Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Dünyanın en hızlı motorunu bilen varmı!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    matteo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler ben bunu hayabusa olarak biliyom ama ducati999 diye bir motor varmış herkes onu sölüyo
    sizin bildiğiniz varsa söyleyin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio
    ben torque diye bi filmde görmüştüm orda kromdan bi motor var 250 mph falan yapıyo ama moto tuning başladığından beri işin moku çıktı açıkçası noslu motor bile olduktan sonra en hızlı motoru bilmek zor

Bike_Boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet
    en hızlı motor benım scooter shark v4125
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta
    Her Karakolda Ismimiz
    Her Genc Kizda Resmimiz
    Her Yerde Seklimiz Vardir
    Cunku Biz Ankara liyiz
    Fazla Soze Gerek Yok

benim dedede bir tane 50'lik balkan var 20 senelik! o baya hızlı gidiyor! bulgar malı!
    Ağır ol molla desinler!

gilerarunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tm tekerlekli ara‡lar
    benim motorum daha hızlı sevgi çalıştır motorunu ))

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    benimde bildigim en hızlı motor dugatı ama şimdi nos takıp yavaş bi motoru bile hızlandırmak mümkün.Tabi bu hız kısa süreli bi hız.
    murat_by

Motosikleti
    yamaha
    ben özel yapım bi hayabusa videosu izlemiştim turbolu ve normal haybusaların son hızları ara hızlanmaları hikaye kalıyodu bide çufluyor sormayın blow off takmıştı amca.burdada bi noslu motor varmış fuarda kaskoda görevli oto drag yapan bi arkadaştan duydum o kimki acaba nası gidiodur nosla makinası :
    tafi

hmustak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Astra nJoy Sport (r6 tercih ederim)
    modifiyeli bir hayabusa'nın amerikada 300'ler klübüne girdiğini ATV ana haber bülteni 4-5 ay kadar önce söylemişti.
    Hatta motorsiklet üreticilerinin Hayabusa olayından sonra bir konfederasyon kurup hız'da sınırlama getirdiklerini, Hıza değil Aerodynamik ve güce konsantre olma konusunda uzlaştıklarını okumuştum.

zafr1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 100cc
    kardeşlerim dünyanın en hızlı motoru bende yani türkiyede resim için sol tarafa bakarsanız görürsünüz tek terle makas atara
    kanuni tİgRiNa 100cc
    2005 mod.gri
    80 FB 101

Bu başlık altında fabrika üretimi homologe motosikletlerdeki max hız limitini modifiye edilmiş motosikletlerden ayırmak uygun görünüyor.

Homologe motorlardan en hızlı olanını fabrika verileri gösterir, bu konuyu uzman arkadaşlara bırakıyorum. Ben de söylerim ama tüm bilgiler site mensuplarında var zaten.

En hızlı motosikletin aranacağı yer için ise hız testlerinin yapıldığı yerleri düşünmek lazım. Discovery'de seyrettiğim hız testlerinden birinde, çölde yapılan bir testte motorda sorun çıktı hız denemesini yaparken, amcam motoru yatırıp atlamaya kalktı, Allah sizi inandırsın (vallaha ya) adam motordan düştü ama motor yatmadı, sonra atağını da motordan kurtaramadı, adam sürükleniyo yerde, motor hala gidiyo. Sonra motor yavaşladı, adama da birşey olmadı. Diyceğim, dikkatli olmakta fayda var.

Rossi'nin bahsettiği 250mph lik hıza ulaşan bir aletin karşılacağı hava direncinin büyüklüğü ile aletin aerodinamik yapısı eşleştirildiğinde ortada bir sorun var gibi görünüyor. Konuyu daha derin ve çok yönlü olarak araştırıp site mensuplarıyla öğrendiklerimi paylaşıcam.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet firmaları belli hızların üstünde olan motorların son süratini boş bırakıyo sitelerine girerseniz sizde görürsünüz
    bence yasal bir kısıtlama söz konusu o yüzden modifiye edilmemiş fabrika motorlarının son hızı soru işareti buna en güzel cevap moto gp yarışlarında yarış sonunda pilotların maksimum sürati ekranda görünüyo 320 km\h civarında oluyo bu konuda kesin bir şey söylemek pek mümkün değil

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Alıntı predato_r6 adlı üyeden alıntı
    benim dedede bir tane 50'lik balkan var 20 senelik! o baya hızlı gidiyor! bulgar malı!
    hooop hooooppp balkan benim ilk motorum laf söyletmem valla .canavar o canavar
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

alperodabasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    geçen bi video izledim adam hayabusayı modifiye etmiş 499 beygir oldu diyo ama inanmadım
    motor tanıtımında:
    R1 otoyolda 280kmh ile giderken bu hayabusa R1 in yanına yaklaşıyor ve kafa kaldıraarak gazlıyo izleyince şok oldum nasıl oluyo diye
    alper odabaşı
    ankara

alperodabasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    geçen bi video izledim adam hayabusayı modifiye etmiş 499 beygir oldu diyo ama inanmadım
    motor tanıtımında:
    R1 otoyolda 280kmh ile giderken bu hayabusa R1 in yanına yaklaşıyor ve kafa kaldıraarak gazlıyo izleyince şok oldum nasıl oluyo diye
    alper odabaşı
    ankara

snoop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    deer152
    bende hayabusa mıdır nedir o olarak biliyorum ama turbo yada nos olayı kategori dışı her motora yapabilirsin böle şeyler standart bir motordan bahsediyosak bence kesinlikle zzr ( kawazaki )

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alperodabasi, ghost rider denilen abimizin(abimis diorum,muhterem bi insandr kndisi)yukardada bahsedilen hayabusasında=>turbo inter cooler+chip gbi arabalara da uygulanan bi sürü alet war...ewt dooru o alet 499 beygir we 0 300 km hızlanması yaklasık 11 sanie son hız olarak ghost rider abimizin dedii laf acıkca kndini bell edior''yeterli'' cunku 400ü rahat yakalayabilio...ama hız önmli deildr...durmak ise herseydir bunu unutmayalım...sonucta bu aletlerde yere basan tüm alanımız sadece 4 cm2 dir.
    ii sürüsler
    [CENTER][SIZE="2"][B][FONT="Book Antiqua"]Ne kadar çok şey bilirsen bil; anlattığın, karşındakinin anladığı kadardır...[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]

karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok

en hizli motor...

Bildigim kadariyla hizda son nokta dodge tomahawk.

http://www.dodge.com/tomahawk/flash.html linkinden bakin, 300+ mph yaklasik 480 kph yapar herhalde

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    beyler ben modifiyedir nosdur pek anlamam ama benim bildiğim en hızlı motor
    BMW K1200R
    163 Bph 2,9 saniyede 100 km/h üstüne çıkıyomuş makina
    isteyenler bmw-motosiklet sitesinden araştırabilir
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Boss Hoss motorda son nokta 8.000cc 502 kg 502 hp.

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    boss hoss çok kuvvetli cihaz ama biraz ağırdır onlar.
    ama 400km muthiş bi sürat gerçekten denemek isterdim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler