Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni puma 150 lastik seçimi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Arkadaşlar puma'ma lastik almak istiyorum ama hiç tecrübem yok... 3.25-18 olan arka lastiği biraz kalın bi lastikle değiştirmek istiyorum... Bu jant a hangi ebat ve model lastik takabilirim... Michelin pilot sporty alicaktim ama 2 kişi biniyorum genellikle ve arka lastik elektirikli bisiklet lastikleri gibi Çok ensiz! Takabiliyorsam biraz geniş olsun istiyorum... Yardım ederseniz Çok sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    3.50- ME 22 Metzeler takılabilir muhtemelen veya 100-90/18 farklı bir marka/model Lastiği genişletiyorsan uyumlu bile olsa lastik kalitesinden hiç ödün vermemen lazım atma riskini azaltmak için (yanak sertliği, konstrüksiyon mukavemeti...!!! ).

Belki jantına takılabilecek olan en geniş lastik takılmıştır zaten Gidip jant diş genişliğini ölçtürtüp, jantına uygun geniş modeli araman daha doğru olur! Yoksa sağlıksız, ÇOK riskli bi işlem olabilir

Seyir halinde, durup dururken bu sebepten dolayı oluşan kazalar var, %100 emin olmadığın sürece orjinal ebattan vazgeçmemeni öneririm !
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Lastik ebatları ön 2.75-18 arka 3.25-18
    Kaliteden ödün vermek gibi birşey düşünmüyorum zaten biraz araştırdım 3 marka ve modeli var en iyi; metzeler me22, pirelli mt65 ve dura birde michelin pilot sporty... Ben pilot sporty düşünüyorum onunda ebatları 2.75ön 90/90arka ama sıkıntım Çok ince olan arka lastigi genişletmek istemem! Tabi bunu yaparken de sürüş güvenliğimi tehlikeye atmak istemiyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)