Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425

SPY 5000M 2-way motosiklet alarmi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr 125R
    sa arkadaşlar dün bu alarmı takırdım ama içinde türkçe bir kaynak yoktu.benim sorum kumandası ile ilgili.

kullanan arkadaşlar kumandasından kitleme / sessize alma/ hareket sensörü gibi özellikleri nasıl kuralacağını anlatabilir mi ?.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Arkadaşlar pcx için spy 1000 aldım. Bağlantıyı kendim yapıcam. Uzaktan calıştırma vs bunları bağlamıcam. Aklımda takılan tek sorun var kahverengi kabloyu bağlamam gereklimi ne işe yarıyor alarm onu bağlamadan düzgün çalışır mı ?

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar pcx için spy 1000 aldım. Bağlantıyı kendim yapıcam. Uzaktan calıştırma vs bunları bağlamıcam. Aklımda takılan tek sorun var kahverengi kabloyu bağlamam gereklimi ne işe yarıyor alarm onu bağlamadan düzgün çalışır mı ?
    kahverengi kabloyu bağlayıp alarmı kurarsan bişekilde motora elektrik verilirse (kısadevre veya kontak zorlamasıyla) alarm ötmeye başlar,bi motoru park edip kontağı kapattığında alarmı kurman için uc kez uyarı sesi verir. bu hatırlatma sesine ben uyuz oluyorum bu yüzdende kahverengi kablo bende bağlı değil.

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kahverengi kabloyu bağlayıp alarmı kurarsan bişekilde motora elektrik verilirse (kısadevre veya kontak zorlamasıyla) alarm ötmeye başlar,bi motoru park edip kontağı kapattığında alarmı kurman için uc kez uyarı sesi verir. bu hatırlatma sesine ben uyuz oluyorum bu yüzdende kahverengi kablo bende bağlı değil.
    Anladım motor anahtarsız çalıştırma özellikli zaten öyle kontagı kırıp cevirme falan yapsada elektrik olayı olmaz beyinli olduğu için yani bağlamasam sorun teşkil etmez. Zaten amacım darbelere karşı ötmesi yani birisi direksiyon kilidi kırmaya calışırken hemen ötmeye başlasın amaç.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Konunun tüm yazılarının tamamını okuduktan sonra dün birtanede bende edindim bu alarmdan ve akşamına da montajını yaptım.
    Burada yazan yönergeleri izleyerek kolay ve pratik bir kurulum oldu, tüm özellikleri gayet güzel çalışıyor, önceki yazılarda yeterli bir kullanım klavuzu olmadığından bahsedilmiş ama artık öyle değil, içersinde detaylıca anlatılmış bir kurulum şeması ve özellik anlatımı mevcut. Motora alarm mı gps takip mi diye uzuun uzun düşünme ve araştırma sonucunda bu alarm karar verdim iykide öyle yapmışım,tavsiye olunur .

Not: önceki sayfalarda arkadaşların defalarca kez yazdığı gibi kahverengi kablonun bağlanması işin olmazsa olmazı

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250~
    Alıntı iskampavya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konunun tüm yazılarının tamamını okuduktan sonra dün birtanede bende edindim bu alarmdan ve akşamına da montajını yaptım.
    Burada yazan yönergeleri izleyerek kolay ve pratik bir kurulum oldu, tüm özellikleri gayet güzel çalışıyor, önceki yazılarda yeterli bir kullanım klavuzu olmadığından bahsedilmiş ama artık öyle değil, içersinde detaylıca anlatılmış bir kurulum şeması ve özellik anlatımı mevcut.
    Selamlar, kullanım kılavuzu ve kurulum şemasını buraya eklerseniz sevinirim.

Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Alıntı german24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, kullanım kılavuzu ve kurulum şemasını buraya eklerseniz sevinirim.
    Selamlar, akşam yüklemeyi deniyeyim.

Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Klavuzun tamamı bundan ibaret arkadaşlar.
    espresso ve sertacr8888 bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Merhaba arkadaşlar, eski kullanıcılara birşey sormak istiyorum, alarmın mesefesi çok iyi herhangibir şikayetim yok yanlızca birşey dikkatimi çekti, sinyal seviyesi full yani sinyal kaybı vs durumun olmadığı bir anı düşünün yani, ama arada sinyal çubuklarının tamamı arada kayboluyor 10saniye kadar sonra tamamı tekrar full olarak geri geliyor.. bunun hakkında bilgisi olan var mı?

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı iskampavya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, eski kullanıcılara birşey sormak istiyorum, alarmın mesefesi çok iyi herhangibir şikayetim yok yanlızca birşey dikkatimi çekti, sinyal seviyesi full yani sinyal kaybı vs durumun olmadığı bir anı düşünün yani, ama arada sinyal çubuklarının tamamı arada kayboluyor 10saniye kadar sonra tamamı tekrar full olarak geri geliyor.. bunun hakkında bilgisi olan var mı?
    radyo frekansı ile çalıştığı için telsiz gibi düşün araya araba insan ıvır zıvır nesne anlık gelmiş olabilir kafaya takılacak birşey değil

Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Araya birşey girmediğine eminim aslında ama olabilir..

Arkadaşlar merhaba. Bende XMAX 250 2019 model motoruma bu alarmdan taktırdım, takan usta da iyi fakat emin olamadığım bazı sorunlar yaşıyorum. Şöyleki;

1- Alarmı kuruyorum sorunsuz şekilde, fakat alarmı açtığımda motor 10-15 saniye sonra tekrar alarmı devreye alıyor. Şu 2 defa arka arkaya basma olayını bir türlü çözemedim, nadiren de olsa alarmı tamamen kapatabiliyorum, aksi halde tamamen kapatamıyorum, tekrar devreye giriyor.

2- Yukarıdaki sorunuma istinaden kumandadan kilidi açıyorum, motoru çalıştırıyorum fakat yine kiliti tamamen açamazsam motor yolda yine kendi kendine otomatik olarak kurulum yapıp dörtlüler yakıyor ve alarm aktif oluyor..

Bu bahsetmiş olduğum sorunları tam olarak nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Bu konu 2013 yılında açılmış. spy5000m modeli 2013 yılında çıktıysa aradan neredeyse 8 yıl geçmiş demek ki. Bu arada bu alarmın daha iyi daha yeni modeli çıkmadı mı? Teknolojik bir ürünün 8 yıldır piyasada olması başarı.

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)