Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

garip bir scooter hikayesi :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay yaşa ,,,, unuturmuyum yahu şimdi hatırladım bu haliyle güzelce bir sindireyim motürü 2 ay sonra bahsettiğin tarzda konu açacağım meraklanma zaten meretin granajları komple 1000 lirayı buluyor , bu gün tam uğraşırken telden bir arkadaş aradı acayüptür niki, bizim eyüp ulen dedi ne uğraşıyon çıkar üstünde ne var ne yok öyle pin
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuh artık seninkine ne denir şimdi halen ödeyebiliyorum rahat ol

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

yapılan işin güzel olmadığını orjinal olmadığını sende biliyorsun bende biliyorum bu gerçek bir durum , ama emek dedimmiydi çok hassasım be usta , bu işlerde gönül var sevgi var bunu göstermeye çalıştığım halde görmek istemeyene insan taktir edersinki kim olsa kırılır , gücenir yoksa maddi bir beklenti zaten yoktur ehh bırak birazda keyif diyelim ona övgüyü hakedene yapmak lazım gelir

zaten birazda makara amaçlı açtım kafamız yerine gelsin yeni malzeme çıksın gülelim ama ciddi açacağım konularda çok uzaklarda değil
    Atış serbest deyince ne biliym el beceri olan insanları severim, kendimden biliyorum
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atış serbest deyince ne biliym el beceri olan insanları severim, kendimden biliyorum

elbecerisi olan insanlara ben hastayım yok hani kendimden biliyorum diyorsunda biz bir şey bilmiyoruz belki kapacağım bir şeyler , bir bilgi vardır hani o açıdan

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    İrfan abi eline sağlık, keşke senin çeyreğin kadar imkanım ve becerim olsaydı. Sizin gibi kendi kendime bir şeyler ortaya çıkarmayı ve öğrenmeyi çok isterdim. Maşallah.
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan abi eline sağlık, keşke senin çeyreğin kadar imkanım ve becerim olsaydı. Sizin gibi kendi kendime bir şeyler ortaya çıkarmayı ve öğrenmeyi çok isterdim. Maşallah.
    sağol emrecim tamam el becerisi biraz vardır , lakin insan yaptığı işi sevecek ve isteyecek yoksa kim olsa istedikten sonra herşeyi yapabilir ayrıca işi yapan alet edavattır amaoda istemeyle olan bir durum

kendini bu kadar küçümseme , seninde illaki vardır ilgili olduğun bir konu hatta her insanın vardır , ama motosiklet değilde başka bir şey

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Abi ne diyorsun ya kim dalga gecer senin gibi bir ustayla..Bi ara motora demirleri monte ettin.. ön frene basınca ters dönüp gene 2 teker üstüne düşüceksin sandım..

Marifetlere bak tebrik ederim
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Teo23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -1954 BMWr25/3-Jawa Laser 250+MZ 98 125cc+MCT 250
    İrfan hocam konularınızı ilgiyle takip ediyoruz, bu da çok güzel bir çalışma olmuş. Kibrit çöplerini ilk burada gördüm, çok beğendim... :D Yalnız deniz yatağı, o kadar verdiğiniz emeği alıp götürmüş. Jaluzilerin üzerindeki çelik, plastik levhalar bence bu iş için çok uygun. Esnemeye ve her şekle gelirler. Birbiri üstüne bindirip araya da silikon sıktı mı su da almaz... Ben olsam onu bir denerdim.
    The man who knows everything chooses to know nothing...

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    İrfancığım atölyenin kıymetini bil...
    Biz evde bişiler yapmaya kalkınca zımpara kağıdını bile arayıp bulması en az 3 gün sürüyor! Git al demeyin...
    Çok aletten 2 şer tane var ama gene çıkmıyor meydana.
    İşim bitince poşete kartona doldurup merdiven altında tıkıyoruz.. Ondan sonra bi fren balatası değiştirmeye kalkınca aletler yol ortasında kalıyor!
    Neymiş alyen yokmuş.. Ulan 3 takım var.. hele 6'lık alyen 4 tane var....
    Neyse bugün 1.5 saatte buldum alyenleri..
    Panç'ı 2 senedir arıyom yok..
    İnat ettim başka panç almıcam.
    Elini attın mı 13-14ü buluyorsan en mutlu mesut insan sensin...

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ne diyorsun ya kim dalga gecer senin gibi bir ustayla..Bi ara motora demirleri monte ettin.. ön frene basınca ters dönüp gene 2 teker üstüne düşüceksin sandım..

Marifetlere bak tebrik ederim
    hee hee hee aklıma düşürdün şimdi karpuz kabuğunu

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bisiklet düğmesinden marş butonu,kiprit çöpünden hız göstergesi,kızılay çadır demirinden koruma demiri, şişme yatak bezinden kaporta, piyanist irfandan tasarım mühendisliği

Elceğizlerine sağlık gene bulmuşun kendine bi uğraş ah birde 2 zamanlı olmasaydı var yaaa neyse anladın sen onu
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hee hee hee aklıma düşürdün şimdi karpuz kabuğunu

Abi bulabilsem videosunu atıcam vallahi bak
    piyanist_irf ve TIGER2009 bunu beğendiler.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı Teo23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan hocam konularınızı ilgiyle takip ediyoruz, bu da çok güzel bir çalışma olmuş. Kibrit çöplerini ilk burada gördüm, çok beğendim... :D Yalnız deniz yatağı, o kadar verdiğiniz emeği alıp götürmüş. Jaluzilerin üzerindeki çelik, plastik levhalar bence bu iş için çok uygun. Esnemeye ve her şekle gelirler. Birbiri üstüne bindirip araya da silikon sıktı mı su da almaz... Ben olsam onu bir denerdim.
    yeminle aynı fikirdeyim ,siyaha boyanınca o kadar abes durmayacak gibi ama elde olanı değerlendird,m ve daha motur üzerindeki lakin scotırıma köyden bir çoban yazılıp duruyor birtane koç yada koyun vereyim dedi ben yavrusunuda istedim anlaşamadık

ama ilerleyen zamanlarda daha objektif cıbıldak bir planım var üzerinde

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfancığım atölyenin kıymetini bil...
    Biz evde bişiler yapmaya kalkınca zımpara kağıdını bile arayıp bulması en az 3 gün sürüyor! Git al demeyin...
    Çok aletten 2 şer tane var ama gene çıkmıyor meydana.
    İşim bitince poşete kartona doldurup merdiven altında tıkıyoruz.. Ondan sonra bi fren balatası değiştirmeye kalkınca aletler yol ortasında kalıyor!
    Neymiş alyen yokmuş.. Ulan 3 takım var.. hele 6'lık alyen 4 tane var....
    Neyse bugün 1.5 saatte buldum alyenleri..
    Panç'ı 2 senedir arıyom yok..
    İnat ettim başka panç almıcam.
    Elini attın mı 13-14ü buluyorsan en mutlu mesut insan sensin...
    doğru söze ne denirki bilirim alet kıymetini hemde bayağı burnumu sürtmüşlüğüm vardır paramı al , motorumu vereyim ama benden kimse alet istemesin arkadaş

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisiklet düğmesinden marş butonu,kiprit çöpünden hız göstergesi,kızılay çadır demirinden koruma demiri, şişme yatak bezinden kaporta, piyanist irfandan tasarım mühendisliği

Elceğizlerine sağlık gene bulmuşun kendine bi uğraş ah birde 2 zamanlı olmasaydı var yaaa neyse anladın sen onu

böyle fukaralık görülmüşmü değilmi kankam aclıktan nefesim kokuyor o kadar fukarayım ki , 3 tane motorum var , mz im uçmak için , cbf m kaçmak için , aha buda zıçmak için

allah herkeze nasib etsin şaka bi yana 4 zamanlı olaydı muck ki, ne muck

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bulabilsem videosunu atıcam vallahi bak
    ben hatırşadım o videoyu galiba atv ye yapmışlardı yuvarlak daire ön firene asılınca tepesi üstü demirler üzerinde dönüyor sonra yine 4 teker üstüne duruyordu

ama 2 tekerde sakat be izzetim gereksiz atraksiyona gerenk yok
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    yanına 2 teker ekle dogru diyon abi.. söyle bi projele benide 2 tekerci yapsan

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    uçan titan procen ne zaman üstad?

Teo23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -1954 BMWr25/3-Jawa Laser 250+MZ 98 125cc+MCT 250
    Bu arada Ankara Mamak'ta, plakasız, kaç aydır satılık duruyor, aynı motordan mevcut tertemiz, hergün görüyorum. Honda Bali 100 değil mi? Hani ileride lazım olursa... ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

[QUOTE=piyanist_irf;2954782]yeminle aynı fikirdeyim ,siyaha boyanınca o kadar abes durmayacak gibi ama elde olanı değerlendird,m ve daha motur üzerindeki lakin scotırıma köyden bir çoban yazılıp duruyor birtane koç yada koyun vereyim dedi ben yavrusunuda istedim anlaşamadık

ama ilerleyen zamanlarda daha objektif cıbıldak bir planım var üzerinde [COLOR="Silver"]

Bir de aklıma geldi, askeri kamuflajlar çokca bulunabiliyor, kırmızının üstüne giydirirseniz, değişik ve güzel olabilir , bir denenebilir... ;)
    The man who knows everything chooses to know nothing...

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    irfan kafan gerçekten çok çalışıyor el işçiliğini farklı şekillerde herkes yapar 5 ton kömürü 4 kata tek başına taşıyan da var ama kafa yorup tasarlayıp tek başına gerçekleştirmek çok farklı maharet
    vallahi bravo

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    İrfan kolay gelsin bayagı şekle şemale sokmuşsun devamını bekliyorum kolay gelsin

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi aynı şehirde olsaydık akşamları gelirdim yardıma eline sağlık kolay gelsin bir ara uğramak isterim yanına

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uçan titan procen ne zaman üstad?
    valla ademcim maddi imkanlardan sebep bu scoterla zaman geçiiyorum can sıkıntısından , şu an torna aşamasındayım sonra şasi yapımına geçeceğim ama torna ,şi elimi ayağımı bağlıyor , biliyorsun öpücükle yapmıyorlar bu işçiliği yoksa bi öpücük verirdim ne olcek

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Lan dedim bende bu üstü kapalı scooter yapıp BMW ile aşık atacak....
    Hiç irfana yakışmadı bu mötör...
    Hilkat garibesi gibi olmuş...
    Eskiden scooter mış ama günümüz koşullarında evrim geçirmiş yaratık olmuş...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)