Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Turkish rider creates history... İçim gitti yemin ederim :D

Motovento
    REKLAM ALANI

bkaraca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bugunku konumuz fasulye gaz yapar mı? gibi bilim içeren bir video paylaşsan bile daha faydalı bir paylaşım olurdu
    Monty bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    ben bu yarışı kaçırmışm. İyi geldi.

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugunku konumuz fasulye gaz yapar mı? gibi bilim içeren bir video paylaşsan bile daha faydalı bir paylaşım olurdu
    Yalnız burası fasulye gaz yapar mı gibi sorularına cevap bulabileceğin bir yer değil.
    Varlığım TÜRK varlığına armağan olsun.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Motosikleti
    honda pcx 125-ktm duke 200 - honda cbr 500 r
    Çok iyiymiş yarış özellikle 3. Dk sonrasında nefesimi tuttum resmen çok iyi mücadeleydi

Fasulyenin gaz yapması sizin için buna değinecek kadar büyük bir bilimsel keşif ise bnm attığım video tek başına aya çıkar, bence nazar etmeyin n'olur çalışın sizin de olur :D

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Adamın arkasına iki kişi takıldı ikisi de asfalta yapıştı vay anasını ya. Amma heyecanlı video valla.
    HONDA

#BZ3082

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Hele 600rr'a bak hele yürek yemiş Siz kimi koparıyonuz
    jimi_hendrix bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    high side oluyomuş. arkadaki mesafeyi ayarlayamamış ama temas yoktu sanırım. kamera açısından göremedim

Shine34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 film izlesem üst üste bu kadar keyif almazdım heralde, helal olsun toprak, mükemmeldi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yarışın başında Toprağa çarparak düşen Rinaldi bu sene yine Toprak'la beraber ve 1000cc de yarışıyor.
    Müthiş bir ilerleme gösterdi ve ilk yarışı kazanmayı başardı.
    Toprak'da fena değil ama henüz Rinaldi'nin seviyesinde görünmüyor.

Yarışın sonuna kadar harika bir mücadele sürdüren Caricasulo ise çağ atladı ve bu sezon Kenan'la yarışıyor.
    Üstelik birde yarış kazandı.
    Geçen hafta ki yarışta 12. sıradan başlamasına rağmen Kenan'ın önündeyken düştü ve Kenan'ı da düşürdü.
    Bu sezon şampiyonluk adaylarından bir tanesi.

Ben bu ecnebilerin kısa sürede gösterdikleri ilerlemeyi bir türlü anlayamıyorum.
    Alt seviyede bizimkilerin rahatça alt ettiği adamlar kısa sürede yükseliveriyorlar.
    Rea mesela.

Bazıları torpil falan diyecek ama torpille ancak takım bulursun.
    Torpille yarış kazanman imkansız.
    Rea efsane oldu.
    Adam bırak şampiyonluğu geçilmiyor bile.
    Bu çocukları da iyi yerlerde göreceğimiz aşikar.
    Umarım Toprak aklını başına toplayıp geleceğine iyi bir yön çizer.
    Şu an çok iyi gidiyor.
    Duygusal davranmayıp önüne gelecek fırsatları güzel değerlendirirse çok iyi yerlerde görebiliriz.
    zekeriyaimam, sailor33 ve gursus bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı kursaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız burası fasulye gaz yapar mı gibi sorularına cevap bulabileceğin bir yer değil.
    hım vaybe öğrendiğim iyi oldu 2 senelik adamlardan,bak konuşsak daha neler öğreneğiz kim bilir .tamam sustum burası motosikletten başka hiçbir şeyin konuşulmadığı yerdi kusuruma bakmayın

Alıntı Monty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fasulyenin gaz yapması sizin için buna değinecek kadar büyük bir bilimsel keşif ise bnm attığım video tek başına aya çıkar, bence nazar etmeyin n'olur çalışın sizin de olur :D
    evet mesela sen ve senın gibiler bunun bilimsel olarak nedenini bilmiyor ancak mevzu bahsin hersene kazananı belli çünkü gençler katagorisinde ,yetiştirdiği eleman bile bir üst katagoride yarışıyor dolayısıyla hangisi faydalı aa neyse türkiyede belgesel dahi izlenmiyordu değil mi ?
    çalışmak mı :D bende mi yarışcı olayım yani lisansımı derece ile bitirdim peki sen neler yaptın ? yoksa hiçbirşeyi sorgulamayan şakşakcılardınsın .tvde hergördüğünü film artisi mi sanıyorsun ?
    bence en iyi yaptığın şeyi yap ve motorunu sür allah kaza bela versin tekeriniz düz bassın
    Mustafa Kemal Atatürk

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    hım vaybe öğrendiğim iyi oldu 2 senelik adamlardan,bak konuşsak daha neler öğreneğiz kim bilir .tamam sustum burası motosikletten başka hiçbir şeyin konuşulmadığı yerdi kusuruma bakmayın
    Mevzunun foruma kayıt olduğun tarihin olduğunu sanıyor da foruma 2007 de katılmayı bir üstünlük olarak görüyorsan tebrik ederim. Burası motosiklet forumu ve adam da motosiklet yarışıyla alakalı bir video paylaşmış sen de gelmiş diyorsun ki yok kuru fasulye gaz yapar mı yok osursak aya çıkarmıyız gibi şeyler paylaşsan daha faydalı olur diyorsun.Hayır yani anlamıyorum sürekli şu forumda aynı muhabbet adam gelir birşey sorar hemen bir ezikleme üstün görme, birşey paylaşır yok kuru fasulye tavuk pilav ıvır zıvır. Gerçek hayatta kasamadığınız egoyu burada mı kasıyorsunuz ?
    Burası bir motosikletle alakalı forumsa motosikletle alakalı paylaşım olur illaki farklı konular da paylaşılıyor ama sen ona gelip öyle derde bana 2 senelik adam muhabbetini yaparsan kendini bu duruma düşürürsün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)