Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dün körfezde C grubu 600 de 2. yiz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Merhaba Arkadaşlar,

Sezone iyi bir başlangıç yapamadık İzmirde yarışta henüz bir motorumuz bile yoktu, ancak biz yarışçıyız ve yarışcı ruhumuz var diyerek 2. ayak olan körfeze 2005 model bir 600 RR ile 96 numara ile giriş yaptık, bu yarışta motorumuz tamamen standarttı manetlerine kadar üzerine sadece yarış granajları takabildik,, ve 2. olduk, çok kısıtlı imkanlarla yarışıyoruzki 2. lik bizim için şampiyonlupa bedellll )))

Neyse dün yapılan yarış için biraz daha umutluyduk çünkü bir power comander toplayacak para çıkarılmıştı , bir kaç yedek parçacı abilerimizin arkadaşlarımızında desteğiyle dünkü yarış için yarış öncesi sıralama turlarında en iyi dercesinii yeğenim Sedat Sağlam yaptı, yarışa en önden başlaması bizi biraz daha umutlandırdı ))

Neyse yarış başladı kalkış sırasında 5. liğe kadar düştü ancak daha ilk virajda herkesin dışından girerek 2. liğe yükseldi, birkaç tur sonra 1.liğide aldı uzun süre 1. gitti yarışın son turunda geçildi ve 2. lik yine bizim için şampiyonluk oldu

Sizlerlede paylaşmak istedim....

Sedat kardeşim üzülme 1. önemli değil Şampiyon sensin inşallah bu haftaya 1.cide sensin, Şahin ve Suat kardeşime emeklerinden dolayıda teşekkür ediyoruz .....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Tebrik ediyorum.Motor sporlarının bir kaç kalantorun oyun sahası olduğu bu ülkede sizin gibi yoktan var ederek bir şeyler yapmaya çalışan insanlara şapka çıkarıyorum.

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    tebrikler...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    siz ve sizden sonraki 600 yarışları günün engüzel yarışlarıydı. ikiside oldukca çekişmeli geçti. 600 b son ana kadar kazanın belli olmadıgı heyecanlı bir yarış oldu. 600 c de ise ikinci olan arkadaşın virajı alamayıp çimlere çıkması 5. liğe düşmesi talihsizlik oldu. ancak yinede aradaki farka ragmen büyük bi çaba harcıyarak ikinci olması izlenmeye degerdi. başarılarınızın devamını dilerim
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ediyorum.Motor sporlarının bir kaç kalantorun oyun sahası olduğu bu ülkede sizin gibi yoktan var ederek bir şeyler yapmaya çalışan insanlara şapka çıkarıyorum.
    Kardeşimizin yarış hevesi yarım kalmasın diye tüm arkadaşlar dostlar onun yanında olmaya onu elimizden geldiğince desteklemeye çalışıyoruz oda bize çıktığı kürsüyle mutluluk veriyor, onu kürsüde görmek gerçekten güzel, herkese nasip olmasını temenni ederim.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kadar yoklukla bu basarı zaten direk sampiyonluk ile esdeger..
    Tebrik ederim..
    Herseye ragmen bu basarı icin...
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz ve sizden sonraki 600 yarışları günün engüzel yarışlarıydı. ikiside oldukca çekişmeli geçti. 600c de kazanan arkadaş (yanlış hatırlamıyosam) gürkan korkut benim ısınma turundan itibaren favorimdi son ana kadar kazanın belli olmadıgı heyecanlı bir yarış oldu. başarılarınızın devamını dilerim
    İnannın bende heyecandan ne diğer yarışları takip edebildim nede bizim yarışta 1. yi biliyorum 1. ve 3. olan arkadaşlarımızıda burdan tebrik ediyorum, gerçekten zevkli yarıştı.....

yinede bu imkanlarla iddalıyız iddalı olmaya devam edeceğiz, bu hafta 3. yarışımız 3. de şeytanın bacağını kırmak istiyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:00 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:58 AM ----------

Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar yoklukla bu basarı zaten direk sampiyonluk ile esdeger..
    Tebrik ederim..
    Herseye ragmen bu basarı icin...
    teşekkürler bu güzel düşünceleriniz için, reklam olmaması için motorumuzun resimlerini eklemiyorum, ama yarışlarda takip etmek isterseniz 96 numarayız tüm dostların ve yarışseverlerin bilgisine

Motosikleti
    ARTık motorum yok
    Abi okadar gitmek istiyordum gene olmadı .sedatın motorunu beraber yükledik malzemeleri bol bol dua ettik birinci gelsin diye sedat olmadı.Akşam bir uğrayımda tebrik edeyim.Bakalım bizim Nazarcılar ne yapıyor

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı inyez1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi okadar gitmek istiyordum gene olmadı .sedatın motorunu beraber yükledik malzemeleri bol bol dua ettik birinci gelsin diye sedat olmadı.Akşam bir uğrayımda tebrik edeyim.Bakalım bizim Nazarcılar ne yapıyor
    bekleriz kardeşim, ne yapsınlar yine destek hep destek yeni yarış için zamanları yok, şimdi geldim ordan harıl harıl çalışıyorlar
    işte bir iki resim

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz ve sizden sonraki 600 yarışları günün engüzel yarışlarıydı. ikiside oldukca çekişmeli geçti. 600 b son ana kadar kazanın belli olmadıgı heyecanlı bir yarış oldu. 600 c de ise ikinci olan arkadaşın virajı alamayıp çimlere çıkması 5. liğe düşmesi talihsizlik oldu. ancak yinede aradaki farka ragmen büyük bi çaba harcıyarak ikinci olması izlenmeye degerdi. başarılarınızın devamını dilerim
    Kuyu cadısı slm, bu 2.nin çimlere çıkıp 5.liğe düşerek sonra tekrar 2. olması bir önceki yarıştı ve dediğin gibi benim kuzenime bir arkadaş dokununca çimlere çıktı ama daha sonraa durumu dediğin gibi düzeltti yani o zamanda 2. oan bizdik ) dün C grubunda böyle birşey olmadı yarışlar mı karıştı acaba,

dün C grubundan yarış başından soruna kadar 1 ve 2 çekişti 3 ile aralarında baya baya fark vardı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    vay serkan abim,
    size kürsülerin en yükseği, en kralı yakışır...
    nice birinciliklerle dolu yarışlar diliyorum...

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı SERKANS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuyu cadısı slm, bu 2.nin çimlere çıkıp 5.liğe düşerek sonra tekrar 2. olması bir önceki yarıştı ve dediğin gibi benim kuzenime bir arkadaş dokununca çimlere çıktı ama daha sonraa durumu dediğin gibi düzeltti yani o zamanda 2. oan bizdik ) dün C grubunda böyle birşey olmadı yarışlar mı karıştı acaba,

dün C grubundan yarış başından soruna kadar 1 ve 2 çekişti 3 ile aralarında baya baya fark vardı
    evet pardon harfler karışmış
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    Toyata'nın F1 e girdiğinde ilk hedefi yarışları sağlam bitirebilmekdi...
    bırakın birinciliği puan hedefleri bile yoktu anlıcanız...
    standart motorla kürsü görmek başarıdır..tebrik ediyorum

Tebrikler, az kaldı ayın 15 inden sonra körfezdeyim bende, şimdilik izleyici olarak yarışlara geleceğim bende.

Bu kadar talihsizliğe rağmen çok iyi bi derece yakalamışsınız,tebrik ederim.Önemli olan yarışmak ve o güzelliği yaşamak,keyfi herşeye değerdir.Azminiz ve deneyimlerinizle daha iyi derecelere ulaşacağınıza eminim
    [COLOR="Navy"][B][I]Am I, a part of the cure?
    Or am I part of the disease? [/I][/B][/COLOR] :silent:

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı lijoluna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toyata'nın F1 e girdiğinde ilk hedefi yarışları sağlam bitirebilmekdi...
    bırakın birinciliği puan hedefleri bile yoktu anlıcanız...
    standart motorla kürsü görmek başarıdır..tebrik ediyorum
    tşkederiz, bizde sağsalim yarışı bitirmeyi hedefliyoruz tabi ama kürsüde herzaman aklımızdaydı,bu hafta inşallah şeytanın bacağını kırmak istiyoruz, herkesi bekleriz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:03 PM ----------

Alıntı Sovereign_Kh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler, az kaldı ayın 15 inden sonra körfezdeyim bende, şimdilik izleyici olarak yarışlara geleceğim bende.
    tşk arkadaşım herzaman bekleriz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:04 PM ----------

Alıntı coldplay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar talihsizliğe rağmen çok iyi bi derece yakalamışsınız,tebrik ederim.Önemli olan yarışmak ve o güzelliği yaşamak,keyfi herşeye değerdir.Azminiz ve deneyimlerinizle daha iyi derecelere ulaşacağınıza eminim
    güzel temmenniniz için tşk ederiz, talihsizlik derken, yarış öncesi motorumuzda bir kaç mekanik problemimiz oldu özelikle sıralamadan sonra, ama yarışa yetiştirebilmek için körfezden buraya başka bir motorla gelerek bir arkadaşımız gerekli parçaları temin etti, ve gece sabaha kadar mekaniker arkadaşlarımızın çalışmasıyla yarışa çıktık bu arada inanmıycaksız ama yarışta kullandığımız lastikleri anlatsam yada detaylara girsek her iki yarıştada kılpayı kaçırdığımız birinciliğin bile bizleri nasıl mutlu ettiğini anlatamayız. ....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:07 PM ----------

Bu arada Beko Serkan nerde eminim oda birşeyler söylemek isteyecektir, belki tanıyanınız vardır,desteğinden ötürü onada burdan tşklerimizi sunarız

Motosikleti
    Gt250r
    tebrikler kardeşim :D
    [B][/B]Balıkesir [COLOR="Red"][/COLOR]MT

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başarılarınızın devamını dilerim...
    BEKO nete fazla takılmıyor...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6
    tbrk ederım, basarılarının devamını dılerım

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    tebrik ediyorum kısıtlı imkanlarla bu başarı mükemmel bence
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler