Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pratik garaj...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Gecenlerde Ikiteker den bir arkadasimiz "sherwin" kendine yabanci sitelerde gordugu bir "garaj" yaptirmis. Cok hosuma gitti.

Ihtiyaciniz varsa sizlerde yaptirabilirsiniz...

http://www.cycleshell.com

http://www.cycleshelter.com

Linklerine bir bakin.

Ayrica Ikiteker deki yazisma icin de

http://www.ikiteker.org/modules.php?...t=branda#30457

Linkine bakabilirsiniz. Akli basinda bir usta bu isi pekala kivirabiliyor yani...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Yapımı kolay.Ben motor aldığımda bunu düşünmüştüm. Ama işin komik yanı o garajı nereye sokarım diye vazgeçtim. Hatta buradaki arkadaşlar bilir IMÇde benim adamım var. Bunu değil alasını çok rahat yapar. Ben her motoruma kılıf yaptırdım. Kendileri çadır yaptığından çok kolay oluyor onlar için. İsteyen olursa tarif ederim bir buluşmada
    DBTYSG

magnolia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba,

ben mondial 150 zat için bir arkadaşıma diktirdim. daha sonra da çeşitli model ölçülerine uygun değişik tipte kılıflar hazırlattım. isteyen olursa uygun tipte kılıfı kargo ile gönderiyorum.

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    İyide yukarıdaki gibi üstü branda olan bir garaj, tehlikeli değilmi.Özellikle bizim memleketde, birisi balkonda sigarasını içer aşağıya attığı anda, pufffff , herşey kül olur bir anda

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Tenere600 adlı üyeden alıntı
    İyide yukarıdaki gibi üstü branda olan bir garaj, tehlikeli değilmi.Özellikle bizim memleketde, birisi balkonda sigarasını içer aşağıya attığı anda, pufffff , herşey kül olur bir anda
    Evet ya haklısın yanar yanar kül olur . Bunu yapacak yanmaz malzeme ne var
    ki ! Birde bu çadıra bıçak soksan girer yırtılır . Nerde bunun koruyuculuğu !

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Ya adam yapmış işte güzel bişey... Hem pratik olsun hem çelikten olsun hem bıçak girmesin hem yanmasın vs diye kusur bulacaksak ohooo... betondan garaj yaptıralım... Brandaya alternatif olarak şık birşey yapmışlar, ben beğendim şahsen... Sempatik ve kullanışlı bir branda... Hoş bence yani.
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evinin bahçesi olanlar için ideal.

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    aslında her motor değişikliğinde yeni kılıf yaptırmaktansa bu çadır garaj daha mantıklı görünüyor linkden incelemeye değer.kolay yırtılan bişeyde değilse iş görür bence.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Hocam benim bildiğim garaj çalınmayı filan önler eleman bununla birlikte çalar en resmen hırsıza birde çadır hediye etmiş olursunuz
    en güvenlisi alın uzun bir zincir Sokaklambasının olduğu direğe bağlayyın motorou garajın içinden daha rahat çalarlar kimse görmez onları motorla ugrasırken ama sokaklambasının altında kabak gibi çıkarlar hatta koltuğa birde elektrik çekebilirseniz o direkten çok güsel olur hırsız için manyak bir süpriz olur

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı
    Hocam benim bildiğim garaj çalınmayı filan önler eleman bununla birlikte çalar en resmen hırsıza birde çadır hediye etmiş olursunuz
    en güvenlisi alın uzun bir zincir Sokaklambasının olduğu direğe bağlayyın motorou garajın içinden daha rahat çalarlar kimse görmez onları motorla ugrasırken ama sokaklambasının altında kabak gibi çıkarlar hatta koltuğa birde elektrik çekebilirseniz o direkten çok güsel olur hırsız için manyak bir süpriz olur

güzel fikir

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bence yırtılması yada yanması fln problem deil.. zatn arabalardaki kullandığımız brandada aynı türden.. öyle bişey olacak olsa arabalarda olur..
    CBR 600F Honda,

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Hazır satılan kılıf-örtü tarzı şeylerin abartılmış hali...
    Kullanım zevki herkeze göre farklı işte...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    benim itıyacım olmuor ama guzel fikşir olmayanlar için benim babam yarıs motoru için yaptırmıs koskocamn garaj sağolsun içinde yatıp kalkabiliorsun ev gibi babam motoru satınca o garajda bana ve motoruma kaldı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler