Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Her türlü modifiye yardim mi yapilir

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 100kh
    MONDİAL modifiye show roj_128@hotmail.com yapamadıgnz bir şey olursa bana yzn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok iddialı bir başlık olmuş.mondialim yok anck olanlar fikir verebilmek için neler yapabiliyorsunuz.bununla alakalı bilgi ve resim verirseniz , açtığınız başlık mondial sahiplerine daha yardımcı bir konu başlığı olacaktır.

-----------
    Not: Modifiye diye bir kelime yoktur. kelimenin doğu yazılımı , modifikasyondur.Türkiyede kelime yuvarlatılıp modifiye diye söylenir olmuştur. ( aynen rektifikasyonun , rektifiye şeklinde telaffuz edilmesi gibi )

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iddialı bir başlık olmuş.mondialim yok anck olanlar fikir verebilmek için neler yapabiliyorsunuz.bununla alakalı bilgi ve resim verirseniz , açtığınız başlık mondial sahiplerine daha yardımcı bir konu başlığı olacaktır.

-----------
    Not: Modifiye diye bir kelime yoktur. kelimenin doğu yazılımı , modifikasyondur.Türkiyede kelime yuvarlatılıp modifiye diye söylenir olmuştur. ( aynen rektifikasyonun , rektifiye şeklinde telaffuz edilmesi gibi )

üstada katılıyorum.

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    söylenecek bir şey bırakılmamış

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Modifikasyonda her turlu bilgiye sahipsiniz oylemi Sanirim makina muhendisligi okudunuz eh bir de onun ustune endustriyel tasarim master yapildi. Referanslarinizda hayli kuvvetli ki boyle genissssss capli bir sey diyorsunuz.

Peki al sana yapamadigim bir modifikasyon

Simdi benim motor Desmo due sistemli. Simdi ben Kevlar Triger kayis kullandim, kevlarin isi degerleri yuksek ve esnemesi dusuktur. (Kevlari sana anlatmiyorum kesin biliyorsundur)Bu durumda benim desmo ayarin daha saglikli olmasi adina kitaba gore belirtilenden 1mm daha mi sikmam lazim sizce?

Bu sorunun cevabini bilmiyor isen bence basliktaki her turlu kelimesini kaldirmayi dusun derim
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modifikasyonda her turlu bilgiye sahipsiniz oylemi Sanirim makina muhendisligi okudunuz eh bir de onun ustune endustriyel tasarim master yapildi. Referanslarinizda hayli kuvvetli ki boyle genissssss capli bir sey diyorsunuz.

Simdi benim motor Desmo due sistemli. Simdi ben Kevlar Triger kayis kullandim, kevlarin isi degerleri yuksek ve esnemesi dusuktur. (Kevlari sana anlatmiyorum kesin biliyorsundur)Bu durumda benim desmo ayarin daha saglikli olmasi adina kitaba gore belirtilenden 1mm daha mi sikmam lazim sizce?

Bu sorunun cevabini bilmiyor isen bence basliktaki her turlu kelimesini kaldirmayi dusun derim
    Ben soracaktım benden önce davranmışsın
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    arkadasım 5 yıldan berı mondıal kullanıorum cocuklugumdan berı motor kullanırım bu motorlara modıfıye falan gıtmez yapanlarda herzaman husrana ugramıstır.nıye boyle motorlara yapıorsun zaten en fazla ne yapılabılırki yaptıgın seylerı bi açıkla bızde eger gercekten yapılıorsa yapmaya calısalım

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    modifiyeleri yaparken gösterdiğiniz özen isim seçerkende gösterilmiş olduğundan sizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Chooper
    Alıntı serseri1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MONDİAL modifiye show roj_128@hotmail.com yapamadıgnz bir şey olursa bana yzn
    ok ozman arkadşımda 151 RS var ama biz buna güzel bir modifikasyonla R1 Motoru takmak istiyoruz yardımcı olabilirmisiniz ?

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    modifiye dediğin;
    -2 ışık takıp
    -aynaları çıkarıp
    -ekzoz' u açtırmak değildir umarım..
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Hertürlü yardıma hazırım demiş, mondiali gören de hücum etmiş ,gönülden yardım edecek işte isteyen yaptırır istemeyen yaptırmaz.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler , olayı bence başka yerlere çekmeyelim, net açıklama zaten yapılmış, konuyu açan arkadaş mondial modifikasyonu hakkında yardımcı olabileceğiniz hatta show yapılacak kadarda iyi olduğunu belirtmiş. mondiali olalar için iyi bir konu başlığı olabilir.

En bilinen ve ustalık gerektirmeyen , son kullanıcıların rahatlıla yapabileceği ,Hava filitresi değişimi , buji ve egzost harici bir modifikasyon bilgisi varsa ve paylaşırsa , mondiali olanlara yardımcı olabilir.

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

+1

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Komedi

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    Benim bisikletede 120 yaptırabilirmiyiz
    Dünya üzerinde Türk’ten daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir... M.KEMAL ATATÜRK

Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler , olayı bence başka yerlere çekmeyelim, net açıklama zaten yapılmış, konuyu açan arkadaş mondial modifikasyonu hakkında yardımcı olabileceğiniz hatta show yapılacak kadarda iyi olduğunu belirtmiş. mondiali olalar için iyi bir konu başlığı olabilir.

En bilinen ve ustalık gerektirmeyen , son kullanıcıların rahatlıla yapabileceği ,Hava filitresi değişimi , buji ve egzost harici bir modifikasyon bilgisi varsa ve paylaşırsa , mondiali olanlara yardımcı olabilir.
    Katılıyorum. Biliyorsanız bildiğinizle kalın. Bilmeyenler bu arkadaştan yardım isteyebilir. Oda elinden geldiğince yardım eder. Yukardan bakmayı bırakın artık.

Motosikleti
    mondial 151 rs
    arkadaslar bise sorcam

kusura bakmayın ama simdi benim arkadasım 150zc yle kaza yaptı butun parcalarını aldık bunların vidalarının tutması icin kücük sac parcaları var teneke gibi. onları nereden buluruz

alın size modifiye acılımı.. ( soru gercektir )

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110

böylemi yoksa böylemi motorlara en iyi yapılcak modifiye iridyum buji eksoz hava filitresi dişlilerle oynanır bide karbürötör
    URL=http://img262.imageshack.us/i/sdc15856.jpg/][/URL]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:17 ----------

http://www.sahibinden.com/guncel_ila...XQQdisplayitem

Motosikleti
    mondial 100kh
    arkadaşlar ben size kalkın ucak yapalm mı dedim bensadece mondial die özellıkle
    dedim size karbon fiberli eksoz enzimli turbo mu dedim isteyen olursa yardim ederim dedim kimse bana işimi ögretmesin isteyen ucak motoru takar isteyen nitro o beni alakadar etmez lütfen saygı sadece mondiallar dedim o kayışla ilgili sorusu olan arkadaşa sesleniorum sesleniorum sen aydın kuşadasına getir motorunu ben sana f16 motoru bile bulur takarım rahat ol sen

Motosikleti
    Mondial100kh
    mondial1oo kh orjinal ön dişli boyutu nedir ? küçültürsem daha hızlı gider dahamı az yakar ? kaç diş küçültmeliyim ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler