Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ön fren hidroliği rezervuarı kapaği arıyorum!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    Merhaba Arkadaşlar.. hyosung gt250r motorum var ve ön fren hidroliği rezervuarı kapağını arıyorum.nerden bulabılırım yardımcı olursanız cok sevınırım..
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ninja 250
    bence,kapak hazır kaybolmuşken güzel bir kapak al oraya,ebaydan ucuza getirebilirsin

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    irfana söyle sana hurdalıktan bulsun başka motordan uyan olur mutlaka

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    abiler cok tesekkur ederımde halen elımde satın alabılecegım ne bır lınk ne de ırfan abıye ulasacagım bı telefon numarası var.o kapagı bulmam lazım , benden oncekı eleman sac kestırıp ustunu kapatmıs ve bantlatmıs cok gıcık ve cırkın duruyor.. hadı bı kosu yardım elınızı uzatında halledelım su ısı
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)