Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bu yağ uygunmudur ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı perisipis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, nette çıkan reklamlarda scooter için opetin fullmoto 4t sct 10w-40 motor yağını gördüm. bilen kullanan var mıdır? Satış sitelerine biraz bakındım ama herhalde piyasada yeni olduğu için pek yok, olanlarda motul scooter expert ile hemen hemen aynı fiyatlarda. opet markasının güveni var, o yüzden burada sizlere danışmak istedim nedir nasıldır diye.
    Bir sorun yaşayacağını sanmam ama bence heyecana gerek yok eğer bahsettiğiniz motul orijinalse ben motul alırdım. Mesela ben şu an lubex kullanıyorum. 25 liraydı bir zamanlar 6 tane stoklamıştım 1 tanesini arkadaşıma verdim 3 tanesini ben kullandım 2 si duruyor onu kullanıyorum. Memnunum ama tanesi 60 tl olmuş gider Liqui Moly alırım yani o mantık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bunun için yeni konu açmak istemedim (var olan konulara yazın tavsiyesi vermekte herkes zırt pırt konu açmamış olursunuz dedikleri için) var olan en uygun konu olarak bunu buldum, formda yeniyim eski konulara yazmak eğer uygun değil ise bir daha yapmam.

ama opet yağı soruş nedenim, piyasada motul yağın çok fazla sahtesi var ve ayırt etmek her gün zorlaşıyor. scooter için güvenilir, sağlam, sahtesi az olan alternatif ürünleri öğrenmek niyetindeyim. marka o olmuş bu olmuş önemli değil. burada deneyimlemiş arkadaşlardan bilgi almak, seçenek olarak akılda tutmaktı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sorun yaşayacağını sanmam ama bence heyecana gerek yok eğer bahsettiğiniz motul orijinalse ben motul alırdım. Mesela ben şu an lubex kullanıyorum. 25 liraydı bir zamanlar 6 tane stoklamıştım 1 tanesini arkadaşıma verdim 3 tanesini ben kullandım 2 si duruyor onu kullanıyorum. Memnunum ama tanesi 60 tl olmuş gider Liqui Moly alırım yani o mantık.
    cevabınız için teşekkürler, bende aynı dertten sıkıntılıyım orjinal motul bulmak dert. biraz macera gibi oluyor opet vs diğer markalar ama bir iki güvenilir motor yedek parçası satışı yapan yer var orada da stoklar hemen bitmekte yağ değişimi geldi mi el mahkum başka markalar deneyimlemek zorunda kalacağım bende.

Güngören de motopunto var motul bayii diye hatırlıyorum kale centerın orada bir sor
    perisipis bunu beğendi.

Çanakkale'deyim ama arkadaşın düğün için gelmiş olacağım o ara dediğiniz gibi istanbul'da o yer aklımda bulunsun, küçük şehirlerde bazen parça malzeme bulmak dertli olabiliyor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)