Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Koso Rx2 ve Kawasaki Er-5

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar, Er-5 motosikletim için yurt dışından sipariş ettiğim Koso Rx2 hız ve devir göstergem geldi.

Gel gelelim internetten uyumlulukla ilgili hiçbir problem olmadığı belirtildiği için almış bulunduğum Koso Rx2 yi motosiklete montajlamak için extra km sayacı gerekiyormuş ve bunun maliyeti 500-600 tLymiş. İnternette Koso Rx2 benzeri birçok gösterge paneli var ve Er-5 uyumlu olduğu söyleniyor, peki benim aldığım göstergenin eksiği ne ki 500-600 tL tutuyor anlamadım. Ustada mı bir problem var acaba?

Bana bu konuda yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Galiba lazım olan şey Redüktör fakat bu 600 tL tutacak birşey mi? İnternette bazı km saatlerinde elektronik okuyucu olduğu ve redüktöre ihtiyaç duymayacağını söylüyor. Ya Redüktör olayı ya da elektronik okuyucu olayı kandırmaca sanırım ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Bence başka bir ustaya da gitmelisin ustaların çoğu üçkağıtçıdır ve 500-600 de az para değil dostum.Uyumlu olduğu da belirtilmiş.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Fakat bahsi geçen ustam 5-6 tane "ben ustayım" diyen sahtekarın adam edemediği motorumu canavar gibi yaptı : ). Amacının kazıklamak olduğunu sanmıyorum, sadece bilgi eksiği var diye düşünüyorum. Elbetteki başka ustalarada göstereceğim motorumu ama öncesinde MT ustalarından da taktiklerini öğrenmek isterim ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fakat bahsi geçen ustam 5-6 tane "ben ustayım" diyen sahtekarın adam edemediği motorumu canavar gibi yaptı : ). Amacının kazıklamak olduğunu sanmıyorum, sadece bilgi eksiği var diye düşünüyorum. Elbetteki başka ustalarada göstereceğim motorumu ama öncesinde MT ustalarından da taktiklerini öğrenmek isterim ...
    Olabilir hocam da benim bildiğim tüm göstergelerin çalışma mantığı aynıdır.bsabora adlı arkadaş javalara mzlere dijital gösterge takıyordu.Ona da sorabilirsin.Sen yine de başka ustalara da başvur belki adamın bir bilmediği vardır.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)