Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kick start da sorunum var :( :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    burak89izmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kangda 50cc
    herkese merabalar kickstart da sorun yaşıyorum kolu aşağı doğru ittikten sonra yukarı cıkıyo ve bi daha aşagıya inmiyor kısacası kitleniyor siteye upload edemiyorum 1.11 mb bişey kendim cizdim bi bakarsanız ii olur bu arada bu dişli garantiye girermi? - girmezmi ? servis girmez dedi o zman bu ne biçim garanti neyse buyrun link kendim çizdim
    http://rapidshare.de/files/16414560/...___3_.bmp.html

Alıntı burak89izmir adlı üyeden alıntı
    herkese merabalar kickstart da sorun yaşıyorum kolu aşağı doğru ittikten sonra yukarı cıkıyo ve bi daha aşagıya inmiyor kısacası kitleniyor siteye upload edemiyorum 1.11 mb bişey kendim cizdim bi bakarsanız ii olur bu arada bu dişli garantiye girermi? - girmezmi ? servis girmez dedi o zman bu ne biçim garanti neyse buyrun link kendim çizdim
    http://rapidshare.de/files/16414560/...___3_.bmp.html
    eger yayınlarsanız resmi sevinirim ben imagesh e denedim olmadı :(
    motodan ii anlayan yada servis olan yokhmu hic ????

kimse yardım etmiyecekmi cizim gayet guzel 3 boyutlu
    evt dün gittim servise adam senin kullanmandan olmustur dedi ve fax cekmeden önce yarım dişliye emniyet puntası atalım dedi bende kabul ettim sizce yanlısmı yaptım eğer bu punta atarken bende para isterse ne yapayım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burak arızalı olan kısım tam olarak anlaşılmıyor çizimden,güzel bi rmakinan var,keşke fotoğrafını çekip koysaydın
    ama bence bu tür bir arıza garanti kapsamına girmelidir,sana neden girmeyeceği konusunda bir açıklama yaptılarmı?

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

edit resimden hiçbişi anlamadım

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende resimden fazla bişey anlamadım ama sanırım avare dişlisinde sorun,yada o bölgede...Bunun garantiye girmesi lazım sanırım,bence motosikletinin ana bayisini ara birde onlara anlat durumu,sonuçta motor aksamı içine girdiği için garanti kapsamında olması lazım,biraz ısrarcı ol Bu arada motor kangda mı?

Motosikleti
    kangda 50cc
    çizmeye çalıştığım resim kick start koluna entegre olan yarım dişliler çizim yanlıs olmus o kol yarım dairenin üzerindeydi özür bu arada kullanıma dayalı aşınma dediler garantiye girmez dediler :( yeniden ayrıntısıyla çizip yolluyacam ....

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Burak senin sorununu sanırım biliyorum bütün 50cc lerde aynı sorun var.ikinciye basamamanın sebebi karşılıklı yarımay dişliler birbirinin üstüne çıkıyo yapman gereken basmadan önce kolu yavaşçadoldurup öyle basmak.
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    kangda 50cc
    bu garantiye girermi ? ben onu öğrenmek istiyorum

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Kesinlikle garantiye girmesi gerek. Öyle hemen aşınacak bozulacak bir parça değil. Firma dayanıksız ürününü desteklemediği için böyle oluyor.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    başka sevise git kardeş eğer bakımlarını zamanında yaptırdısan garantiye almak zorundalar olmadı ithalatçı firmayla görüş bizzat

benim motorun motor bağlantı takozları yırtıldı tamamen kullanıma bağlıdır kasislere sert girerim çok yük yüklerim ben hor kullanırım yani ama bakımları zamanında yapıldığı için garantiye aldılar parçayı aklında olsun bakımlar önemli
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Servis yapmam diosa direk ithalatıçı firmayı ara
    0 Rh (+)
    06 - 09

Motosikleti
    kangda 50cc
    çözüldü bu sorundün gittim servise adam senin kullanmandan olmustur dedi ve fax cekmeden önce yarım dişliye emniyet puntası atalım dedi bende kabul ettim sizce yanlısmı yaptım eğer bu punta atarken bende para isterse ne yapayım ?

--------------------------------------------------------------------------------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler