Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gılera hakkında bildikleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    bu motorlara taktım şimdide geçen Antalyada gılera 'jl150' choper gördüm bana çok güzel geldi 150cc ve kanuniden filan daha çekici internetde buldum 2000 model 3250 istiyor ve parçasını bulmak kolay yazmış
    sizden istediğim bu marka nasıl yani Türkiyede satış servis ağı nasıl ve güvenilir mi?
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Degil kesinlikle yaklasma.Gilera+Aprilia+Cagiva bu tur motosikletler kabul edilir şekilde italyan design harikaları fakat iş yedek parça bulmak/uydurmak/ayarlamaya gelince gece uykularını bile kaçırabilirsin.Her motosikletin düşeceği ve parça ihtiyacı olacagı hesaba katılınca emin ol belli bir süre sonra hızdan+görünümden+gösterişten vazgeciyorsun.Deneyimle sabit orantılı!!

gilerarunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tm tekerlekli ara‡lar

yedek parça

öncelikle merhaba ben gilera nın runner modelini kullanmaktayım arkadaşın dediği gibi bu motorların yedek parça sorunu büyük ben antalyada oturmaktayım antalyaya parçalar istanbuldan gelmekte istanbula da almanya ya da italyadan gelmekte geçen sene ayna ya ihtiyacım oldu sadece tekine 70 mil fiyat çektiler ben dışarıdan tanıdığıma getirttim yüzde 50 daha ucuza geldi hemde çifti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler