Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Dünyanın en hızlı motorunu bilen varmı!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    repsolRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 1000RR
    STANDART MAKİNALARIN İÇİNDE EN YÜKSEK SÜRAT SUZUKİ HAYABUSADA.BUNU HAYABUSANIN SİTESİNDE BULMAK ZOR DİİL. DUKATİ ÇİFT SİLİNDİRLİDİR VE ASLA 4SİLİNDİRLİ Bİ MAKİNAYLA KIYASLANAMAZ.BENDE DOLU Bİ RR VAR KOMPLE RS5 EKZOST.ÖNCAM.POWER COMMANDER ÖN ARKA DİŞLİ DEGİŞİK YANİ FULL.5.VİTESTE GÖSTERGEYİ BİTİRİYOR 299DA GÖSTERGE DURUYOR 6YA GEÇİYORUM VE GAZA DEVAM.HAYABUSA BENİM YANIMDAN ZART DİE GEÇTİ BU NEYİN NE OLDUĞUNU GÖSTERİYOR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    repsolRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 1000RR
    NİYAZİERK EĞER İZMİRDEYSEN BULUSALIM BEN SENİ İNANDIRCAM BUNA EMİN OLABİLİRSİN.O TESTLER PİSTTE YAPILIR VE PİSTLERİN DÜZLÜKLERİ SINIRLI OLUYOR AMA AYDIN OTOBANINDA BU SORUN YOK.HEMEN HEMEN HER HAFTA SONU OTOBAN YAPARIZ BİZ ARKADAŞLARLA.EĞER TAKİP EDİYORSAN TANIYORSUNDUR.TOLGA UPRAK,BARIŞ TOK BU ARKADAŞLAR TÜRKİYE PİST ŞAMPİYONLARI 600LÜK MAKİNAYA BİLE 300 YAPTIRIYORLAR BEKLERİMMM

1989_Hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler bence hayabusa....
    www.hayabusa.org sitesine girip video bölümüne bakarsanız gerçek canavarları görürsünüz..

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    kawasaki ZZR1400 ü üretene kadar dünyanın en hızlı motosikleti hayabusaydı ayrıca kısa bir not sizin için
    2000 senesinde motosiklet üreticileri arasında imzalanan protokole istinaden azami hız 300 km/h ile sınırlandırılmıştır.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

benim bildiğim hayabusa arkadaş yok öyle bişey çif çif ötüyo motor çok iyi gidiyor nos oldumu iş bozuluyo önemli olan nossuz giden iyi motor

Luckdove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR250
    Bike dergisinin Ekim sayisinda okumustum Standart motorlari bir kenara birakirsak dunyanin en hizli motorunu Amerika'da bir cutom motor yapan atölyede yapmislar. Motor olarak Rolce Royce marka bir helikopter motoru kullanılmış. Dergiye göre trafiğe kapalı bir alanda 250 mil (yaklaşık 400 km) maksimum hızı varmış Ancak bu hızı ancak belli hava rüzgar koşullarında yapabiliyorlarmış. Derginin web sitesi yok resmini kopyalayamadim ama Torque filminin final sahnesinde esas oğlan kötü adami kovalarken bu motoru sürüyordu. Ama filmde motorun yolda gidişini bilgisayara efektleri ile göstermişler, o yüzden çizgi film gibi görününüyordu.
    Bunun dışında elemanın biri 1997'de Prototip bir makine ile Amerika'da kurumuş bir tuz gölü yatağında 331 mil (530km !) yapmış ama bence bunu pek dikkate almamak lazım çünkü bu alet bir motosikletten çok bir arabaya benziyor.
    Because you are mine. I walk the line..

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    görmeyenler varsa bahsettiğin motora burdan bakabilirler
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6174

daha da merak edenler varsa google ın grafikler bölümüne mtt y2k yazıp aratabilir motorun videosunu da bulmak mümkün hatta ben link vercektim ama şimdi çok üşendim
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Motosikleti
    ZZR250
    Teşekkürler XXXX. evet aynen bu motor. Rakamlar şaka gibi.. 2000 rpm de 425 lbs torque, Redline 52000 rpm.. vay vay vay... çok benzin yakar bu yahu.. hem 2 vites olmasida kötü. Ben beğenmedim pek...

Motosikleti
    ZZR250
    Böyle bir motorunuz olsa ve en yakın arkadaşınız "abi bir tur binebilir miyim?" dese ne yanıt verirdiniz?

Motosikleti
    honda cbf 500
    Luckdove
    önemli değil.
    alt alta mesaj göndermek yasak istersen ikinci yazdığını birincideki değiştir butonuna tıkla birinciye ekle şimdi soruna cevap vericem ama sonradan ikincimesajını silerlerse benim cevabım anlamsız kalacak o yüzden.
    ben en yakın arkadaşımsa tabi olum al len senden kıymetli mi derim ama bi de bişey olursa onun .....................!
    bilmiyorum yani 150.000 dolar bu

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    o bahsettiğiniz motorla ilgili bir topik vardı zaten. 5x nasıl atlamış acaba? sen bana water der misin, al sana 5x
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    honda cbf 500
    dalga mı geçiyorsun hiç atlarmıyım oraya link vermişim işte (nerde water demişim aradım göremedim)

bari böyle motorun olsa en yakın arkadaşına verirmiydin sorusuna cevap verde boşuna kalabalık yapmış olmayalım

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    en yakın arkadaşımın kim olduğuna bağlı sevdiğim bir en yakın arkadaşsa vermem, ölür kalır sonra. sevmediğim bir en yakın arkadaşsa (bu da nasıl oluyor, biri bana da açıklasın) veririm, nasılsa motorun parasını alırım bişey olursa
    May the Force be with McLaren Mercedes

KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    nos suz turbos orjinal motorlar da r1 en hızlı 1100 cc kategorisinde.ama hayabusa 1300 cc siz artık düşünün hangisi daha hızlı.

mavi_r1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bence hayabusa 1800 u gormedınız bılıyorum turkıyeye 1300cc ustu gırısı yaska ama ya bavulda orjınal turbosunu getırırsen su anda elımızde bır tane var ama trafıge cıkarken sorun yasıypruzz cunku yavas gıtmek bıraz sorun oluyor motor sabıt gazda bıle hızlanıyorr sıze turbo kıtın ve takılmıs motorun resımlerını gostereyım ha bu arada motorla mersın otobanında 440 gordum ama bır daha denemeye cesaret edemedım cunku yolu gormek ımkansız kask camının kırılacagını hısettım.. hım denedımde malesef sıze fotolarını gosteremıyorum cunku kapasıtesı bırtaz fazla ama msn me gelen arkadaslara gosterebılrım..

bengisu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Suziki Hayabusa şu an da dünyanın en hızlı racingi olarak biliniyor ama söylenenlere göre Moto GP'nin en hızlı motoru ise Ducati
    lütfen bütün rossi hayranları bana pm atsın:wiinkk:

Motosikleti
    honda cbf 500
    Alıntı mavi_r1 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar bence hayabusa 1800 u gormedınız bılıyorum turkıyeye 1300cc ustu gırısı yaska ama ya bavulda orjınal turbosunu getırırsen su anda elımızde bır tane var ama trafıge cıkarken sorun yasıypruzz cunku yavas gıtmek bıraz sorun oluyor motor sabıt gazda bıle hızlanıyorr sıze turbo kıtın ve takılmıs motorun resımlerını gostereyım ha bu arada motorla mersın otobanında 440 gordum ama bır daha denemeye cesaret edemedım cunku yolu gormek ımkansız kask camının kırılacagını hısettım.. hım denedımde malesef sıze fotolarını gosteremıyorum cunku kapasıtesı bırtaz fazla ama msn me gelen arkadaslara gosterebılrım..
    nasıl yani 440 yaptın
    fotoların kapasitesi nasıl fazla koy da herkes görsün
    türkiyeye 1300 cc üstü makinaların girişi yasak değil 1800cc (goldwing) 2000cc(vn2000) var daha vardır belki aklıma gelmiyor

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    chrayslerin bir özel üretimi vardı 480 kmh yapıyormuş sanırım sitede yayınlanmıştı

King_Onur_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim dede'de 2.5 kara jawa war oda deli gidiyor

Motosikleti
    honda cbf 500
    Alıntı King_Onur_71 adlı üyeden alıntı
    benim dede'de 2.5 kara jawa war oda deli gidiyor

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler