Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Stefan Bradl, Moto2'den MotoGP'ye geçti

Motovento
    REKLAM ALANI
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Moto2'nin son dünya şampiyonu Stefan Bradl, gelecek sezon MotoGP'de yarışacak.

LCR Honda ile iki yıllık kontrat imzaladığını duyuran takım menajeri Lucio Cecchinello, Alman pilotun kendilerini çok etkilediğini ve Honda ekibiyle büyük başarılara imza atacağına inandıklarını söyledi.

Cecchinello, yaptığı yazılı açıklamada, ''Stefan, genç ve hızlı bir pilot. Moto2'de dünya şampiyonu unvanını yeni kazandı. Başarılarının iki yıl içinde Honda ile daha da artacağına inanıyorum'' diye konuştu.

Kaynak:NTVSpor
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    honda zaten 1.pilot stoner 2.dani.3.Dovizioso plotları zaten moto gp nin en üst sıradaki plotları

bunların 4.sü müşterek takımda yarışan gelicek vadeden simoncelliydi
    onun şuanlık koltuğuna getirilmiş honda en iyi pilotları kapmış aslında kawa suzuki kapmalıydı bu adamı
    demekki yarışlarda ismini var etmek için katılıyolar
    Mustafa Kemal Atatürk

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni sezonda başarılar diliyorum.

Suzuki Rizla'nın tek yarışçısı Bautista 2012 sezonunda San Carlo'da yarışıcak sanırım.

Yani Bradl'ı Suzuki'nin kapmasını beklerdim. Hiç yarışçıları kalmadıysa ücretsiz olarak yarışabilirim ben.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)