Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YBR nin 1000 bakımı geldi fakat götürebileceğim en yakın yamaha yetkili servisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Edip_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Arkadaşlar 1 ay kadar önce YBR 125 aldım . Motoru Çanakkale / Bayramiç'te kullanmaktayım.Şuan 978 km de motor. Çanakkale merkez veya Ezine,Çan,Ayvacık,Biga taraflarında 1000 bakımına götürebileceğim servis var mı yardımcı olur musunuz . Ana siteden bakınca en yakın Ayvalık ta gözüküyor servis . Çanakkale de motor kullanan arkadaşlar , ağbiler yardımcı olursanız çok sevinirim , teşekkürler .
    Ne YaPaRsAn YaP , DiKKATLi oL !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Güncell....
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

1200 kadar gider

çok geç olmuş ama yine de sonrakilere faydası olur belki yorumumun. ne yapın ne edin ama çanakkale merkezde bulunan troia motora götürmeyin. yamahanın yetkili servisi şu anda ancak inanılmaz bir acemilik ve inanılmaz kötü birr insanlığa sahipler. hakikaten diyorum bakın başınıza bela alırsınız. benim motorum şu an orada ve gerçekten bugün az kalsın servistekilerle birbirimize girecektik. İnanılmaz egoist, afedersiniz ama neredeyse al git ulan motorunu başka bir yere yaptır diyecek bana. bilmiyor ki ben yamaha kullandığım için o bayii var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler