Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yok böyle bi motor sorunu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin depo diğer motorda sorun çıkarmıyorsa gözden kaçırdığın çok basit bir şeyler olmalı.

Depo kapağı açıkken denedin mi? Yani sorunun hava eksikliğinden olmadığına emin misin?
    ya patron neler denedim neler kapakları falan deişiyorum ama ya kafam durdu oteki depoyu takınca kapak makap bile takmasam sorunsuz gidiyor motor cok ince bişi var yakalıyamadıgım.şimdi motorların modelleri ve iskelet yapıları farklı dier motor alcak benimki yüksek depo şekilleri farklı acaba ondanmı diyorum ama yokuş inip çıkarkende yapıyo sorunu:S

acaba dedim dün gece kısa devreymi yapıyo depo temas eden heryerini bantladım taktım bişi deişmedi dedim şamandıra ayarımdamı sorun var dier motorun karbüratörünü söküp şamandıramı onunki gibi yaptım yok gene deişmedi böle sacma sapan bi depo yüzünden motor konple sökülü yatıyo gaza yüklenince boguluyo yoksa rolantide sorun yok ama siyah duman atıyo eger hava filtresini ve kutusunu hiç takmazsam o zaman sorun yapmıyo bulmaca gibi bişi bu karbüratörde bi haltlık var sanki ama ne karbüratörün jiklelerini deiştirdim fark etmedi gene aynı ama karbüratör olsa depoyu deişince nası calısıyo?
    Biraz kafam daılsın diye denize falan gittim arabaya mit takımı falan aldım yoksa kafayı yicem bu motoru düşündükce tansiyonum oynuyo bide elime aldımmı gece 1 lere kadar ugrasıyorum sonuc alamıyorum.
    hiç başına gelen yokmu böle bişi ne yaparsam düzelir?depo alcam zaten sorunu bulsamda yemin billah depo alcam ama sorunu bulmam lazım
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Seger 125- 16 Ybrlerin Bir no'lu düşmanı ;)
    aynısı benım basıma geldı 150 lık motorda. aynı dedıgın hersey aynı 1 gunde sorunu buldum. Deponun alıtında hava alabılmesı ıcın delık vardır o delık tıkanmıs resmen delıgı temızledım actım duzeldı bende kafayı yıcektım hıc bı motorcu bulamadı sonra kendım buldum. Belkı aynı yerde degıldır sorun ama yardım etmek ıstedım ınsallah ordandır
    [B]Her motorcu birgün asfaltı tadacaktır [/B]:wiinkk:
    Ne manita ayrılığı ne de kavgası, hiç biri şanzıman indirme kadar yakmıyor canımı :cherry:
    [B][I]İletişim= http://www.facebook.com/Down.Corporation[/I][/B]

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Peki depoyu şaseye oturttuğunda birşeyleri sıkıştırıyor olabilir mi?

Hortum tel vs.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    dörtbin harcanır mı motora be ya? delimin? yak sen o motoru

Ride it like you stole it!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)