Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hava Fitresine Benzin neden gelir

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125
    Merhabalar, hava filtresini söküp hava ile temizleyeyim dedim, filtre yeni gibi temizdi toz kalkmadı fakat kutu içinde ıslaklık vardı. Nette aratınca bu konuyu gördüm ama resim paylaşılmamış. Benzin mi yağ mı dikkat etmedim. Motor Yamaha YBR.
    Resim linki : http://i.imgur.com/ypz0DSD.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar şuan benim motorum hyosung gt250r şuan onunda karbüratör un içindeki ince bir delikten benzin fışkırıyor çalıştığı zaman emme manifoldundan çıkan hortumu deponun altındaki benzin pompasından soktuğumde ve elimle tikadigimda benzin fiskirmasi kesiliyor görerek şahit oldum sorun karbüratör demi yoksa benzin pompasından mı çözemedim bilen varsa yardımcı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

Arkadaşlar şuan benim motorum hyosung gt250r şuan onunda karbüratör un içindeki ince bir delikten benzin fışkırıyor çalıştığı zaman emme manifold dan deponun altındaki benzin pompasından soktuğumde ve elimle tikadigimda benzin fiskirmasi kesiliyor görerek şahit oldum sorun karbüratör demi yoksa benzin pompasından mı çözemedim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)