Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor dusuk devirde calismiyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Bu sorunla birdenbire karsilastim. Motoru artik marsla calistiramiyorum. marsin devri dusuk kaliyor. anca hizli bir sekilde vurdurursam yarim gazla calisiyor. gazi biraktigim gibide devir azalip motor stop ediyor. karburatoru temizledim, bujiyi degistirdim ama sikinti hala var. buji kablosunu cikarip marsa bastigimda kivilcim atiyor. sorun neyde acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    marsin devri düşük akü gücünden düşük devirle döner , aküyu şarj et rölantiyi biraz yükselt , statöre bak devam

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    benim sikintim marsla calismamasi degil. dusuk devirde motorun stop etmesi. sanki dusuk devirde motor benzin cekemiyor gibi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    hava ayari işini görür

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    hocam ben motora hava ayari yaptigimda en az 4 tur cevirmem gerekiyordu tamamen stop etmesi icin. kendiliginden vidanin 4 tur donmesi gibi bi durum olamaz dimi. ayrica hava ayarinida kontrol ettim sikinti yok. sorun baska bir seyde

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    supap ya da hava ayarı. hava vidasını tam sık 1.5 tur aç dene çalışacak mı, bu arada rolantiyide biraz yükselt. çalışırsa iyi bir hava ayarı yapıp rolantiyi düşür çalışmazsa supaplardan. onunda ayarını kendi başına yapamazsın tamirciye gitmen lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)