Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR125 e xenon far. Bir sorum olacaktı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Merhabalar.

CBR125 imde balon ampul var şuanda.

yani 2 balon ampul var. ben tek devre tek ampul bir xenon alacağım. kısalarda sadece tek xenon yanıcak, uzunu açınca sarı ampul de yanıcak. bu şekilde selektör falan yapabileceğim.

Ama bir sorum var. Bu balon ampullere en yakın duy hangisidir ? H4 H7 H3 H11 ?? Hangisini alırsam direk takılabilir ? H4 olmuyordu geçen hafta denedim. Lütfen yardımcı olun.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ampulle aksesuarcı yada xenonu taktıracağınız yere giderseniz size yardımzı olucaklardır

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    İnternetten alacağız arkadaşla. Çiftini 50 tl ye alıcaz 25 ben vercem 25 o vercek yani burdan almicaz.

Ama ampulü ne almalıyım işte orda kararsız kaldım :/
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    şu topiğe yorum yazarsanız daha sağlıklı ve hızlı cevap alabilirsiniz

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ligi-1548.html

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    H7 xenon seti alacaksın sadece kısalar yanar uzunu yoktur onu sağ tarafa bağlarsın kısa yanar,soldaki balon ampulün durur onlada uzun yanar selektör yaparsın...

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı patron_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    H7 xenon seti alacaksın sadece kısalar yanar uzunu yoktur onu sağ tarafa bağlarsın kısa yanar,soldaki balon ampulün durur onlada uzun yanar selektör yaparsın...
    Aynen planım o zaten, ama yuvaya uyacak mı hocam benim farın. MalumH7 değil benimki armut ampul ?

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    H7 mercekte alacaksın mecbur o zaman uyar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)