Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Anadolu Yakasında Tanıdık Motor Usta'ları Arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Runner ST200 Siyah
    Öncelikle Selaminaleyküm abilerim kardeşlerim motorumu inşallah bu pazartesi günü alıcam kaza bela olmaz ise eger 6 bin km de 2010 Runner St 200 Siyah motorun tam açıldıgını söylediler bu motorun tam açıldıgını ve sorunsuz oldugunu nasıl anlayabilirim ? sizce bende extradan bir yere götürmem gerekirmi motorun üstündeki herşey fabrika çıkışı motorda extra olarak Akrapovic Egzos var şimdi bu motora bir kaç bir şey eklemek istiyorum malum olmazsa olmazimiş . j costa varyatör kevlar kayış vesaire bunları nerden bulabilirim bana nekadar'a mal olur ? ve nereye güzel bir ustaya yaptırabilirim malum etraf usta zihniyetinde geçinenlerle dolu tanıdık olursa çok memnun olurum. Ucuz yollu halden anlayan birisi olursada Ohhh ballı kaymak mış da derim hani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Sırdaş motor yıllardır ona gidiyorum iki motorumada bakıyor. Kartal diş hastanesinin orada telefonunu yazayım konuş 05446334622. Orhan abi tavsiye etti dersin. İsmi Ömür usta, kazık atmaz dürüst bir arkadaş ondan ucuza yaptıramazsın. Sen telefonla konuş.
    Orhan KÖNİ

nıkko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125(2008)
    kadıkoy motor kadır usta,aprılla,gılera,pıaggıo yetkılı servısı..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)