Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ybr125 e kaç mı yapar,cevap bu video da...

Motovento
    REKLAM ALANI
    seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Biraz önce ilk tanışma mesajımı attım ve şimdi de ilk konumu açıyorum

Hep merak edilen konular arasında olmuştur,Ybr kaç yapar,nasıl hızlanır,sesi nasıl çıkar!!! Tabiki bu sıralar herkes ybr görüyor ve sesini duyuyor ama binme şansını bulamayanlar ve almak isteyip de performansını merak edenler bu video yu kaçırmasınlar...Bizzat kendim Çanakkale Çan da çektim...Kalite ve ses gayet iyi...Göstergeler ve yol gözüküyor....

İyi seyirler....
    Link... (Boyutu 27.6Mb Yüksek kalite)
    http://www.hemenpaylas.com/download/..._0008.ASF.html

Lİnk-2 (Boyutu 2.76 Mb Düşük kalite)
    http://www.hemenpaylas.com/download/...br-1a.WMV.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benzinin bitmiş

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    bende koyu bir ybr ci olarak videoyu indiriyorum
    Ybr
    10 xx xxx

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Alıntı richy adlı üyeden alıntı
    benzinin bitmiş
    o bitmiş dediğin benzinle 30 km (şehir içi)yapabiliyorum ben...
    Ybr
    10 xx xxx

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    videoda bi sorun var düzgün göstermiyo kesik kesik ben kaç yaptığını anlıyamadım.yazın baride kaç yaptı merak ettim...
    B rh +(pozitif)

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    115 yaptı
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Usta, onu bunu bilmem de Şamil ve Fedo çok pis kapışırlardı bir ara bu YBR 125 motorlarla.. Özel pist kiralamışlardı ve zırt pırt yarışırlardı. Fedo habire şike yapar Şamil'in lastiğine çivi falan sokardı. Bir ara yarışta Fedo'nun Şamil'e dondurma külahı attığına bile şahit oldum.. Ayıptır dedim ama anlatamadım.. Birkac sene önceki yarışlarından bir anı fotoğraf koymak şart oldu demekk..

Önde Şamil gidiyordu, Fedo ise arkadaki, ama sonradan çirkeflik yapmak için yola yağ döktüğünü fark ettik. Şamil bunun üzerine yoldaki yağı fark edip Fedo'yu indirmiş bir temiz dövmüştü ..

Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    bence çok güzel hızlanıyor motosiklet gayet iyi 14000 kmde bnmki daha yeni ben de inşallah o hızları görücem
    Ybr
    10 xx xxx

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    Usta, onu bunu bilmem de Şamil ve Fedo çok pis kapışırlardı bir ara bu YBR 125 motorlarla.. Özel pist kiralamışlardı ve zırt pırt yarışırlardı. Fedo habire şike yapar Şamil'in lastiğine çivi falan sokardı. Bir ara yarışta Fedo'nun Şamil'e dondurma külahı attığına bile şahit oldum.. Ayıptır dedim ama anlatamadım.. Birkac sene önceki yarışlarından bir anı fotoğraf koymak şart oldu demekk..

Önde Şamil gidiyordu, Fedo ise arkadaki, ama sonradan çirkeflik yapmak için yola yağ döktüğünü fark ettik. Şamil bunun üzerine yoldaki yağı fark edip Fedo'yu indirmiş bir temiz dövmüştü ..

he he dimi ne günlerdi onlar, şu yandaki tekerleklerde ersen le sizdiniz hep izlerdiniz bizi, hatta birgün yanlışlıkla kaymış ve size girmiştik ama size bir şey olmamıştı...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçen yaz ybr sattım...120 yi gördüm zar zor...

federalin ilk ve tek motoru korlastan aldığı sym 200 dür...ybr falan bilmez benim kankam...federal hayrola seni buralarda gördük...viruste problem var galiba...bende giremiyom siteye...göle düştün...mt.nete sarıldın galiba...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı seruven17 adlı üyeden alıntı
    Biraz önce ilk tanışma mesajımı attım ve şimdi de ilk konumu açıyorum

Hep merak edilen konular arasında olmuştur,Ybr kaç yapar,nasıl hızlanır,sesi nasıl çıkar!!! Tabiki bu sıralar herkes ybr görüyor ve sesini duyuyor ama binme şansını bulamayanlar ve almak isteyip de performansını merak edenler bu video yu kaçırmasınlar...Bizzat kendim Çanakkale Çan da çektim...Kalite ve ses gayet iyi...Göstergeler ve yol gözüküyor....
    Arkadaşım öncelikle hoşgeldin aramıza...

Yalnız sana kötü bir haberim var!

Bizler motosikletler ve onların performansları ile pek de o kadar ilgilenmeyiz.

Sen bakma bu sitenin adının motosiklet.net olduğuna aslında biz de yakında buranın ismini www.trafikkurallarınauyalım.net ya da www.etrafımızakötüörmekolmayalım.net falan gibi yeni bir isimle değiştirmek istiyorduk.

Zaten yakın bir zamanda, trafik cezası almış kişiler, siteden müebbet olarak banlanacak ve yeni üye olmak için de 25 soruluk trafik konulu testten 100 tam puan almak gerekecek. Bir de buna ek olarak iyi vatandaş nasıl olunur konulu bir makalenin okunup anlaşılması şart koşulacak

Konu ile de ilgili olarak bazı moderator arkadaşlarımız gerekli çalışmalara başladı zaten....

Biz motosikletlerin gerçek performanslarını gösteren videolar falan istemezük...

Biz, güzel kelime oyunları ve demagoji yapan ve kendilerini bu şekilde yüceltmeye çalışan, "topluma ve kurallara saygılı" vatandaşlar isteriz.

Biz burada avatarında, gayriciddi cinsel karikatürler bulunan ve herhangi bir konuda fikir sahibi olmadan zırvalayan adamların, amacı motosiklet.net adlı sabık motor sitesininin menfaatlerini kollamak olan kişileri aşağılamalarına onay veririz.

Biz, yılın en çok merak edilen motorunun test videolarını görmek istemez,
    en iyi niyeti ile kendisi başka bir site de moderatörde olsa, emek verdiği çalışmayı bu siteye de ekleme yapanları buradan kaçırırız.

Anlamamışsındır tabii, ne demek istediğimi !

Merak ediyorsan ve sabrın varsa bu topikte ne demek istediğim var :

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=9716
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    ....................

Ben çok boş bir adamım. Takdir edeceğime köstek oluyorum, bıdı bıdı yapıyorum.
    I'M BACK !!!

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Maksimum hıza bayağı uzun bir zamanda çıkmış olsan da çekim gayet başarılı
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Ledo baba çok kızmış ama haksız değil hani...Kimseye aldırmayın filmlere devam

Motosikleti
    ybr
    Ledo...
    Düşüncelerine şapka çıkartıyorum...

Şimdi gelelim benim düşüncelerime....
    Senin düşüncelerin gerçekten olması gereken çok masumane düşünceler ve keşke de herkes senin gibi düşünse ama maalesef işler biliyorsun bu şekilde yürümüyor....
    Bir web sitenin veya bir başlığın dikkat çekmesi veya hit olması için insanların ilgisiğni çeken şeyler e yönenilmelidir mesela ben 80 km ile ybr de nasıl gidilir video su diye başlık atsa idim eminim ki başlık olarak kalacaktı!!! Burada amaç aslında bir test dir... Bir motorun performansı her zaman merak edilir(sen ve senin gibi düşünen ler hariç(yanlış anlama))... Bunun ile ilgili hep sorular ve deneyimler istenğir forumlardan...Ben de bunu yaptığımı düşünüyorum...
    Trafik kurallara na uymak da sadece hıza uymak la da olmaz... Ama bana yazdığın bu mesajı takdir etmek le beraber aynı zaman da benim başlığımın altın da olması bunu ilk ben yapıyorum ve sanki sitede hiç buna benzer örnekler yokmuş gibi bir durum ortaya çıkardı... Site şu anda motosikletnet se ve video lar bölümün de benimkini düşünce olarak aşmış yüzlerce örnek mevcutsa senin amacına hizmet edecek başlık üzgünüm ki bu değil di...
    Yazmışsın herkes yazabilir,güzelde düşünmüşsün kötü de olsa saygımız var ama ben de böyle düşünüyorum,umarım sen de saygı duyarsın...

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    seruven 17 kardeşim,

sen ne kadar naif bir insanmışsın, benim şakamı tersten anladığın halde, çok hoş bir cevap yazmışsın. Bir daha hoşgeldin !
    Senin gibi birçok arkadaş daha var sitede ve ben de bu sayının artmasını isterim.

Gelelim konumuza, ben senle tamamen aynı düşüncedeyim, en altta verdiğim linki dikkatle okursan görürsün ! O linkte kafam bozulunca, içimden senin bu topiğe bu tür bir yazı yazma isteği geldi. Konular paralel olduğu için...
    Bütün olay budur.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    ybr
    Yanlış anlama benim tarafımdan olduğuna sevindim...
    Senin mesajı işimin olduğu bir anım da okuduğum için acele bir cevap yazdım,linklern hiçbirine de bakmadım açıkcası...
    Sorunlar yanlış ve anlamalar böyle, cözümü de bu şekilde olsun,sorun değil,Hoşbulduk...

ya ne var sanki kimse 125 leri birşeye benzetemiyo ama aslın da onlar kalkışda daha hızlılar 125 iyi kaçar diyenler msj atsın bana YAMAHA_R1RR@hotmail.com
    bekliyorum!!!!!!!!!!!!!!

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    sen gitte honda titan ile yarış

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Alıntı MURAT İBODİRİK adlı üyeden alıntı
    ya ne var sanki kimse 125 leri birşeye benzetemiyo ama aslın da onlar kalkışda daha hızlılar 125 iyi kaçar diyenler msj atsın bana YAMAHA_R1RR@hotmail.com
    bekliyorum!!!!!!!!!!!!!!
    Nedense bu mesaja bir anlam veremedim. Sen simdi bir 125 ve R1 karsilastirkmak istiyorsun galiba!? Oyle bir olay varsa boyuna gore demek isterim. 125 ve R1 ayni klasa dusmuyor ama istersen burda ayni klasa dusen kapi gibi bir 12R var.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler