olsun alarmın.. fakat başlığı baştan iyice oku derim - senin sorunun çözümünü içeriyor..

hadi hadi yine iyisin..
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/117015-spy-5000m-2-way-motosiklet-alarmi.html#post3064986

By kopuq35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr EsD
    arkadaşlar, abiler öncelikle herkese selamlar kazasız sürüşler. resimdeki sema ya göre bana bi yardımcı olurmusunuz alarmı baglamam için uzaktan çalıştırma özelliğinide kullanmak istiyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Motosikleti
    yamaha mt-25

x-city 250 sahibiyim x-max 250 ait şema buldum sanırım benzer yapıya sahiptir.
    bu şemaya göre motor start stop bağlantısını nereye yapılmalı.?

Motosikleti
    SYM JOYRİDE EVO 200İ
    Iyi günler bazı motorlar da sele altında alarm bağlantısı hazır oluyor direk beyinden soketi takiyorsun acaba bu model de de böyle birşey söz konusu mu yardımcı olabilecek var mi şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    yamaha xcity 250 ye bu alarmı montaj için pembe ve gri kabloyu yan sehpada bulunan motoru istop ettiren anahtarın ayaklarının birine,
    kahverengi kabloyuda kontak kapalı iken voltaj olmayan kontak açık iken 12v olan sigorta kutusundaki bir sigortanın ayagına baglandı. maviyi kullanmadım. alarm düzgün olarak çalışıyor. Tek sıkıntım motorun yakınında olsam bile çekim gücü 2 cizgi görüyor ve ancak iki sokak geride kumandam motorla haberleşebiliyor. anten selenin altında.

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    zuluman, kumandadan çalıştırmayı eklemek için muhtemelen şemadaki 14 numaralı rölenin G/B kablosuna mavi kabloyu bağlamalısın.

çekim güçü konusunda hiç bir fikrim yoktur, her iki kumanda ile aynı sorun varsa antenin yerini değiştirip deneyebilirsin. eğer buda çözümü getirmiyorsa muhtemelen alarmın bir arızası var.

By kopuq35, bağlantıları bu konuda anlatıldığı gibi yapabilirsin. konuyu baştan oku ve anlatılan şekilde bağla.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.aliexpress.com/item/Free-...826037060.html

bu ürün güzelmiş gitti gidiyorda aynısı 30 tl alixpresste 14tl dealextremede de 17 tl bir tane alıcam kesin ama deneyen varmı bunu ?
    ben aldım, memnunum. sadece gtsmin alt bagajına koyduğumdan sesi nispeten az çıkıyor. 2-3 mıknatıslı pencere alarmının hoparlörünü söküp buna eklemeyi düşünüyorum. varsın pili az gitsin.

15 gündür 9 voltluk varta pil bitmedi bu arada.

kumandası iyi, evin içindeyken bile 1 kat aşağıdaki alarmı açıp kapatabiliyorum.

sadece sesi az. o da halledilir.

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Selamlar;
    Konuyu hortlatacağım ama ben de Spy 5000 almayı düşünüyorum.
    Daelim S3 Advance'te malum anahtarsız kontrak var. Acaba Daelim'in sistemi ile bir uyumsuzluk yaratır mı?
    Montaj için Daelim'in yetkili servisine götüreceğim, montajı yapabilirler herhalde değil mi?

Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marş motoruna en büyük zarar bilinçsiz marştır.
    SPY alarm'ın marş motoruna zarar vermeyeceğine emin olabilirsin.
    Alarmın marş tetik süresi sabit 0,7sanine, manual marş ise kişiden kişiye allah ne verdiyse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Motorum'dan kareler.

http://www.youtube.com/watch?v=3hzr1suV3os
    Hocam rüzgarlıgın üstündekı alet nedir merak ettım tam kilometre satinin üstünde olan

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Daelim S3'e bugün takdırdım Spy 5000'i.
    Sahrayıcedit'te Ünlü Otomotiv yaptı. Uzaktan çalıştırma haricinde tüm özellikleri çalışıyor.
    S3'ün anahtarsız kontağı sorun çıkartır diye düşünüyordum ama problem olmadı. Motoru durdurma, kontak açma dahil herşey aktif.
    Uzaktan çalıştırma, cebinden kumandayı çıkart, düğmeye bas, geri koy prosedürü S3'ün mevcut prosedüründen daha zor olduğu için bağlamadık.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Arkadaslar dün aksam alarmı motoruma bağladım sabah geldiğimde aküsünü bitirmişti. Böyle bir sorun yaşayan oldunmu yoksa benim akünün ömrü mü sonuna yaklaşmıs ?

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı ekspermesut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda servisi takmıyor varmı gaziantepde takacak olan usta bir şahıs
    Bende Honda'ma düşünüyordum İstanbul'da takan servis yok mu acaba?
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Alıntı qezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Honda'ma düşünüyordum İstanbul'da takan servis yok mu acaba?
    Bunu takmak için servise gerek yok. Garanti kaygınız yoksa tabi. Yalnız bir konuda uyarayım. + ve - yi direk aküye bağlarsanız motor çalışırken alternatör aküyü şarj etmek yerine enerjiyi alarma gönderdiği için akü boşalıyor. Buna dikkat edin. Motosikletin orjinal kablolarına zarar vermektense haricen pil ile çalıştırıyorum. Bittikçe şarj ediyorum daha pratik geldi.

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu takmak için servise gerek yok. Garanti kaygınız yoksa tabi. Yalnız bir konuda uyarayım. + ve - yi direk aküye bağlarsanız motor çalışırken alternatör aküyü şarj etmek yerine enerjiyi alarma gönderdiği için akü boşalıyor. Buna dikkat edin. Motosikletin orjinal kablolarına zarar vermektense haricen pil ile çalıştırıyorum. Bittikçe şarj ediyorum daha pratik geldi.
    sarj etmek yerine enerjiyi alarma mi gönderiyor
    cenkito ve ASİL_1 bunu beğendiler.
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

Motosikleti
    cbr 250 r
    beyler ben bu alarmı cbr250 ye taktım ılk gunler ıyıydı sonrada aksam gelınce yarım saat sonra bı 4 kere otmelı uyarı vermeye basladı şok sensorunu sokup denedım gıne ottu hassasıyetı yukselttım gıne ottu suan saat 10 da cektım motoru saat suan 12 5 kere aralıklarla öttu sizde varmı hıc boyle bısey yasıyan sınırlenecem sokup atacam o olacak ıngılızcesı olan kıtapcıgını cevıren bırı varsa nedır bu yardım edın

Benimkiside bir ara kafayı yedi düzgün çalışmıyordu sigortasını değiştirdim düzeldi,daha sonra kumandanın biri arzalandı çekmiyordu diğerini kullanmaya başladım ,şidi ise motoru stop ettikten sonra 3 defa bık bık yapmıyor.güzel alarm ama sıkıntılı sanki.

Motosikleti
    cbr 250 r
    merhaba öncelikle bu kadar bilgi paylaşımın için teşekkürler bende aldım bu spy5000m alarmdan sana sorum olacak pokemon mutlu arkadaşım mavi gri ve pembe kablolar hariç diger kabloları bagladım[siyahlar - kırmızı + kahverengi stop direk yandıgı için sarılar sinyal micro ve siren micro ayarı sıfırda sorum ise bu şekilde baglamama ragmen alarm 3 ila 5 dakikada bir uyarı veriyor yanında titreşim veya hareket olmaksızın sorun ne olabilir teşekkür ederim

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    QASVA sorunlar halen devam ediyor mu?

hakan44 acaba kablolarda mı sıkıntı var? hani biliyorsun; motoru kontağı çevirerek stop edince 8 saniye sonra o üç defa bik bik bik uyarı sesi veriyor. mesela acil stop ile stop edince (ateşlemeyi kesince) o uyarı gelmiyor.

cbr 250r uyarı dediğin, "alarmı aç" uyarısı mı, yoksa "darbe aldım" veya microdalga "yanımdan çekil" uyarısı mı?
    kumandada uyarı verince hangi sembol çıkıyor? parantez sembolleri var mı uyarı esnasında "[ ]"?
    Ayrıca pembe ve gri kabloyu bağlamadıysan yanlışlıkla olsa bile uzaktan çalıştırmayı (yeni kumandada "sessiz" tuşu ile) tetikleme, motorun elektriğini daha kesemezsin. Alarmın birde hafıza olayı var, aküyü söküp tekrar taksan dahi en son durumu hatırlıyor. Kumandanın "alarmı kapat" tuşu bozulmuştu ve motorun elektriğini tuşu tekrar yerine lehimleyene kadar kapatamamıştım
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)