Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr125 e kaç mı yapar,cevap bu video da...

Motovento
    REKLAM ALANI
    slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    seruven17, dostum çok haklısın Çan da düz yol olmaması gibi bir engel var :-)
    Düşünsene Çanakkale Çan arasında 1000 CC lik racerin olsa bile 200 km e çıkabilecek kadar düzlük yok :-)
    Tamer Güven'i tanıyorsan selam söyle. Kesin dolaşmaya başlamıştır racer'iyla ortalıkta :-)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    benim ybr aydın otobanında 123 yaptı.ama o hıza hemen ulaşmıyo tabi belirli bir süre geçmesi gerekiyo....biraz daha beklesem sanki 130 a yaklaşcaktı ama yol bitti deniyemedim..
    B rh +(pozitif)

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Abi bu kadar hız sevdalısısanız Race alın . Lutfen arkdaslar 100 kiloluk motorla o kadar hız neyinize. En fazla 95 - 100 yapın neyinize yetmiyor. Hicmi acımıyorsunuz motorunuza ve en onemlisi kendi canınıza. 90 km ile 120 km arasında o kadar buyuk bir fark varki eminim farkında degilsiniz. sizin mesajlarınızı dikkate alıp 18 - 20 yasında daha gencecık gencler motorum kac yapıyor diye kasıp bascak bascak ufacık bir tas gelse lastıgıne o hızla hayatta kalması imkansız. Motor zevk isidir lutfen iyi ornek olalım

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı
    Abi bu kadar hız sevdalısısanız Race alın . Lutfen arkdaslar 100 kiloluk motorla o kadar hız neyinize. En fazla 95 - 100 yapın neyinize yetmiyor. Hicmi acımıyorsunuz motorunuza ve en onemlisi kendi canınıza. 90 km ile 120 km arasında o kadar buyuk bir fark varki eminim farkında degilsiniz. sizin mesajlarınızı dikkate alıp 18 - 20 yasında daha gencecık gencler motorum kac yapıyor diye kasıp bascak bascak ufacık bir tas gelse lastıgıne o hızla hayatta kalması imkansız. Motor zevk isidir lutfen iyi ornek olalım
    dikkatli okuduysanız bende otobanda yaptım dedim sokak aralarında denemiyoruz heralde kaç km sürat yapacak die.benim yaşımda 19 bu arada...
    B rh +(pozitif)

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Alıntı free_eagles adlı üyeden alıntı
    dikkatli okuduysanız bende otobanda yaptım dedim sokak aralarında denemiyoruz heralde kaç km sürat yapacak die.benim yaşımda 19 bu arada...
    Sanırım ben otoban veya sokak arası lafı yazmadım . Sadece denenmesine ve denemede bulunan birinin basına bir kaza gelmesi endisesinden mesaj yazdım . 1999 yılında bende 19 yasındayken aynı isi arabamla denemistim kac yapıcak diye virajdan donemedim 25 metreden denize cakıldım . İnsanın basına bela gelince bazı seyleri daha iyi anlıyor . Yoksa bende o zamanlarda olsam ve birisi benim yazdıgımı yazsa tepkim aynı olurdu . Bir ara arabamın resimlerini mail adresini verirsen gonderirim ...

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    profilimin üstüne tıkladığında msn imi alabilirsin.virajın olduğu bi yerde basman o senin hatan kusura bakma.neyse polamik yaratmaya gerek yok.o zannettiğin serseri tipli hız manyaklarından değilim kendimcede olsa bilinçli olarak deneme yaptım...şuursuzca değil...
    B rh +(pozitif)

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooo kanka bende cbr 125 var iki kişi 125 goruyor duzde hemde

sağolasın video harika benim gibi bir ybr hayranı için çok güzel keşke herkeş böyle videolar ççeksede paylaşsa yani sırf hız için değil normal yolda giderken geerken fln çalışmalarının devamını diliyorum teşekkürler eline motoruna kamerana sağlık
    Kask tak!

paradayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben ybr ylen 180 yaptım bu da bişey mi..hoho

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Alıntı slamdunk adlı üyeden alıntı
    seruven17, dostum çok haklısın Çan da düz yol olmaması gibi bir engel var :-)
    Düşünsene Çanakkale Çan arasında 1000 CC lik racerin olsa bile 200 km e çıkabilecek kadar düzlük yok :-)
    Tamer Güven'i tanıyorsan selam söyle. Kesin dolaşmaya başlamıştır racer'iyla ortalıkta :-)
    Olur söylerim,geçenlerde şehir içi turu yapıyordu,eksozu da açmışlar,iyi olmuş...

longlove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende En Son 110kmh Yaptirdim Dahada Gitmiyor
    RİNGDE MUHAMMED ALİ YERDE HAYABUSA

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla ben çok merak ediyodum kaçı görür diye bend edüşünüyoruj çünkü..çok iyi yapmışsın çok saol arkadaşım..

cbf_burak_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    benimki 115 yapıo
    [MEDIA]http://www.bedavaresimkoy.com/075/cooltext36340383.jpg1164393464/cooltext36340383.jpg[/MEDIA]

foglamp51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6

yamaha bu yapar

abicim yamahabu yapar.......yamahadan başka motor tanımam hehehehehy

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    güzel

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    paylaşım içn sağol...
    RİDE THE WINDS OF CHANGE

yamahaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    abi yamaha bu yapar ...

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    kardeş ellerine sağlık gerçekten hep merak etmiştim böle bir videosunu bize tanıttığın için çk teşekkürler.benim bi tahminim wardı ybr 130 bulur diye düşünmüştüm ama yanlış düşünmüşüz neyse ellerine sağlık buarada hoşgeldin

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    arkadaşımda 2004 ybr var. abartmıyorum, 2 kiş düzde 130 gördüler.ben arkalarından bakakaldım.modifiye vs. yok. bu hız olayı rodajla ilgili.arkadaş bu işin ustası diyebilirim.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ybr 125 e modifiye yapıyorlarmıs 149 cc ye cıkıyormus bende mi? yapsam acaba görüşleriniz ne

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler