Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cx 125 resim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

valla motor super oldu gun gectıkce daha ıyı oluyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

ısrarla bınmek ısteyen arkadaslardan bıktıgım ıcın arka ayaklıkları söktüm...
    God is busy
    Can i help you..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Ne varsa eskilerde var. Tabi şu an şekli biraz garip duruyor. :D

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Bu makinayı uşak ta gördüm sanki??

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Zamanına göre iyi bir motordur eminim hatta şu an bile performansı benzeri 125 cc motorların üstünde olabilir ama görüntü açısından aynı şeyi söyleyeneyeceğim.
    Kanuni'nin Racer'ina benziyor,jantlar tuhaf,grenaj da kapalı cezaevi gibi nasıl soğutuyor bu motor kendini yahu Bi de bayağı renk cümbüşü var bir revizyon gerek görsel anlamda.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanına göre iyi bir motordur eminim hatta şu an bile performansı benzeri 125 cc motorların üstünde olabilir ama görüntü açısından aynı şeyi söyleyeneyeceğim.
    Kanuni'nin Racer'ina benziyor,jantlar tuhaf,grenaj da kapalı cezaevi gibi nasıl soğutuyor bu motor kendini yahu Bi de bayağı renk cümbüşü var bir revizyon gerek görsel anlamda.
    Kesinlikle katılıyorum mesela simsiyah üzerine kırmızı desenler verilebilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Yada bu renk oy oy oy dedirtti bana
    http://www.youtube.com/watch?v=Z7yqeg5Vgk4

waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    [/COLOR]ısrarla bınmek ısteyen arkadaslardan bıktıgım ıcın arka ayaklıkları söktüm...[/QUOTE]

Çok hoşuma gitti ya Vallaha güldürdün beni
    2008 - 2011 Mondial 125Mt , 2012 - 2013 Honda Dylan, 2013 - ...... Aprilia Sportcity 250ie
    Motosiklet özgürlüğümün tek yolu.

erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    evet makıne uzun zamandır usaktaydı yenı ızmıre getırdım,
    performansı 125cc lerle kıyaslarsanız motora ayıp etmıs olusunuz exup kapalı ıken bıle 140 yapan bı motor acıkken 160-170 ben motoru kılıtlemeden once 160 yapıyordum,
    ıkıde bır arkana bıneyımm dıyorlar bende ayaklıkları söktüm,
    motor pıston atılalı 1200km oldu yenı yenı 10000dd lere cıkarıyorum ama ara ara bırkac sanıyelıgıne 12000dd ye cıktım exup kapalı ıken bıle muthıs motor 8000dd den sonra bı acayıp oluyor sankı kısılık degıstırıyor..
    usakta aynı cx125 var trafıkten cekılmıs grenajları saglammıs anlasabılısek alıp grenajlarını yenıleyecegım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

su sogutma var motorda ama orıjınalınde fan yok ama bız ıkı tane fan koyduk zaten normal sartlarda nerdeyse hıc ısınmayan bı motor,
    uzerınde gılera gfr125 motoru var 10500dd-28hp,12000dd-32hp dell-orto yarıs 32mm karburator karbon klepe ve malossı bobın var,
    250cc motorlar bıle yanında hafıf kalır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

ayıca 32hp ye karsı sadece ve sadece 120kg agılıgında bı motor dıkkat etmessenız 1. ve 2. vıteste teker yapar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

karbon-seramık fren fren balatalarından hıc bahsetmeyeyım yalnız ön amortısor kecesı degıscek burda motorcu arkadaslar var musaıt olduklarında degıstırecegız gecen gun hava fıltresını sokup temızledım hava fıltresını sokmek ıcın ust grenajı komple sokmek benzın yag deposunuı sokmek gerekıyor baya bı ugrastım ama termeız yıkayıp taktım yerıne alındı,
    valla motorcular ugrasmıyorlar boyle ufak tefek ıslerle elımızdende ıs gelıyor cok seyını kendım aypıyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)