Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

3 Tekerlekli Piaggio

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    bozuk yollara gelince on tarafı cok sallamazmı birde zaten motosiklet lastikleri pahalıydı e artık 3 lastik degisecek daha bi pahalı yani
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Ben bu motoru ilk trafikte gördügümde pek begenmedim teknik açıdan ilk aklıma gelen şer önde iki tekerleği olan bir alet ne kadar sağlıklı viraj alabilirki??? SUSTUM konuşmuyorum cünkü gerçekten cok tatlı bir alet Aşık oldum diyebilirim.

Karaköyde Yamaha satan bir bayi var orda gördüm ama piaggo mu bilmiyorum

Alıntı anılk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu motoru çok beyendim.
    Bu motoru satan bir yer varmı? biliyormusunuz.
    Alacagım bu motordan
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı anılk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu motoru çok beyendim.
    Bu motoru satan bir yer varmı? biliyormusunuz.
    Alacagım bu motordan
    Pazartekkede albayrak otomotivde var baya adetli sayıda istersen git bak test sürüşüde yaptım ;) gayet güzel alıyor virajları

Alıntı neveragain34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu motoru ilk trafikte gördügümde pek begenmedim teknik açıdan ilk aklıma gelen şer önde iki tekerleği olan bir alet ne kadar sağlıklı viraj alabilirki??? SUSTUM konuşmuyorum cünkü gerçekten cok tatlı bir alet Aşık oldum diyebilirim.

Karaköyde Yamaha satan bir bayi var orda gördüm ama piaggo mu bilmiyorum
    mustafa abim virajlarda mesela sağa dönüyorsan yatarken sağ amortisör kendini içeri doğru çekiyor ve doğal olarak motor yatıyor güzel sistem yapmışlar çok beğendim

küheylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 D INTEGRA
    mp3 ü bir tanıdıktan bir günlüğüne deneme sürüşü için aldım.
    şansım da yaver gitti ve aynı gün hem kuru havada hem de yağışlı havada kullanma şansım oldu.
    mp3 ile ilgili izlenimlerim ve motor kullanan dostlarımın da görüşleri ile X9 umu mp3 ile değiştirme fikrinden vazgeçtim.

mp3 ün bir günlük deneme sürüşünde edindiğim tecrübeye göre şunları söyleyebilirim.

olumlu yönleri:

- yol tutuşu 3. tekerden kaynaklı daha iyi. ıslak zeminde 3. teker daha iyi yol tutuş sağlıyor ve güven veriyor.

- 7 km/h nin altına düştüğünüzde ayaklarınızı yere koymadan üç teker üzerinde durabiliyorsunuz. bunun için marş düğmesinin yanındaki bir düğmeye basmak yeterli.

- tüm gözler üzerinizde oluyor. yanınızdan geçen araçların içindeki yolcular dahi birbirlerine sizi (aslında mp3 ü gösteriyor)

- el freni olması bir avantaj

- arka fren ile beraber ön freni de kullandığınızda fren mesafesi oldukça iyi.

olumsuz yönleri:

- full face nolan n 102 kullanıyorum. ve bu kaskı ne koltuk altındaki ne de arka bagaja sığdıramadım. bagaj hacmi büyük görünmesine rağmen koltuk altı derin olmadığı için kaskı koyduğunuzda koltuk kapanmıyor. arka bagajdan zaten girmiyor.

- üç teker üzerinde sabit durma düğmesine iyi alışamazsanız motoru düşürme ihtimaliniz çok yüksek

- fiyatı 15.900 ytl (250 cc. bir motosiklet için yüksek) neredeyse tüm özellikleri X9 ile aynı olan mp3 ün fiyatı tam aksine yaklaşık 2 tane X9 fiyatı. enjeksiyonlu motor ve 3. teker için 6.800 ytl fark verirmisiniz bilmem.

- görüntü açısından resimlerde gördüğüm ve piaggio nun sitesindeki videolardan izlediğim ve dolayısı ile edindiğim izlenimi mp3 ün canlısında hissedemedim.

- X9 gibi maxi scooter kullanmış biri olarak mp3 ün görüntüsü çok ufak kaldı.

- ön cam çok kısa, rüzgarı bir yedim ki sormayın hala öksürük devam ediyor. bronşit mi oldum ne...

- merkezi fren olmadığı için sadece arka fren kullanmak isterseniz mp3 yüksek hızlarda durdurma şansınız çok düşük.

- disk kilidi takabilme şansınız yok.

- ön tekerlerden hortum kilit de takamıyorsunuz çünkü disk ile jant arasında yeterli mesafe bulunmuyor aralıktan hortum geçmiyor.

- kornası mahalledeki kuş seslerini bile bastırmıyor. siz kornayı çalarken yanınızda bir kuş ötse onun sesi daha çok çıkıyor. yeni bir korna takmak da oldukça zahmetliymiş taktıran bir arkadaş bütün motorun söküldüğünü ve tam bir gün süren uğraşlardan sonra yenisini takabildiğini söyledi.

şimdilik aklıma gelenler bunlar aklıma yeni birşeyler gelirse ilave ederim.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150

Hummer MP3 sizce nasıl ?
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler