Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

7-8 Kasım 09 İzmir Pınarbaşı Yarış Pisti Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    abi sen karsı taraftaymıssın ama biz pit alanının ordaydık attı ellerimden gitti ya of =))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    hımm. ona bişi diyemem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:44 ----------

http://www.izlesene.com/video/amator...foto-2/1258129
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    600 C birincisi Toprak RAZGATLIOĞLU

kenan sofuoğlu ve tolga uprak

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Konuyu Toplam 11 Üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 10 Misafir)
    extreme1925

enteresan
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış düşmeseydi biraz zorlanıcaktı ümmet abi resimler için teşekkürler...
    hayır bekir kenan sürekli arkasına bakıyodu,hızını ona göre yapıyordu,bence kenan yarışı istediği gibi düzenliyordu,sebebide biraz heyacan olsun kopar giderdi diye düşünüyorum.yanılıyorda olabilirim
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Toplam 11 Üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 10 Misafir)
    extreme1925

enteresan
    Hemde çok enteresan...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kenan hem supermotoda hemde 600cc A katogorisinde yarıştı demi bu arada yagmurdada dewam etmiş ya helal olsun walla ben biter diye ayrıldım pistteen herkez gibi

Motosikleti
    Kawa Z750
    ewt bende startın ordan izledim yarışı özellikle hızlı düzlükte devamlı arkasına bakıyordu kenan. bir ara zaten eliyle işaretler yaptı basma gibisine..yada ben öyle algıladım. riske girmek istemediler gibi geldi bana. ama kenan ardında baskıyı inanılmaz hissei buna eminim

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır bekir kenan sürekli arkasına bakıyodu,hızını ona göre yapıyordu,bence kenan yarışı istediği gibi düzenliyordu,sebebide biraz heyacan olsun kopar giderdi diye düşünüyorum.yanılıyorda olabilirim
    Barış Tok düşmeden önce 2. sıradaydı tolga ile barışın arasındaydı 3-5 tur o şekilde devam etti geçildi 4.lüğe kadar geriledi sonra 2. sıraya yükseldi Barış iyi gidiyordu egemden sonraki hızlı sağda kayıp düştü ve kenanın önü açıldı ondan sonra Tolgada riske girmedi ve yarış bitti benim izlenimim bu yönde...

Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewt bende startın ordan izledim yarışı özellikle hızlı düzlükte devamlı arkasına bakıyordu kenan. bir ara zaten eliyle işaretler yaptı basma gibisine..yada ben öyle algıladım. riske girmek istemediler gibi geldi bana. ama kenan ardında baskıyı inanılmaz hissei buna eminim
    Aynen katılıyorum yarıştığı kişiler mahalle motorcusu değil sonuçta Türkiye Pist şampiyonu olmuş kişilerle yarıştı okadar basit değil fark açıp gitmek özelliklede 2 tane İZMİR li yarışçıyı göz ardı etmemek lazım...
    Riske girmemek gibi bir süşünceleri varsa gayet doğal sezonun son yarışı bir sakatlık durumu olsa Kenanın yurt dışındaki kariyeri riske girebilir aynı şekilde diyer yarışçılarında önümüzdeki sezon için planlarıda...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kenanın limitlerde kullandığını sezinledim ben.... Süper moto da da tmf dede limitlerinde kullandığını düşünüyorum.... Zaten daha hızlı olamaz bu pistte... Fizik kanunlarına aykırı olur... Pist daha fazlasına müsait değil.....

Ama 112 motorunun yarışa dahil olması en ilginç anlarıydı..Adam gaza gelmiş egem virajını yarışçılarla döndü yaaaaaa......... Turing motor ve kafada da kask yok....

Saçma saçma işler.....

Bir saçmalık ta pistin kenarlarında bayanlar geziniyordu.... Elinde fotoğraf makineleri ile.... Kendi çocuklarının resimlerini çekmek uğruna bir çok yarışçının ve kendinin hayatlarını riske atarak....

Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenanın limitlerde kullandığını sezinledim ben.... Süper moto da da tmf dede limitlerinde kullandığını düşünüyorum.... Zaten daha hızlı olamaz bu pistte... Fizik kanunlarına aykırı olur... Pist daha fazlasına müsait değil.....

Ama 112 motorunun yarışa dahil olması en ilginç anlarıydı..Adam gaza gelmiş egem virajını yarışçılarla döndü yaaaaaa......... Turing motor ve kafada da kask yok....

Saçma saçma işler.....

Bir saçmalık ta pistin kenarlarında bayanlar geziniyordu.... Elinde fotoğraf makineleri ile.... Kendi çocuklarının resimlerini çekmek uğruna bir çok yarışçının ve kendinin hayatlarını riske atarak....
    ya sorma o fotoğraf olayına zaten bende gıcık oldum. ne hakemler ne görevliler müdahale etti. o anda o kadına taimat veren baba yanıızdaydı bağıra bağır söyledim ortaya kızım sana söylüyorum gelinim sen anla gibisinden ama hiçç.. bir önceki yarışta o foto çekmeye çalışan kadının olduğu yere motosiklet çarpmıştı. bu yarışta aynı kaza olsaydı ah vay gitti kadın diye ağlarlardı sonra.
    Düşen adamcağız da suçlu olurdu birde. hay allahım yaa. ne insanlar var..

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ya sorma o fotoğraf olayına zaten bende gıcık oldum. ne hakemler ne görevliler müdahale etti. o anda o kadına taimat veren baba yanıızdaydı bağıra bağır söyledim ortaya kızım sana söylüyorum gelinim sen anla gibisinden ama hiçç.. bir önceki yarışta o foto çekmeye çalışan kadının olduğu yere motosiklet çarpmıştı. bu yarışta aynı kaza olsaydı ah vay gitti kadın diye ağlarlardı sonra.
    Düşen adamcağız da suçlu olurdu birde. hay allahım yaa. ne insanlar var..
    Uzun saçlımıydı baba...

Ben Arif in hanımını ve o diğer kadını gördüm...Başkalarıda varmıydı ki?....

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    bir yağmur eksikmiş oda yağmış

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler