Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ötv

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Merhabalar,
    Motoshow 2006 da beğendiğim bir motoru stoklarında olmadığı için alamadım fakat sizlerden birşeyi öğrenmek istiyorum. ÖTV vergisinin %8 lerden %30 küsurlara çıkacağı söylendi ve bunun pazartesiden itibaren fiyatlara yansıyacağını belirttiler. Bu konuda bilgisi olan var mı? Bu artışa ait uygulama ne zaman başlayacak ve yeni oran ne olacak????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    söylenti degilde öyle bir yasa tasarısı millet meclisinden geçmiş,resmi gazetede yayınlandıktan sonra yürürlüge girecekmiş %8 olan ötv 250 cc ve altındakiler için %22 250 cc üstü makinalr içinse %37 olacak istersen burdan takip edebilirsin.150 küsür yorum yapılmış bu habere.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11105
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    teşekkürler "kahraman34" umarım bu hafata içi başlamaz yoksa bu fark ufak bir fark değil... Bu seferde vergiden dolayı ertelersem çok üzülücem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)