Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

100 oktanı deneyen warmı?_? (SuperSportcular)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Şu 100 oktan mevzuu yeni cıkmadımı...Motorların kullanım kitapçıgında yazmaması normal değil mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000rr
    Alıntı zeronero adlı üyeden alıntı
    pcgr, 95 kullanma motorun sesi bile bozuluyor. bir depo shell 95 oktan kullandım motorun sesi bozuldu. şimdi po 98 oktan kullanıyorum motor kendine geldi sesi homurtulu çıkmaya başladı, race sesi veriyor. sende po 98 kullan.
    motorunun sesinin homurtulu çıkmasının sebebi yakamayarak attığı çiğ benzinin eksozda patladığındaki sesidir...yüksek sıkıştırmalı racing motorlarda bile 100 oktan tavsiye edilmez..kısa dönemde buji bitirir...yüksek oktanı yakabilen motorlar bazı arkadaşların da dediği gibi yüksek sıkıştırmalı turbo araçlar,honda s2000 gibi düşük hacım yüksek hp veren (2000 cc 240 hp) gene yüksek sıkıştırmalı motorlardır...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    boxer'e katılıyorum arkadaşlar en azından enjeksiyonlu olmayan motorsikletlerde kullanmayın bu kadar yüksek yanmaya sahip benzin.Motorunuza yazık etmeyin.98 tam idealidir.
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

valla fark ediyor diyorlar ama fazla bişey olabileceğini zannetmiyorum
    Kask tak!

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Ben 97 oktan Denedim hani şu bitmeyen benzin dedikleri... Ne oldu bilyormusunuz? mokor sendelemeye başladı... Bırak performans artmasını motor 40 km yi bile zor gördü. Benzini boşalttık. Hava filtresini temizledik... Bujiyi değiştirdik motor kendine geldi... Bi dahamı töbe... Hemde 33 yıllık tecrübeye rağmen gaza gelip aldık... Aman ha motoru ilk aldığından nerden hangi benzini alıyorsan ondan şaşmayın sakın....
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler