Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ramzey 100 cup

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ya bizim arkadaşın kanuni var beraber binerdik kadranmı bozuktuki bayır aşşağı 130 gösteriyordu düz yolda 100 vurmuştu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kardeş aynısından bende var düz yolda 90/95 i rahat görüyor yokuş aşşağıda 100/110 arası gördüm motorla 9000 km yaptım ilk 1000 km basmadım 1000 km den sonra bu dediğim rakamlar hiç değişmedi motoru açılmamıştır belki..???

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    benim mondialin ön dişlisini 16yaptık (biraz fazla büyük taktık ama çıkmadığı yer yok 2kişi bizim burda bozdağa çk rahat çıktık ve hiçte bayılmadı 1.fitese attığımı 1-2kez hatırlıyorum 2den aşa düşmedi genelde)tek kişi 115 çift kişi90u rahat görüyor km 10900de fakat motorun rödajı iyi yapıldı diyebilirim ve bu dişli 9500kmde takıldı şu anda performansı çok iyi memnunum.SAYGILAR

Motosikleti
    kanuni tigrina 100
    ben kanuni tigrina 100 kullanıyorum motorun durumu şuan çok iyi.tek kişi düz yolda çok rahat 110 a çıkıyo motor ancak daha fazla zorlamadım. motor hafif olduğu için rüzgardan çok fazla etkileniyo vede motoru zaptetmek çok zor oluyo. motor şuan 950 km de bende iyi bir rodaj la bütün motorlar yüksek hızlara ulaşabilirler

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bu cup lara iyiden iyiye alisiyorum ilerde sirf hobi icin alasi geliyor insanin hemde cok az yakiyor baksana ayrica diger konulari inceliyorum 125cc hata bazi 250cc ler bile 100 ü 120 yi gecemezken bunlarla 110 yapan var bence cok cok iyi ve her motorun bir kullanim sekli var Chooper dan ss performansi beklenmiycegi gibi bunlardan da beklenmemeli bence.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    düzde 110 görüyor kullandım.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorun gücünün bittiği yer dir benim motor da aynı bayır aşağı iyi kaptırmış isen 120 yi gördüğü oluyor ama nadir.sürekli 120 ile gitmek istemem 120 ye geldiğinde acayip sesler başlıyor

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Normal kardeş hızı..bendede vardı bi ara.. arkaya dişli felab attırdım..sibop ayarı felan yaptırdım bayır aşagı anca 120 gördü..oda üstüne biraz yattım yanii
    şirinler gay mı? onlar nasıl çoğaldı, aman tanrım hepsi şirineyemi kaydı yoksa şirine kaşarmı?

Motosikleti
    mondial 100 ukh
    slm bendede mondial 100 ukh var motorumdan memnunum beni şimdiye kadar hiç yarı yolda bırakmadı sadece yağını deiştirdim o kadar max hız olarak tek kişi 115 km/h 2 kişi 100 km/h ama ben 53 artçımda 55 kg di toplamda 108 kg oluyor. bence tatmin ediyor insanı. bn 16 yaşındayım. motor bence kendisini kanıtlamış bi motor bugünlerde herkeste görüyorum herkes almış bnce mondialin en sağlam motoru

model den bendede var 85 i gecmez dişli 14 tü 16 taktım şimdi 110 görüyör vites aralıklarıda arttı gerçi iki kişi olunca çekişte düşüyor ama olucak o kadar;)

Motosikleti
    şu an yok
    bende çelik 100 var 100 km yaptırdım , düz yolda devrinde atarsan vitesi yapar eğer yapmıyorsa balatalara baktır sürtünme olabilir benim motorda 3. viteste 75 i geçti sen bi baktır motorunu

slm arkadaslar ben ararniza yeni katıldım bende de aynı motor dan var 100 cc tek kişi byr asagı 117 vuruyo ama iki kişi 120 i geciyo ben size şaşırıom nsıl duz yolda 90 ı geçmiyo diye bnimki 110 vuruyo yz bi gelsin video çekicem o zmn izlersiniz

arkadaşlar bende arora modifiyeli 100cup var son gördüğüm 125kmh bence yanılıyosuz motor gitmek istedikten sonra gidio eğer inanmayan olursa ben kırklarelindeyim gelsin gözleriyle görsün..! bide buraya nası foto koyulduğunu söylerseniz fotosunu koyiyim..

arkadaslar bende ramzey 100 cup var ben 115 kmh yaptım ..daha fazla gitmio.motorun hava filtresini bi kontrol et .tıkanmıştır.benim motor 3500 km oldu.bana mondialler yetişemio.

bende ramzey 100 cc alıcam daha ilk motorum nasıl bir motor kullanışlımı acemi için neler söyleyebilirsiniz?

selam arkadaşlar.uzun zamandır ramzey'i araştırıyorum arkadaşımda da var ramzey 100 cup tan ve motor çok hoşuma gidiyo.yakında bende alıcam Allah'ın izniyle ramzey'i araştırdım ve tamamen türk malı olduunu duydum.türkiye'de motorsiklet sektörü gelişmediği için sadece ve sadece benzin motorunun dışını çinden aldıklarını ve diğer motor elemanlarının hepsini kendileri yaptıklarını öğrendim ve gerçekten işçiliğiyle kalitesyle süper bi motor bnce.ve o kaliteye o fiyat oldukça az ama rekabet nedenyle malesef.

sormak istediğim bi kaç soru var sizlere yardımcı olursanız sevnrm.
    1.ilk motorum olcak ve ben pekte bişy bilmiyorum açıkcası.rodajda nasıl gitmelym nelere dikkat etmeliyim?ve motoru zamanla nasıl açarım ?
    2.yarı otomatik bi motor olduğu için vites geçişlerinde motor debriyaja geçtiinde aragaz vermelimiyim ?(ramzey 100 cup kullanan arkadaş şahsen öle yapıomuş)bn pek dikkat edemedm aragaz verp veremediine(sanırım eli alıştıı için farkettrmyo bile :D )
    neyse cvpalrınız için çok tşkkrler.bekliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:05 ----------

ayrıca şunuda dip not ediyim
    ;ramzey şaseyi kendisi üretiyor ve 4mm boru şeklnde tek parça.kaynaklama fln değil
    mondial,çelik,bisan lifan,...vb. markalar çinden Türkiye'ye hurda diye souyolar şase 2 parça halinde ve burada kaynaklayıp satıyorlar ayrıca1,5mm.

yani bunları gördükten sonra insanın gerçekten içi gidiyo :/ insanı tehlikeye atmaktan başka bişy değil bu yaa..1,5mm boru tipi şase ve 2 parça kaynaklanıyo.hadi aldın motoru sağlam kullancaksın ama hiçmi 2 kişi yolculuk etmiceksin? hiçmi 2kişi bi çukra girip çıkmcıaksın veya tek kişi farketmez sonuçta bi zaman gelicek o boru eğrilcek

neyse saygılarımla sorduum sorulara cvp bekliyorum.ilginiz için tşkkrler

cvp vercek yokmu hiiççç !!!

arkadaslar bnm ramzey cup 100 3.viteste 90a gelıyo 4 e attıgım zaman 110-120 görüyor[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:39 ----------

xxhdaxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Motor KM125-6 (Black)
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100cc motordan daha ne bekliyorsun ki. benimde 110cc cup düz yolda 90 yapar. 4. viteste hepsi aynıdır fazla hızı artırmaz. çünkü motorun gücünün bittiği hızdır.
    Bendede 100 cc cup Var Ramzey 2 İle 80 Görüyorum 4 ile 130 a Kadr Çıkıyor..Motorun Extraları Var Tabi...Kilis Yapımı Egzoz,Yoshimura Piston,Mondial Silindir V.b..Sonuçta 100 CC Tabi Ama Birazda Kullanıcıdan Motoru Ne Kadar İyi Açabiliyorsun..Ben Tamirciyim Motorum 2005 Model 178 Bin Km de Halen Darbe Misali Asıl Gaza..

---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

Aynen Usta 130 Görüyorum Ben Full Kilis Düzmesi Bende Tamirciyim Görmek İsteyen Varsa Gaziantebe Beklerim..2 ile 80...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler