Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

SPY 5000M 2-way motosiklet alarmi

Motovento
    REKLAM ALANI
    orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    rica ederim, yardimi dokunursa sevinirim. ayni gonderdigim linkteki gibi 55 pound + 13 pound kargo odedim bu senin gonderdigin linkteki 6-7 pound daha pahaliya geliyor ama okadar farkta sorun olmaz sanirim. eve benim kumanda sanirim daha iyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    bende verdım sıparısı 1 2 haftaya elımde olur hadı hayırlısı

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Paket geldi hemen alarmın çektiği akımı ölçtüm "4ma" çekiyor. 10ma yakın değer beklerken bu değer çok çok iyi düzeyde.
    leventgocukl, qezgin, A.ŞIK ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alarmı takmak bu güne kısmet oldu. "orhanyor" SPY 5000m alarm hakkında gereken bilgileri vermişti, bende alarmı motora bütün bağlantılarını yaptıktan sonraki bilgileri anlatayım.

1- Yakınlık sensörü hassasiyetini 1.5 metre mesafe içine girdikleri zaman ötecek şekilde ayarladım. fakat 1.5 metre içinden geçen kişilere ötmüyor, 1.5 metre mesafe içinden ayrılmamışsa ve orasına burasına baktıkları zaman ötüyor, süper ötesi bir özellik.
    2- Alarmın darbe sensörü kumanda üstünden istenilen hassasiyete göre ayarlanabiliyor.
    3- Motoru kumandadan çalıştırdıktan sonra eğer motorun direksiyonu kilitli değilse veya zincir vs. bağlı değilse, üstüne anahtarıda kontakta unuttunuz diyelim. Bu sırada biri motoru çaldı gidiyor yapılacak işlem, "alarm aç" butonuna 3 saniye basıyoruz, sonra siren ve sinyaller cayır cayır çalıyor, 25 saniye sonra motoru ve komple kontak enerjisini kesiyor. Siz yanına gelene kadar kesinlikle alarm susmuyor.
    4- Motoru kumandadan çalıştırdıktan sonra anahtarı takmanıza artık gerek kalmıyor, kumandadan kapatmadığınız sürece yola devam.
    5- 5000 metre mesafe menzili henüz denemedim. Ama yaklaşık 1 kilometre mesafe kadar sokak üste çıktım ve hala full çekiyor, bu mesafeden panik butonuna basarak çalıştığını telefon ile evdekileri arayarak teyyit ettim.
    6-Yakınlık sensörü kumandadan kapatılabiliyor.
    7- Motorun alarmı aktif, anahtar ile kontak açılsa bile sisteme elektrik göndermiyor.
    8- Motorun alarmı aktif, pasife alır ve 25 saniye içinde anahtar ile kontak açılmaz ise (veya kumanda üstünden kontak açılmaz ise) alarm otomatik olarak tekrar devreye giriyor.

"orhanyor" SPY 5000m alarmı forumda tanıtmasaydı ben bu canavarın varlığını belki hiç bilemeyecektim, tekrar teşekkür ederim.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    rica ederim, urun hakikatten cok guzel o yuzden herkes bilsin istedim. pocemonmutlu , merak ettigim sey.. alarmi hangi motora uyguladin? eger downtown 300i ye uyguladiysan, alarmin beyni ve diger butun parcalari sele altindaki bagaja mi koydun yoksa grenajlari sokup alt taraflarda bir yere mi monte ettin? cunku dusundumde maxi scooterlarda bagaj buyuk bir avantaj ve alarmi oraya koyunca belki uygun bir durum olusmayabilir. benim motorda ''bagaj'' diye tabir edilen kisma zaten birsey koymaya imkan olmadigindan bende sikinti yaratmadi ama maxi scooterlarda bagaj kismi hakikatten fonksiyonel bir kisim. bu arada tekrar hayirlisi olsun insallah bir gun gercekten gorevini yapmak zorunda kalmaz.
    leventgocukl bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Downtown 300i ye uyguladım. Maxi scooter Bagajına belki led aydınlatma dışında aksesuar monte etmek etik gelmiyor. ön grenajı söküp çok güzel bir yere yerleştirdim (daha önceki Scooter'larımın hep ön grenajın içine monte ederdim).

Yine bir boşluk bulursam bu sefer Dealextreme sitesinden aldığım bu cihazı,

monte etmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

Fotoğrafları eklerken aklıma geldi, SPY beynin üstündeki siyah tuş sayesinde kayıtlı kumandaları silebiliyor, bir veya birden fazla kumanda kaydedebiliyorsunuz.
    orhanyor, leventgocukl, maxi97 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    benımkıde geldı sonunda 8 gun sürdü

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    @leventgocukl hadi bakalim hayirlisi olsun gule gule kullanin
    leventgocukl bunu beğendi.

Motosikleti
    alarmı dun bagladık @undocab sayesınde.Merak ettıgım sey sız otomatık calıstırmayıda bagladınız mı? bızı en cok ugrastıran 3 sıgorta yaktıran konu
    zenon ve UNdocab bunu beğendiler.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4- Motoru kumandadan çalıştırdıktan sonra anahtarı takmanıza artık gerek kalmıyor, kumandadan kapatmadığınız sürece yola devam.
    bu özellik güzel fakat benim eski motorumda bu özellik vardı.motor mecburen 2 ay yattı ve babam anahtardan çalıtırmış 3 günde 1 10 dk
    kontak açılmadığından motor devreyi açmıyor ve akü şarj olmuyor...2 ay sonunda tekrar denediğinde akü bitmişti.

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alarmı dun bagladık @undocab sayesınde.Merak ettıgım sey sız otomatık calıstırmayıda bagladınız mı? bızı en cok ugrastıran 3 sıgorta yaktıran konu
    Sigorta yaktığınıza göre yanlış bağlantı yapıyorsunuz, hangi motora bağladınızı alarmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:55 ----------

Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu özellik güzel fakat benim eski motorumda bu özellik vardı.motor mecburen 2 ay yattı ve babam anahtardan çalıtırmış 3 günde 1 10 dk
    kontak açılmadığından motor devreyi açmıyor ve akü şarj olmuyor...2 ay sonunda tekrar denediğinde akü bitmişti.
    Bu tamamiyle uzaktan çalıştıran sistemin bağlantısıyla alakalı bir sorun. Uzaktan çalıştırmayı kontak bağlantısı üzerinden devreye soktuğum için kontak veya kumanda üzerinden çalıştırma aynı işlemi görüyor ve orjinal çalışma sistemini kesinlikle değiştirmiyor, bu sayede şarz sorunu vs. yaşanmamış oluyor.
    A.ŞIK bunu beğendi.

insitiable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme-Max
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.aliexpress.com/item/Free-...826037060.html

bu ürün güzelmiş gitti gidiyorda aynısı 30 tl alixpresste 14tl dealextremede de 17 tl bir tane alıcam kesin ama deneyen varmı bunu ?
    5 para etmez ben aldım taktım motora kablo derdi yoktu iyiydi ama ilk yağmurlu havada bozuldu. Takılı kaldı unlock sesi durmadan ötüyordu söktüm çok çabuk su alıyor içine

Motosikleti
    HONDA XL1000 Varadero + GMC Jimmy 4.3 V6
    bende geçenlerde taktım alarmı da darbe sensoru nasıl ayarlanıyor kumanda uzerinden birde remote start ve blok olayıı nasıl yaptınız?
    benim motor 2006 varadero

amato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    arkadaşlar bu syp 5000 immobilizer olan motorlara baglanabiliyorumu anahtarsız star stop olayı nasıl oluyor acaba cihp i alarmın kumandasına tanıtıyorlar 2006 cbr 600f için soruyom güzel alet birde aliexpress de biraz dah uygun fiyata var güvenilir bir sitemi mi acaba ordan alınırmı

airman06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzerinden 20 gün gecmiş konuyu tekrar zıplatmamışımdır umarım.
    öncelikle orhan arkadaşa tesekkür ederim.zaman ayırıp görüşlerini ve alarm ile ilgili deneyimlerini paylaştığı için.
    http://www.ebay.com/itm/ALARMA-DE-MOTO-STEELMATE-986X-2-MANDOS-RECARGABLES-AUTOARRANQUE-LOCALIZADOR-/230787211362

ve orhan ve mutlu arkadaşların yorum ve izlenimleri olmasa az kalsın yukardaki ürünü alacaktım.
    dün itibari ile Orhan arkadasın satın aldıgı kişiden sipariş verdim.

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    1-2 ay önce aynı alarmdan bende aldım bağlantılarını kendım yaptım mavi olan kabloyu yani uzaktan çalıştırmayı bağlamadım marş motoruna zarar verdiğini düşündüğüm için. Alarm gerçekten kaliteli ve hırıszları vazzgeçtirecek özelliklere sahip bir sistemi var. Ama bazen mesela motoru kapattıp iki dakika bakkala gideceğin zaman kendi kendine kitliyor 2 kere ötüyor fln onun ayarlaması olsa iyi olurmuş kitliyon açıyon felan baya bi uğraş veriyon

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı orhan899 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2 ay önce aynı alarmdan bende aldım bağlantılarını kendım yaptım mavi olan kabloyu yani uzaktan çalıştırmayı bağlamadım marş motoruna zarar verdiğini düşündüğüm için. Alarm gerçekten kaliteli ve hırıszları vazzgeçtirecek özelliklere sahip bir sistemi var. Ama bazen mesela motoru kapattıp iki dakika bakkala gideceğin zaman kendi kendine kitliyor 2 kere ötüyor fln onun ayarlaması olsa iyi olurmuş kitliyon açıyon felan baya bi uğraş veriyon
    Marş motoruna en büyük zarar bilinçsiz marştır.
    SPY alarm'ın marş motoruna zarar vermeyeceğine emin olabilirsin.
    Alarmın marş tetik süresi sabit 0,7sanine, manual marş ise kişiden kişiye allah ne verdiyse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Motorum'dan kareler.

hsk ve A.ŞIK bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim alarmda bugün elime geçti ptt kargo yüzünden 12 gündür orda bekliyordu şimdi takıldığım yer soketl kablo demetindeki siyah ve kırmızı kablo akünün artı ve eksi kutubuna mı bağlanıyor birde bu kahve rengi kabloyu şamandırya bağlasam sıkıntı olur mu

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzaktan çalıştırma için mavi kabloyu tam olarak nereye bağlamak gerekiyor ben marş motoruna bağladım sigortası yandı

Motosikleti
    2013 Yamaha X-Max 250 Aluminum Slate
    Alarmın marş tetik süresi sabit 0,7sanine, manual marş ise kişiden kişiye allah ne verdiyse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Motorum'dan kareler.

http://www.youtube.com/watch?v=3hzr1suV3os
    Merhabalar bu alarmı gerçekten senin ve orhanyor'un paylaşımlarımdan sonra çok beğendim. İlk defa motora biniyorum ve böyle bir alarm taktırmam gerekiyor malum hırsızlık olaylarından. Yamaha xmax modeline bu alarm olurmu acaba? ona göre bende sipariş vereyim gelsin.birde ben mekanik işinden fazla anlamam böyle bir alarmı takan biri var mıdır bildiğiniz? teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

Motorum'dan kareler.

http://www.youtube.com/watch?v=3hzr1suV3os
    Birde ebay da bunun fiyatı 132.00 usd gözüküyor doğrumudur. bir çok farklı fiyat var yanlış ürünü getirtmemek için yardımcı olurmusunuz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)