Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Lanet olsun senin gibi ustaya!

Motovento
    REKLAM ALANI
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Aynı benim yaşadıklarım... Ciğeri 5 para etmez insanlara para kaptiriyoruz. Istanbula taşınmak tek care.
    APALA bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı benim yaşadıklarım... Ciğeri 5 para etmez insanlara para kaptiriyoruz. Istanbula taşınmak tek care.
    Hepiniz taşınmayın istanbula, zaten nüfusu olmuş 15 milyon daha da kalabalıklaşmayalım. Diğer illeri güzelleştirmek için çalışın

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Tek basima milletvekili, belediye başkanı, karayolları müdürü, mühendisi, greydercisi, trafik polisi, motor satıcısı, motor yedek parcacisi ve yetkili servisi olamam herhalde .

Büyükşehir olmuş bir şehirde sehri baştan basa geçtim. Bir tane yol açan iş makinası ve ya tuz kamyonu görmedim. Bi saat yağan 4 cm kar ile memleketin trafiği kilit oldu. Helvacidan belediye başkanı olursa normal bunlar. Yol yapiyor bi aya kalmadan delik desik. Bi kaldırım bitiyor, hiç olmayan yere kaldırım yapacağına yaptığı yeri bozup tekrar yapiyor. Lanet olsun. Okulu bitirirsem kusura bakma direk Istanbul'dayım.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    abi bu memlekette çuval bile bulacağımdan şüpheliyim. daha doğrusu ben isteyince kıymete biner, ne bileyim devlet çuvala yasak getirir, ya da zombi tehlikesi felan çıkar. illaki birşey olur yani. metehan abiye felan söyleyeyim de, bi ustaya göndereyim bir kaç parça.

sormayın yahu, memlekette iö işini adam gibi yapıyor diye sorarsan, bazı yalakalar hemen lafa atlayıp, sen doğru yapıyormusun diyor? evet, diyorum bende. ben doğru yapıyorum arkadaş. ben uğraştığım işin, en iyisini, en güncelini yapıyorum. biri benden yardım istediğinde de, ben yapmam deyip kesip atmıyorum. insan yardımcı olmaya çalışır, çalışmasa bile, insanı kırmadan söyler. sinyalim de kırılmıştı kazada, sinyal konusuna hiç girmiyorum. lanet olsun vallahi ya.

ne zaman saygı duyulacak bize? biz insan değilmiyiz? biz bu etrafta kene gibimiyiz?

sonuç şu: tek suçumuz türkiye de motosiklete sevmek...
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

Nejat 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi akşamlar öncelikle geçmiş olsun.Motor işi olunca işlerine gelmiyor boyamak.detay çok boya akabiliyor uğraştırıyor diye.özelden mesajla numaramı gönderdim boya işinde yardımcı olabilirim için rahat olsun bizzat başında durur yaptırır gönderirim.sıkma canını sana bişey olmamıs gerisi problem değil halledilir.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    sevgili kardeşim sıkma canını bukadar.adresini yaz bana ben sana polyester malzemesini göndereyim.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı Nejat 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar öncelikle geçmiş olsun.Motor işi olunca işlerine gelmiyor boyamak.detay çok boya akabiliyor uğraştırıyor diye.özelden mesajla numaramı gönderdim boya işinde yardımcı olabilirim için rahat olsun bizzat başında durur yaptırır gönderirim.sıkma canını sana bişey olmamıs gerisi problem değil halledilir.
    özelden döneceğim size yarın. ilginiz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili kardeşim sıkma canını bukadar.adresini yaz bana ben sana polyester malzemesini göndereyim.
    abi çok teşekkür ederim. grenaj işlerini biraz hallettim. usandım koşturmaktan.
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)