Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425

SPY 5000M 2-way motosiklet alarmi

Leoncino
    Motosiklet Online

Motosikleti
    Mondial 150 ZC
    sa arkadaşlar dün bu alarmı takırdım ama içinde türkçe bir kaynak yoktu.benim sorum kumandası ile ilgili.

kullanan arkadaşlar kumandasından kitleme / sessize alma/ hareket sensörü gibi özellikleri nasıl kuralacağını anlatabilir mi ?.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Arkadaşlar pcx için spy 1000 aldım. Bağlantıyı kendim yapıcam. Uzaktan calıştırma vs bunları bağlamıcam. Aklımda takılan tek sorun var kahverengi kabloyu bağlamam gereklimi ne işe yarıyor alarm onu bağlamadan düzgün çalışır mı ?

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar pcx için spy 1000 aldım. Bağlantıyı kendim yapıcam. Uzaktan calıştırma vs bunları bağlamıcam. Aklımda takılan tek sorun var kahverengi kabloyu bağlamam gereklimi ne işe yarıyor alarm onu bağlamadan düzgün çalışır mı ?
    kahverengi kabloyu bağlayıp alarmı kurarsan bişekilde motora elektrik verilirse (kısadevre veya kontak zorlamasıyla) alarm ötmeye başlar,bi motoru park edip kontağı kapattığında alarmı kurman için uc kez uyarı sesi verir. bu hatırlatma sesine ben uyuz oluyorum bu yüzdende kahverengi kablo bende bağlı değil.

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kahverengi kabloyu bağlayıp alarmı kurarsan bişekilde motora elektrik verilirse (kısadevre veya kontak zorlamasıyla) alarm ötmeye başlar,bi motoru park edip kontağı kapattığında alarmı kurman için uc kez uyarı sesi verir. bu hatırlatma sesine ben uyuz oluyorum bu yüzdende kahverengi kablo bende bağlı değil.
    Anladım motor anahtarsız çalıştırma özellikli zaten öyle kontagı kırıp cevirme falan yapsada elektrik olayı olmaz beyinli olduğu için yani bağlamasam sorun teşkil etmez. Zaten amacım darbelere karşı ötmesi yani birisi direksiyon kilidi kırmaya calışırken hemen ötmeye başlasın amaç.

Leoncino
    Daelim Motosiklet
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)