Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda spacy 110 kayış koparma şikayeti

Motovento
    REKLAM ALANI
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    şöyle bir şikayet okudum spacy ile ilgili. ne derece doğrudur sizce

http://www.sikayetvar.com/sikayet/de...llaniyor/o3mq5

!!! şikayet var comdan alıntıdır !!!
    2012 Şubat ve mart aylarında 2 adet spacy marka 2 adet motorsiklet aldım. İlk aldığım motor 8000 km de kayış kopardı. Şimdi 13.000 km de tekrar kayış kopardı. Yolda bıraktı. Motosiklet ile paket satışı gerçekleştirdiğim için mağdur oldum.

3 aylık bir motorun bu şekilde üst üste kayış koparmaması gerekirdi. İlkinde kullanıcı hatası diye Mutluhan motor 80 TL para aldı. Şimdi ikincisinde de aynı parayı istedi.

Şikayetimi Honda Türkiye ye çağrı merkezi vasıtası ile ilettim. Gün içinde cevap vereceğiz dediler. Bütün gün bekledim. Cevap gelmeyince ben aradım. İlgili bayan çağrı merkezinden acil olarak gelen maili daha okumamıştı.

En sonunda bayan ben ilgili değilim dedi. Topu başkasına atmaya çalıştı. Daha sonra aktif yardım merkezini aradım beni motorun yolda kaldığı en yakın servise yönlendirdiler; onlarda motoru getirirseniz yardımcı oluruz dediler. Tam bir fiyasko. Nasıl yol yardımı anlayamadım. Anladım ki Honda Türkiye için her şey satıncaya kadar.

Türk firmalarının satış sonrası hizmetlerin kalitesinde yabancı firmaların kat kat önünde olduklarını söyleyebilirim. Bu tür yabanı markalar tüketici önünde elbet bir diz çökeceklerdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

3 ayda 13.000km yapmış adam kayış mı dayanır buna
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşın nasıl kullandığıonemlı.bır cok arkadasımda spacy var bır kere duymadım boyle bır sorunu

Motosikleti
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın nasıl kullandığıonemlı.bır cok arkadasımda spacy var bır kere duymadım boyle bır sorunu
    zaten benimde bulabildiğim tek şikayet bu spacy ile ilgili. 3 ayda 13.000km biraz aşırı kullanım gibi duruyor zaten..

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    paket servisi yapanlar genelde aragazı vermeye çalışır scooter ile. durduğu yerde verilen gaz kayışa büyük yük bindirir.

Motosikleti
    scooter da aragazı vermek hee . ben eski karaşanzumanlı kamyonlar zamanında kaldı diye düşünüyodum aragazını

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400
    arkadaşım ben 22 ay boyunca kullandım spacyi gidilmeyecek yollara sürdüm motoru 200 km durmaksızın uzun yol gittim satmadan önceki 18.000 km bakımında sadece hava filtresini değiştirdim oda aşırı kirli olduğu için başka bişeyin değişmesine gerek yok dedi usta kendimde inceledim her şeyim normaldi alacaksan tavsiye etmem neden diye sorarsan o kadar verdiğin paraya değmez ben 2011 yılında 3.800 aldım plaka hariç şuanda 4.500 lira vermem açıkçası plaka hariç fiyatı buda plaka dahil 4.800'ü bulur onun yerine yamaha cygnus l al derim hem fiyatı uygun 4000 liraya plaka dahil çıkarırsın makinayı kafan rahat olur en azından spacyi ne amaçla kullandığını bilmiyorum ama paket servisi vs yapmayacaksan paket servisi motoru alma derim benim kendi görüşüm
    tahsins bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)