Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Katar gece yarışı sonrası Rossi'nin açıklamaları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    http://img530.imageshack.us/img530/1208/rossiid2.jpg

Arkadaşlar, röportaj metnini tercüme ettim, orjinalini aşağıdaki uzantıda bulabilirsiniz.

http://www.motogp.com/en/motogp/moto...id=3§ion=1

Valentino Rossi gerçekleştirilen ilk gece yarışının ardından şu açıklamaları yaptı:

"Zor bir yarış olmasını bekliyorduk, çünkü bu hafta sonu ve ayrıca geçen haftaki testte çok hızlı değildik. Podyuma çıkmayı umuyordum, fakat mümkün olmadı, çünkü çok fazla sorun yaşadık. Pedrosa ile yarışı baş başa götürmeye ve Dovizioso'nun önünde kalmaya çalıştım , ama bu çok zordu.

İşlerin neden böyle olduğunu anlamamız gerekli, ama görünen o ki, Bridgestone lastikleri iyi, Yamaha Motoru hızlı ve bunların hepsini bir araya getirmeliyiz."

Rossi ayrıca yarışın başlarında çekişme yaşadığı Yamaha Factory takımındaki yeni takım arkadaşını da onurlandırmayı unutmadı. Bu ikilinin - zafere olan eşit derecedeki arzuları ve tiyatrik gösterilere olan tutkuları ile - 2008 yılında nasıl uyum sağlayabileceklerine dair ortaya bir çok iddia atıldı, fakat şu an için en azından takım içi ilişkileri dostane gözükmekte.

"Lorenzo'yu bu gece gerçekleştirdiği harika başlangıç için tebrik etmek istiyorum, dürüst olmak gerekirse hiç şaşırmadım, çünkü hızlı ve yetenekli olduğunu biliyordum. Bu gece bu kadar zor bir yarışta çok iyi iş çıkardı, bu yüzden tebrikler."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Rossi'ninde lastiklerden yana hic şansı yok nedense (!) Ducati ile yine kimse bu sezon başa çıkamıcak gibi..

Motosikleti
    -
    Stoner Ducati motoru ile arayı her tur daha fazla açıyor, ama diğer ducaticiler bu yarışta sonlarda bitirdiler. Gündüz yarışlarını da beklemek lazım.

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rossi'ninde lastiklerden yana hic şansı yok nedense (!) Ducati ile yine kimse bu sezon başa çıkamıcak gibi..
    rossi artık şeyedemese lastiğe bahane bulucak abi...

bu sezonda stonerın işi kolay.. diğer ekiplerin ve yarışçıların pek fazla kendine güveni kalmadı abi..
    god is busy ! can i help you!

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    vallaha ducatının motoru cok hızlı gercekten stonnerınde yetenegı ortada bır rossı taraftarı olmama ragmen uydurdugu bahaneler akıl alacak gıbı deıl ve cok formsuz uzun bı suredır....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    pedrosa abiiiii..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler