Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gaziantep teki motorsiklet kazası saniye saniye kamerada

Motovento
    REKLAM ALANI
    timtim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok malesef olcağada benzemior.
    olay baştan sona yanlış zaten kasksız binmek yanlış 4 kişi binmek yanlış daha çok yanlış var orda mesela kaza olmuş bi şekilde olmuş kazadan sonra yaralananların sağlık durumu nasıl rahatsızlıkları yaraları ciddimi değilmi bakmadan karga tulumba kaldırmalar yaralıları annesi çocugu ne biçim kaldırıyor şoka girdim zaten çocugun bişisi yoksa bile öle kaldırınca çocukda bişi çıkar insaf be valla nasıl tutup kaldırıyor vs vs utandım gene herkonuda olduğu gibi ülkemden eğitimsizliğin de bu kadarı yani dicek sölicek bir şey yok bunlar hiç bi zaman bitmez bu ülkede hep kaza olucaktır dikkat edelim arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı BikerBoyz34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklete 4 kişi mi biniler biraz da kazaya biz sebep oluyoruz madem ölüm kavşağı burası neden hala dikkatsiz bu sürücüler.iki kazada da bir tane en azından kask takan allahım kulu yok ben daha birşey demiyorum
    Allah rahmet eylesin
    tamam kasksız binebilir motora insanlar bu onların canı diyelim de, be adam sen biniyorsun hadi canını tehlikeye atıyorsunda o cocuklarının o kadının suçu ne de 4 kişi bi motora bindiriyorsun, hadi araba alacak imkanın yok diyelim lan kask alacakta mı paran yok, insan cocugunu düşünmezmi ya. nasıl vicdan azabı cekecek şimdi o cocuk için hadi bakalaım. allah rahmet etsin kalanlarada sabır

pulvo47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung 250R Speedgear
    Ben bütün gün araba ile çalışıyorum,itiraf edeyim ki kasksız motorculara hiç nazik davranmıyorum.Kendine saygısı olmayana ben hiç saygı göstermem!

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin kasksız asla
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler