Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

TVS Teknik Servis Sorusu - TVS Apache RTR 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    çin malı hesap makinaları bile öle kolay bozulmuyo artık kim demiş gösterge bozuluyo diye arkadaş atmayın ya!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Çin malının girmediği yer yok japon da olsa avrupada olsa çinliler her yerde
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bugün tvs bayisine gidip apacheyi inceledim.Selesi gayet rahat,görüntüsü ybr ve cbf ten daha güzel.Göstergesi dijital ve daha fonksiyonel.Bu üç motosiklet arasında en büyük fark alacak kişinin zevki diyebilirim TVS yi o kadar beğenmeme rağmen motosikletimi satar satmaz ybr alıcam,bununda tek sebebi gerçekten sağlam bir motosiklet olması.
    koptum.. aklın yolu birdir derler..evde güzel karın olup aç yatacagina varsın az güzel olsun ama karnın tok yat değil mı aynı bu hesap?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    ona guzelı tavlayamadık bunada sukur derler
    M.balibey bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr apaçiden daha pahalı..? paramız yetmedi de apaçi alamadık değil kı durum

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet vibrasyon dümeni tutmayınca şimdide dijital km saati bozulur diye çamur atılmış gerçekden komik duruma düşüyorsunuz dostlar.. onlarca dijital saatli motosiklet var ve hiç biri yağmur altında bozulmazken tvs nin ki mi bozulacak? yapmayın etmeyin yav bu motosikleti kuryeler de kullanıyor böyle bir durum olsa en çok onlar yakınırdı.. bunun yanı sıra diyelim yağmurdan etkileniyor yahu onlarca apache var ozaman hepsinin km saati devir saati bozuk gezmesi gerekir olur mu öyle şey?

ayrıca sanki bunu üreten mühendisler bilmiyor mu km saatin ıslanacağını yada su girme ihtimali olduğunu? sonuçta tvs bu yabana atılacak bir markada değil..

ayrıca km saati bozulan yada devir saati çalışmayan bir tvs varsa %90 kazalıdır. ki kaza neticesinde bir ybr nin yada bir cbf in de km saati arza yapabilir. bu çok doğal birşey..

yiğidi öldür hakkını yeme demişler.. honda da yamaha da yok diye tvs yi çekememezlik yapmak da hiç hoş değil...
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

peki size bir soru daha arkadaşlar

bu tvs apachelerin arka tekerleği 90/90 ve 100/80 gibi iki opsiyonu varmış.

bu tam olarak nedir? tekerleklerdeki bu rakamlar neyi ifade ediyor ve aralarında ne fark var?

ayrıca motoru satın aldıktan sonra tekerlekleri değiştirmeyi düşünüyorum, çünkü tvs'nin üzerinde gelen lastikler iyi değilmiş. nasıl farklı lastiklerle değiştirebilirim? ne tür lastikler tvs ile uyum sağlar?

şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı the_jester adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki size bir soru daha arkadaşlar

bu tvs apachelerin arka tekerleği 90/90 ve 100/80 gibi iki opsiyonu varmış.

bu tam olarak nedir? tekerleklerdeki bu rakamlar neyi ifade ediyor ve aralarında ne fark var?

ayrıca motoru satın aldıktan sonra tekerlekleri değiştirmeyi düşünüyorum, çünkü tvs'nin üzerinde gelen lastikler iyi değilmiş. nasıl farklı lastiklerle değiştirebilirim? ne tür lastikler tvs ile uyum sağlar?

şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...anlamlari.html
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

rtr01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APACHE RTR 150 SARI
    s.a arkadaşlar bana acil sarı apache rtr boya kodu lazım bilenler varmı çok acil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    DÜNYADA ESERİN YOKSA TARİHTE HİÇ YERİN YOK DEMEKTİR.
    CEMİL GERDAN.

tvs güzel motor. japon neticede amme velakin lastikler tırt birde seçimlerinin arasına mondial 125 drfit ve mcx roadracer ı da ekle derim.
    [B][COLOR="#008000"]Dikkat et evlat; eline bir kez iki zamanlının yağını bulaştırırsan, bir daha asla çıkartamazsın.[/COLOR]
    2012 Mondial 125 MH Drift./Beyaz. | Hayati Atakan Türkmen - Amasya[/B]

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Sevmeye başladım bu Hindistan lıları , İyi adamlar ,,
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

ibico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apeche
    ben 1 senedir tvs kullanıyorum .su tam olarak bilinsin hardi saglam motor.su anda motorum 12 500 de servis bakımı harıc bir isi cıkmadı .yanlız motoru hırcın kullanma 5 sene sıkıntı yaratmadan binersin .dahasını bilmem .su da bir gercek honda sadece rahat ve boyası daha iyi ve elcıklerde tvs gibi titresim yok.

varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    Bu videoda herşeyiyle açıklamış altın elbiseli adam. Video yu sonuna kafar izleyin ve sahibininde artılarını eksilerini not alın. Özellikle de titreşim yok veya çok az diyen arkadaşlar videonun sonunda yine motorun sahibi noktayı koyuyor. Yalnış anlamasın kimse ve o kimselerde yalnış bilgi vermesin lütfen.

http://www.youtube.com/watch?v=24Y48YY36d8

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 125 2009 model tavsiye ederim, tvs ler 1-2 sene sonra baş ağrıtabilir.
    Konu eskimiş ama Neye dayanarakdan bunu söylüyorsun merak ettim doğrusu ben tvs de hafif titreşim harici daha hiç bir problem görmedim Mt de
    Bi cbf kadar değil en azından yağ yakmuyor, arka çantta sorun yok ,teklemiyor, aynı kasada değil
    Yanılmıyorsam 3 sene üst üste tasarım ödülü almış tek Commuter bunu bi honda ,yamaha satsaydı Yere göğe sığdıramazdınız anlamıyorum bu Fanatikliği
    hüseyin 52 bunu beğendi.
    Sado

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Taş gibi motordur , iki tur atmak değilde uzun süre binmemiş arkadaşlar çamur atmasın.
    14000 KM bindim 2009 modeline , sınıfındakileri yerden yere vurur , hemde çok sıkıştırarak ve cross motor gibi kullandım , içi sağlam olduğu kadar dışıda bir o kadar sağlam motorun.Yakıt konusuna gelince şok edici değerleri var YBR ve CBF'ten daha az yakar fakat daha performanslı gider.
    Marka fanatikliğine hiç gerek yok nedir ne değildir bir araştırın,kullanın ondan sonra yorum yapın.
    Sadece ben değil bi 13000 KM de arkadaşım kullandı tek arıza yapmadı motor.Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi TVS Sadece Hakettiği yeri bulamadı.
    Biz 2009dan beri övüyoruz anlatıyoruz motoru o zamanlar bu kadar yaygın değildi şimdi bakıyorumda birçok arkadaşın altında Apache var.Demekki yavaş yavaş marka değerini kazanıyor TVS.

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Abicim İsotlar kendine showroom açmış. türkiyenin heryerine ücretsiz motoru gönderiyor. Ardahandan ben aldım. Kargo 400 tutuyordu benden almadılar allah razı olsun.

Motosikleti
    Tvs Apache Rtr 150
    abiler bisi sorucam ben yaza kesın tvs alıcam ama tek süphem bu tıtrıyo dıyolar acıklar mısınız abi ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sürücüye az titreşim varsa artçıya daha fazla titreşim vardır ,

Cbf 150 de artçıya bile titreşim yokken yazık Tvs ye bi balansör neyin koymamış ,[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:18 ----------

Niye Ybr 150 yok

Motosikleti
    Tvs apache rtr 150
    Birisi dijtal gösterge için yorum yapmış. Benim sıfır aldığım apache 150 nin göstergesi bozuk çıktı. Sorun mu? garantiden değişecek. Yani sorun değil ama benim canımı sıktı. Neden 15 gün oldu ne gelen var ne giden. Yani şu yorum daha güzel olur, sağlam motor kolay kolay arıza yapmaz yaparsa yaya bırakır parçası stoklarda ha deyince yok. Ücretiyle satın almak isterseniz belki vardır ama işin içine garanti girince durum böyle. Herkes de istanbulda oturmuyor ki baş bayiye gidip işini hallettirsin.
    altay147 bunu beğendi.

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Arkadaslar bende arastirdim forumlarda baktim kullanicilarina sordum forumdan ben tv kanalinda guvenlik gorevlisiyim gunde yuzlerce kurye arkadas geliyor cesit cesit motosikletiyle hepsini sordum hangi marka modeli tavsiye edersin ve nedenlerinide sordum.
    Arkadaslar bu motosikletlerin artik uzmani olmus kusiler gunun 15saati motosikletleri uzerinde geciriyorlar ben bu hafta sonu fuardan allah kismet ederse bir motosiklet alacagim bende apache de karar kilmistim hepsini eleyip kurye arkadaslar az yaktigi icin tercih ettim diyor gercekten digerlerinden az yakiyor ama 4 aylik motosikletin heryerinden yag cikmis durumda memndular ama hic biri cbf nin konforunu saglamliginu vermediklerini soyluyolardi ve ensonunda yeni motor alsan alirmisin apache dedigimde hayir alirsam ybr yada cbf alirim cevabi aldim cunku 6 aydan sonra o insanlarin moto sikletlerinin degistirmesi gerektiklerini soylediler ben her gelenle sordum ettim ilk etapda memnunlar sonrasinda 3 4 ay sonra keske honda alsaydim diyolar bende honda cbf alacagim 300 400 lira fark verip en azindan servis ve parca sikintisi yasamam ulke genelinda bu benim kendi kararim tabiki...
    tahsins bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler