Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 125R Beyin Arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    jacks0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax250-TM-'20
    Arkadaşlar merhaba;
    2005 model CBR 125R'ım var. Ateşleme sisteminde arıza vardı. Motorcum beynin arızalı olduğunu söyledi.
    bana CBR 125R beyin gerekiyor. İkinci el satışını yapabilecek bir yer yada temin edebileceğim bir yer var mıdır ?
    bir de beynin tamir edilmesi sağlıklı olur mu? elektronikçi arkadaşlarım var. tamirini yapabildiklerini söylüyorlar.
    tamir edilen bir beyinle ne kadar sağlıklı olabilir ki ? diye düşünüyorum. sizlerin görüşünü de almak istedim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    http://motositebodrum.com/HONDA-CBR-125-R-BEYIN,PR-11.html

tumin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250
    arkadasım bende de senın motordan var beyın nasıl bı arıza verıyo kı degıstırme ıhtıyacı hıssettın bellı bı devır aralıgında gaz yemeyıp boguluyo mu benım kı 5 ila 6 bin devır arasında boguluyo hangı vıtes olursa olsun senın kı de mı o sekılde

Motosikleti
    XMax250-TM-'20
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://motositebodrum.com/HONDA-CBR-125-R-BEYIN,PR-11.html
    link için teşekkür ederim. ama bodumdan sipariş edip getirmek istemedim. istanbulda yaşıyorum. birde arızalı çıkar falan, uğraş dur ondan sonra

Alıntı tumin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım bende de senın motordan var beyın nasıl bı arıza verıyo kı degıstırme ıhtıyacı hıssettın bellı bı devır aralıgında gaz yemeyıp boguluyo mu benım kı 5 ila 6 bin devır arasında boguluyo hangı vıtes olursa olsun senın kı de mı o sekılde
    dostum benim motorda boğulma yok. çalışsa da keşke boğulma olsa hiç ateşleme yapmıyor motor. bujiye elektrik gitmiyor yani..

shoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha / YBR 125
    Birkaç hafta önce benim ybrde de aynı sorun olmuştu. Önce yan sanayi beyin alıp kendim taktım. Olmayınca ustaya götürdüm ancak yan sanayi taktığım beynin de arızalı olduğu çıktı ortaya. Yeni ve sağlamını takınca çalıştı. Eğer benim yaptığım gibi yan sanayi alacaksanız kutusunu yada ambalajının açılıp açılmadığını iyi bir kontrol edin derim.

Motosikleti
    XMax250-TM-'20
    Alıntı shoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç hafta önce benim ybrde de aynı sorun olmuştu. Önce yan sanayi beyin alıp kendim taktım. Olmayınca ustaya götürdüm ancak yan sanayi taktığım beynin de arızalı olduğu çıktı ortaya. Yeni ve sağlamını takınca çalıştı. Eğer benim yaptığım gibi yan sanayi alacaksanız kutusunu yada ambalajının açılıp açılmadığını iyi bir kontrol edin derim.
    Arızalı beyni şehir dışında bir arkadaşa gönderdim. tamirini yapabileceğini söyledi.. yarın haber gelecek bakalım. honda 530 TL diyor sıfırına :s la motor kaç para zaten :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler