Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konya drag yarışlarında şampiyon mondial

Motovento
    REKLAM ALANI

H@S@N, ben o motorları gördüm. Cbr 125 lerde de baya bi modifiye vardı görüntü olarak. Görüntüye yaptıkları kadarda motorada yapmışlardır sanırım. Ama malesef Mondiali hiçbiri geçemedi. Senin solluyorum dediğin Kanuni raceri bende Fabrika çıkışlı Ybr ile solluyorum. Boşver ruhsatına yarışmayı. Güzel güzel motoruna bin.

Cılız bi atın şöförü schmaher olsa farketmez yine sonuncu gelir. At sağlam arkadaşlar söförde öyle.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yarista bende ordaydim antalya ekibi ile sahsen gordum. Bunun inanilmayacak bir tarafi yok.Ben dahil her kezi sasirtti motor. Herkez guldu basta iste Mondial mi girer bu yarisa diye ama gel gorki gosterdi gucunu.Modifiyeli Titan ,CBR vardi buyuk disli yuzunden on tekerleri kalkarak basliyorladi. Mondial gercekten gozle gorulur bir fark atti. Atalarimiz bosuna dememis "Bukemedigin bilegi opeceksin " diye. Bence hakkini vermek lazim. Tebrik ediyorum dostumuzu. En ii o yaristi ve birinci oldu.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    gittim gördüm

mondial birinci
    cbr ikinci
    ybr üçüncü

bettet -kymko- titan- lar elendi. hiçbir başarı tesadüf deyildir. derler
    toros iyi günler diler

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    İyi o zaman ben motoru satıp 150 kn alayım bari nede olsa süper güç baksanıza sadece bi eksoz atarım 150 yaparım babalar gibi
    CBR 125 R

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    buyrun bunlarda benden mustafayı tebrik ederim kendisi suanda burada antalyada tatili haketti ;)

''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Acaba mondiyi kullanana cbr 125 verselerdi sonuç ne olurdu
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Acaba mondiyi kullanana cbr 125 verselerdi sonuç ne olurdu
    mondialin dragta daha başarılı olduğu bir gerçek. cbr125 ler çok fazlaydı. drag yarışı maximum hız yarışı değil kalkış yarışı. bir tane değil birçok cbr125 i geçti yani.

H@s@n arkadaşım. hızı 150 yapıyo diye birşey yok zaten. ivmelenmesi hondadan iyi bunu kabul edin. motor paraya göre gitmiyor. senin gibi nice honda sürücüsünün yüz rengi yarışta değişti. keşke sen de orda olsaydın

Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı
    Mondial sürücüsünü tebrik ediyorum ama cbr 125 kullanan yarışçılarada teessüf ederim en kralı gelse ki geldi motosikletimin orjinal haliyle rahatlıkla eline veririm o eksozu ne saçmalıkmış bu yaa ben kanuni racer 200 ü solluyorum uzun veya kısa yolda ki bu 150 cc gelsin ruhsatımı koyarım
    yarıştaki lisanslı arkadaşlar kadar ustasın madem. kupalarını görebilirmiyiz. benim motor seninkini döver gibi yorum olmaz. arkadaş lisanslı olarak yarışa hazırlanmış bütün motorları tektek elemiş birinci olmuş. senin gibi eline veririm bilmem naparım gibi yapmamış.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

kizilderili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125mt
    tebrikler arkadaşa ama demekki pilotta çok önemli
    motosiklet gezmek içindir,racing EZZZZMEK içindir.

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    valla ne yalan söliyim benimde ilk okuyunca yüzüm değişti. mondial honda'yı nasıl geçerdi??

ama başarmışlar işte... tebrik etmekten başka çaremi var???

McA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vitello Life 80
    Tebrik etmek lazım.. Bir de alakalı arkadaşlara sorum olacak, sitede 9.8 yazıyordu KT125 e ancak ruhsatımda 11 Bg ibaresi var.. Sanırım BG den farklı bir terim daha kullanılıyordu motor gucunde, acaba onunla mı alakalı?
    -McA-

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abijim arkadaşa helal olsun diyorum...

ama o resimdeki egzoz ne ööle ya.. çok ürkünc...
    CBR 600F Honda,

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    sanırım 10 tane cbr125 rahat vardı. hepsinin pilotu acemi değildir bence. mondiali süren arkadaş çok iyiydi. ayrıca yarış 400m yani motorlar son hızına nerdeyse ulaşıyor. motorlar arasında güç farkı olsa ne kadar acemi bile olsalar yaklaşık 10 cbr125 den birisi geçerdi.

şampiyon mondial heyttt

bu arada 11.9 beygir motor. ekzozla biraz artmıştır belki de. cbr125 inkide 13.2 bg. marka değil güç önemli.

mesela bir motor daha vardı better ve honda karışımı bir motordu. fakat iddialıydı. markası bile yoktu tam olarak.

markaya bakmıyor. tamamen motor gücüne ve yeteneğe bağlı.
    ------------------------------------------------------------------------
    yılmaz kardeş o bal rengi better bizimdi(titan),sidinglerde finish e 2 saniyeye yakın erken giriyorduk, yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik bizimki buji üstüne buji yaktı
    izmir aliağadada böyle oldu,kaybedene bahane bitmez.neyse kazanan arkadaşımı tebrik ederim .güzel geçti.kazasız belasız bitmesi en güzel yanı.
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı McA adlı üyeden alıntı
    Tebrik etmek lazım.. Bir de alakalı arkadaşlara sorum olacak, sitede 9.8 yazıyordu KT125 e ancak ruhsatımda 11 Bg ibaresi var.. Sanırım BG den farklı bir terim daha kullanılıyordu motor gucunde, acaba onunla mı alakalı?
    dediğin güç birimi kw fakat ruhsatla ilgisi yok. sigortacı yanlış yazarsa ruhsatta öyle geçer. benim ruhsatta da düşük yazıyor mesela.

150kn modeli 11.9 beygir diye biliyorum. cbr125 de 13.2 beygir. arada fazla bi fark yok. dragta önemli olan vites araları ve bu vitesin zamanında atılarak en iyi şekilde kulllanılmasıdır. motor güçleri yakın olduğuna göre şanzıman ve pilotaj farkı önemli oluyor.

Alıntı feragold adlı üyeden alıntı
    ------------------------------------------------------------------------
    yılmaz kardeş o bal rengi better bizimdi(titan),sidinglerde finish e 2 saniyeye yakın erken giriyorduk, yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik bizimki buji üstüne buji yaktı
    izmir aliağadada böyle oldu,kaybedene bahane bitmez.neyse kazanan arkadaşımı tebrik ederim .güzel geçti.kazasız belasız bitmesi en güzel yanı.
    feragold arkadaşım çok dikkat çekici bir motordu. tabi teknik olarak arıza vermemesi de önemli. hem motor ustaları hem de pilotlar yarışmış oluyor.

diğer yarışlarda başarılar dilerim.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı sametcakar adlı üyeden alıntı
    valla ne yalan söliyim benimde ilk okuyunca yüzüm değişti. mondial honda'yı nasıl geçerdi??

ama başarmışlar işte... tebrik etmekten başka çaremi var???
    samettttt walla çok güldümmm....
    sat o motoru sattt....

birinci olan arkadaşı kutluyorum....
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    HONDA BEAT
    bu bi ölçü olamaz 1 senede çöp olan bi motorbu...

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Adigenart adlı üyeden alıntı
    bu bi ölçü olamaz 1 senede çöp olan bi motorbu...
    hadi ordan adamlar yarışıyor. her sene yeni bir motor alır birinci olur

drag yarışlarında yarışan bir motorun ömrü zaten 2-3 seneyi geçmez. motorlar zorlandıkları için kısa sürede biriyor.

adigenart bu arada sen kimsin

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    topiğe bak be, milletin ağrına gitmiş. :D :D

adamın ilk mesajı çöp olur bunlar....3-5 mesaj sonra da kayıp olur muhtemelen...

ya arkadaşlar ne var bunda, niye gocunuyorsunuz, adam lisanslı yarışçı, yarışmış kazanmış. tebrik etmek lazım. yok o motor çöp olur, yok ben onu geçerdim, hikaye bunlar....

iddaası olan alır lisansını çıkar yarışa orda konuşur, PC başında değil.
    ayrıca bu dayanıklılık yarışı da değil...

offroad yarışlarında da "dandik" lada niva'lar kupayı kaldırıyor, fiyat olarak kendinden katbe kat pahalı "marka" araçlar çamurda boğuşurken.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı
    offroad yarışlarında da "dandik" lada niva'lar kupayı kaldırıyor, fiyat olarak kendinden katbe kat pahalı "marka" araçlar çamurda boğuşurken.
    şşşş nivalara laf yok bizdede var bi dene
    Eğleniyor muyuz?

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı
    şşşş nivalara laf yok bizdede var bi dene
    niva'ya laf olmaz mı, olur tabe: şahane makinadır, arazide üstüne yoktur.

moto yarışlarda sadece motrun kendi kendine yarıştığını sananlara sözüm...
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    arkadaşlar tebrik etmek lazım bende yarıştaydım ve olur mu canım diyenlerden.1. olan mustafa arkadaşımız motoru gerçekten iyi kullanıyor.Bir arkadaşımız yazmış acaba altına cbr 125 verseler ne yapardı diye onu bilmem ama antalya dönüşü kendisyle birlikte geldik.yaklaşık bir 100km tdm 850 motoru kullanırken artçısı olarak geldim ki boru değil inanılmaz bir motor Ustasını motoru 180km hızla viraja girmenin nasıl bir his olduğunu anladım....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler