Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

elektrik tesisatı mı yoksa dijital saat mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    arkadaslar merhabalar;
    motorumla ılgılı bır problemım var ondan bahsetmek ıstıyorum.motorumu gecenlerde boyatıp butun bakımlarını felan yaptırdım fakat servıse goturdugumde yakıt gostergesını dıjıtal ekranda goremedım neyse ordakı ustaya sordum abı bu neden kaynaklanıyor dedım oda bana samandıra bozulmustur dedı bı elektırıkcıye goster dedı. neyse yola cıktım hemen yakıt deposunu sokup bı arkadasa samandırayı gosterdım fakat samandıra calısıyor elektırk felan her ıkı cıkıs ve gırıste var. elektrıkcı abıde bana tesısattan olabılır dedı. neyse samandırayı taktım felan motoru (N) boşa aldım ,1 inci vitese attım gene N harfını gosterdı ,2.inci vitese attım gene N harfını gosterdı allah allah dedım ne oluyor motoru kontaktan kapatıp actım duzeldı fakat bu problemı halletmem lazım .sızce dıjıtal ekran mı bozulmustur yoksa tesısatta mı bır problem vardır ? suan benzın gostergesını gostermıyor ve bazen motorun vıtesını hep bosta gosterıyor ?
    bu konuda yardımcı olursanız sevınırım . ıyı gunler.
    Saygılar..
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    ) cevaplarınız ıcın tesekkurler ..
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    tesısat soketlerını yanlş bağlamış olabılırmısın???
    ve yakıt sigortası var ıse onu kontrol etmenı onerırım...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    cok ılgınc bısey oldu motor kendı kendıne duzeldı nasıl oldu bende bılmıyorum hem benzın gostergesı duzeldı hemde artık vıtes degıstırdıgımde bosta gostermıyor cok mutluyum suan

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    muhtemelen oturmayan soketlerden ileri gelen problem,elden geçirmeni tavsiye ederim,diger motorumda başıma gelmişti,soketten 1 tane kablo çıkmış motoru stop ettiremiyordum,ayrıca anahtarı aldıgımda kontak açıkmış gibi bütün göstergeler faal di,marşa basıp gidiliyodu yani
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Montajta bi problem olabililirmi? Boş müşürü vites geçişlerini iletmezse boş lambası sönmez, yani bu müşür viteslrle alakalı değil boşla alakalı tekil çalışır. Malum boyattıktan sonra bu sıkıntıyı yaşamışsın, montajda hata olması ihtimalı çok güçlü, işten anlayan birilerine kontrol ettir derim.
    GKN MOTORS

Motosikleti
    bence de montajla ılgılı bır durum kesınlıkle cunku motoru ben kendım soktum kı ılk kez bı motor parcaladım grenajlar kapaklar felan kolayda bu tesısat ısı benı bıraz asıyor o yuzden ısın ehlı bırını bulursam hemen gosterıp kontrol ettırecem fakat suan hırbır sorun yok en azında yakıt deposu samandırasının paslanmıs yerlerını temızledım
    ah bıde su kecelerı temızlemeyı bılsem )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)